Дрібка щастя• сегодня в 08:51

Зима в селе — не спасение

Массовый исход горожан в села, если он состоится ближайшей зимой, приведет к катастрофе. Сельская инфраструктура просто не рассчитана на такой наплыв людей. Поэтому нет другого выхода, кроме как лучше готовить украинские города к надвигающимся трудностям.

Жить в себе не так просто, как кажется
Необходимо пару слов сказать о постоянных призывах в Украине горожан ехать в села накануне зимы.

В контексте механики подсознания, тут есть нечто архаическое, вроде инстинктивного движения. Но вот в реальности исход горожан в села (если он состоится) приведет к катастрофе и села, и горожан.

Сельская инфраструктура не рассчитана на деурбанизацию, которая охватит миллионы людей.

В истории уже был случай массового переселения горожан в деревни — в Камбодже во времена красных кхмеров. Закончилось все гибелью миллионов горожан. И не только от репрессий, но и от болезней и т.д.

Потому во время Второй мировой жителей городов вывозили не в села, а в другие города, как минимум в небольшие городки и поселки.

Тот, кто пишет о переселении миллионов людей в села — или неадекват, или просто не знает о чем говорит.

Что не отменяет индивидуальную практику переселения к родственникам, на дачу и т.д. Но миллионы пенсионеров из городов переселять некуда, за редким исключением, когда у людей есть своя "база".

Так что альтернативы усилению устойчивости городов во время войны нет. И снять ответственность за провал в подготовке к зиме призывом ехать в села не получится.
Весела моль• сегодня в 13:17
Ответ дляSgreen
То ви боїтеся села як явища. У працьовитих все вийде і виходить. Наші села не дєрєвєнькі кацапські с ізбамі
цікаві часи настали..
раніше село - то було щось ’не айс’ (хто зрозумів-той зрозумів)
а зараз у мене знайомі, що від слова ’село’ носа воротили, хати купують

.. таке... це я меланхолірую))

Весела моль• сегодня в 13:18
Ответ дляЛовлю капці
А вы думаете на пиляют? Не все массово конечно, в основном те,у кого денег совсем нет, но пиляют. Кто штрафов будет бояться, тот у кого нет работы и старая хата, которая стоит три копейки? Такие живут с огорода, батрачат у соседей за три копейки и таскают дрова из леса или посадок. Но справедливости ради, в лесу много сухостоя, поваленных деревьев и если бы их разрешили вывозить населению, хуже никому не было бы, только надо контроль организовать.
про сухостой - 100%
Не люблю натовп• сегодня в 13:21
Ответ дляВесела моль
висновки доречні в будь-якому випадку
Я суджу зі своєї колокольні - і в моєму випадку вони ОК
Вам комфортно жити як живете - Вам ок
Проведення аналогії з вашого життя немають ніякого відношення до мого життя.
В мене давно все організовано
Тому від моєї відсутність вдома абсолютно ніхто не відчуває незручності, особливо тварини.
Знаю навіть таких хто мають велику худобу чи курники і вони теж їздять на відпочинок.
Можливо не часто але раз в рік на море і в гори кілька разів ( тому що близько)
Засуджувати ви можете тільки себе і своє життя, посторлнніх людей ви не маєте ніякого права
Весела моль• сегодня в 13:23
Ответ дляНе люблю натовп
В мене давно все організовано
ага

п.с. я все ж в першу чергу мову веду про емоціну складову тваринок)
Упругая попка• сегодня в 13:25
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так вы и пишите сразу ’для работающих онлайн’. как себе в селе может зарабдотать на жизнь хирург?
газовщик?
водитель метро?
инженер по обслуживанию тяжелой техники?
Я відповідала на коментар, де неважливо було де я працюю.
Питання стосувалось того, чи погано для скла, якщо туди приїжджає багато людей
До чого тут моя робота?
Не люблю натовп• сегодня в 13:27
Ответ дляВесела моль
ага

Тільки якщо це ваші тваринки )
В моїх і емоційна складова і фізична постійно на найвищому рівні
Все напваки• 2 часа назад
Ответ дляДрібка щастя
Дрова в лесу не выдержат
Дрова просто так пилить в лесу нельзя, их надо покупать у лесхозов
Все напваки• 2 часа назад
Ответ дляДрібка щастя
А кто спрашивать будет?
Ну напилите, попробуйте
Потом так спросят, что придется городскую квартиру продать, что бы выплатит штрафы
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБентливуман
Я пытаюсь от вас, зелёного троля, добиться название села, чтобы люди, которые нуждаются, могли рассмотреть вариант места с работой.
Названия не будет?
Я вам напишу.
Наприклад, Димер чи Катюжанка. Зарплата на складі, чи контролером, грузчик - від 30-35 тис. для початку. По селам навколо постійно потрібні люди порубати, покосити. Скосити 1 сотку - 500 грн.
Хат і квартир на продаж повно.
До Києва 40-50 км, маршруток валом.

Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я вам напишу.
Хат і квартир на продаж повно.
До Києва 40-50 км, маршруток валом.
я запраз нервово ржу
Ви ціни там бачили на нерухомість?
Sgreen• 2 часа назад
Ответ дляВесела моль
цікаві часи настали..

.. таке... це я меланхолірую))
В моїх батьків в селі розкупили всі будинки. Навіть дуже вбиті. Люди все рівно в них вкладають гроші, ремонтують. Правобережжя Дніпропетровської області. Я з Дніпра теж перебралася в село. Не жалію. Нікого не агітую.
Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляSgreen
я взагалі почала жити в умовах ’битовки’
мені ок

я більше про те, що як часи зміннюють настрій людей
40каградусная• 2 часа назад
так а где взять село с дровами и печкой?? у меня свекры живут за городом в доме. Когда выключали свет, то они к нам в квартиру приезжали жить. У них все на электрике: насосы не качают воду, в кухне плита, в котельной отопление. Ни поесть ни руки помыть. Единственное - это камин, но он греет только комнату, в которой горит
Не люблю натовп• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Село без газу?
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Село без газу?
я не знаю есть ли газ в селе, но у них к дому не подведен
Не люблю натовп• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Дивно, в нас всі газифіковані в області
Весела моль• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
хіба що буржуйку ставити (як варіант)
але готуватися до того, що дрова кидатимеш кожні Х год - і навіть вночі
Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Дивно, в нас всі газифіковані в області
село може бути газифіковане, але хата - без гащу (а зараз щоб той газ просто підветси до хати треба щонайменше 2-3К уе... окремо - проект на хату, якщо нема)
Не люблю натовп• 2 часа назад
Ответ дляВесела моль
Я про це знаю
Але якщо газифікували давно, то і коштувало меньше
Майже в кожному будинку є газ

Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Я про це знаю
Майже в кожному будинку є газ
ну класно де є
у мене всі знайомі, що купували будинки ДЕШЕВІ (і, відповідно далі приводили їх до ладу) газу не мають.
Не люблю натовп• 2 часа назад
Ответ дляВесела моль
ну класно де є
Від області залежить
В нашій Львівській тільки деякі гірські райони без газу, але там технічно не можливо
А так, люди спеціально старі будинки купують, щоб тільки газ був і будуть на їхньому місці нові
Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Від області залежить
Київська, Житомирська, Черкаська, Чернігівська, Полтавська область - достоменено знаю не один десяток локацій в селі без газу
п.с. а ще купують дачні участки
Репетиторша• 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я вам напишу.
Хат і квартир на продаж повно.
До Києва 40-50 км, маршруток валом.
Вот!
У нас то же самое.
И обычно косить нужно соток 10 - 20.
У меня дети так подрабатывали.
Один косит, другой траву собирает. За 2-3 часа на нос приносили 3-5к.
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляВесела моль
я запраз нервово ржу
Ви ціни там бачили на нерухомість?
Бачила.
Я живу в глухому селі без газу ще в 20 км від Димера.
Село демонізують ті, хто ніколи його в очі не бачив. Або, навпаки, з дитинства напахався на городах та біля скотини, вирвався звідти і всіх лякає, щоб туди ні ногою, бо вмреш.
Нічим мій будинок не відрізняється від квартири в Києві. Нема городів, курей, собак, корів. Траву тільки треба косить 3-4 рази за літо. Сіно віддаємо самовивозом.
За дрова платимо таку ж суму, як і в Києві за опалення. Тільки в домі у мене тепло, в в квартирі дубак
Весела моль• 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Бачила.
я про інше питала
що якраз у вказаних населених пунктах ціни на нерухомість досить високі
ротцвеники• 1 час назад
Ответ дляВесела моль
п.с. а ще купують дачні участки
В Полтавській області всі села з газом. Навіть дуже віддалені.
Весела моль• 1 час назад
Ответ дляротцвеники
під Мануйлівкою декілька сіл не газифіковані
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляВесела моль
я про інше питала
В Димері і Катюжанці можна знайти нормальний будинок до 50 тис. В селах трохи далі за 20-25 тис. легко.
Я про будинки в яких можна пристойно жить, в не про розвалини з водою і туалетом за 3 км.
Весела моль• 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
дякуб за інфо, цінно
я в ваших околицях, то думала що ціни ого-го
Репетиторша• 49 минут назад
Ответ дляВесела моль
дякуб за інфо, цінно
Нужно искать по месту. Прямо ехать и искать.
Тогда цены сильно отличаются от того, что в интернетах.
Ну и цены очень отличаются.
У нас в селе жилой дом от 15 до 400к. И тот, что за 20к, может не отличаться от того, что за 150к