Леди_на_драндулете• 16 июля 2022

Слов´янська гімназія відгуки

Поділіться, будьласка, відгуками про цю школу. У кого навчаються діти? Цікавить початкова
Бывает и такое• 16 июля 2022
Не дуже.
Малий закінчив 4 клас
Цього року буде набирати клас Дудчак Галина Святославівна.
Не наш класний керівник, але вела нас деякий час
Мені сподобалася.
Взагалі - школа ні про що.
Переповнена вщент, багато предметів на ’ відвали’ , типу інформатика, англійська. Фіз- Ра і хореографія проводяться або в класі, або в коридорі. Бо в залі або холодно,або вже облаштована класна кімната. Рівень реально слабкий.
В умовах карантину заняття проводилися виключно: ’ українська мова’ , ’ математика’.
Таке

Ласковая_львица• 16 июля 2022
Майте на увазі, що в класі буде 40-45 діток
Сердючка• 16 июля 2022
Очень переполненная, классы делают из всех подсобок и подвалов
автор Леди_на_драндулете • 16 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Не дуже.
Малий закінчив 4 клас
Мені сподобалася.
Взагалі - школа ні про що.
Таке
А яку можете порадити в цьому районі?
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А яку можете порадити в цьому районі?
В 309 идите , начальная школа там хорошая
Повелительница лампочек• 16 июля 2022
Моя старша донька, яка зараз перейшла в 7 клас, поступала в цю гімназію по співбесіді і це була доволі сильна школа. Молодший син перейшов в 3 клас. І зараз туди беруть вже всіх по прописці. Тобто... Це означає, що тепер це звичайна школа. Тому після 4 класу я планую, що син буде поступати в більш сильну школу. Донька планує довчатися в Слов´янській гімназії (свій колектив і вона звикла до школи).
Але нашою вчителькою молодших класів (у доньки і сина одна і та ж) я більше, ніж задоволена.
Бывает и такое• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Доречі, мали йти туди, але були певні перепони
Пішли на рік пізніше.
І , можливо, дарма не пішли
Хоча взагалі цю школу не люблять
автор Леди_на_драндулете • 16 июля 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Дякую за відгук. У сина теж 40-45 дітей в класі? І вам вже сказали онлайн будуть навчатися чи офлайн?
Повелительница лампочек• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Нічого особистого, але для мене 309 - це взагалі...
Якщо тільки молодша школа, то шукайте просто вчителя

Бывает и такое• 16 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А яку можете порадити в цьому районі?
Важко відповісти
На Позняках всі школи переповнені, але Слов´янка - то трешняк
Може, 303 ліцей, можливо 296 ( або 295)
111 школа подобається
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Пішли на рік пізніше.
І , можливо, дарма не пішли
Хоча взагалі цю школу не люблять
Потому что просто школа, а вокруг же одни гимназии, 315, 295, 314, все туда хотят , а в 309 очень хорошая начальная школа
Ермолайчик• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Наверное не сравнивайте 309 и 315. Немного разные уровни школ
автор Леди_на_драндулете • 16 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Важко відповісти
Може, 303 ліцей, можливо 296 ( або 295)
111 школа подобається
А про Логос що можете сказати?
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Взагли для меня 266, а 309 как раз норм
Бывает и такое• 16 июля 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Нас не 45 і в паралелі жодного класу з такою кількістю.
Було 38.
Частина пішли.
Але розформували клас і додали 4 учнів
В результаті було 34
автор Леди_на_драндулете • 16 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Важко відповісти
Може, 303 ліцей, можливо 296 ( або 295)
111 школа подобається
Дякую, поживлюсь ці зараз
Ермолайчик• 16 июля 2022
Якщо цікавлять школи в районі Позняки - середня кількість дітей в класі 36-38.
автор Леди_на_драндулете • 16 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Було 38.
Частина пішли.
Але розформували клас і додали 4 учнів
В результаті було 34
Дякую за інформацію 😊
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляЕрмолайчик
315 разве что денежными родителями выше уровнем, а так зависит от учителя, у меня в 315 и мои дети учатся и все с нашего дома, так вот очень многие не довольны учителями, в плоть до разборок с директором

Ермолайчик• 16 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Важко відповісти
Може, 303 ліцей, можливо 296 ( або 295)
111 школа подобається
111 я закінчувала. То жах! Мої однокласники віддали в цю школу своїх дітей, тому що живуть поруч. Іх навчають ще мої вчителі.
Ермолайчик• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Моя дочь тоже учится в этой школе. Я очень довольна учителями. Перешла в 6 класс. Все адекватные. Во время онлайн обучения - проводили достаточно качественно уроки. Языки хорошо преподаются. Во всяком случае у дочки в группах.
Повелительница лампочек• 16 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У сина 23 учня в класі, у доньки було 24. Але такі маленькі класи на паралелі - це виняток. В інших класах по 32-35 учні.
У доньки зараз, коли вона перейшла в середню школу, стало 33 учня.
Про навчання онлайн чи онлайн ще невідомо.
Але згодна, що школа переповнена
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Английский очень хороший, мы сейчас в Англии, сын хорошо говорит, но вот друзья в параллельных классах многие не довольны, от Остроушко в этом году из класса сразу 5 детей ушло, в ее классе учится наш друг, были разборки с директором, потому что она в туалет не отпускала, ребёнок уписался, это правда ещё в 1 классе было, 3-В класс, не помню имени учителя, орет матом, лично слышала сама, другой наш друг в 3-А тоже разборки с директором, ну и ещё меня добило сообщение в мае оплатите все месяцы за гимназию по 500 март-май и за лето по 200, совести вообще нет у Бирюка
автор Леди_на_драндулете • 16 июля 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Але згодна, що школа переповнена
А онлайн проводили повноцінно уроки? Чи тільки матем і укр? Донька до цього навчалась і приватній і в них всі уроки були за розкдадом онлайн , а поки були на Західній у місцевій школі проводили тільки математику, укр та дуже рідко англ.
Боюсь признаться• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
О.....знакомо
Мы так Бум устроили
Нас 17 человек из класса перешли в ЛНЗ
Бирюк,узнав это,чуть не застрелился
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Учителями моих детей я очень довольна, у сына классная Хорошко Тамара Борисовна, золотой человек, но заболела, дети очень за ней страдают скучают
Сердючка• 16 июля 2022
Ответ дляБоюсь признаться
О.....знакомо
Мы так Бум устроили
Нас 17 человек из класса перешли в ЛНЗ
Бирюк,узнав это,чуть не застрелился
Да, помню ваш рассказ, еще когда мои шли в 1 класс)
Боюсь признаться• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Совести у Бирюка никогда не было
Ермолайчик• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Ну так не платите. Это ж не обязательный взнос. Никто вашего ребёнка со школы не выгонит и хуже учить не будет. Нашему классс пока везёт с учителями. Никаких разбирательствам не было. Младшая школа тоже прошла спокойно. Вот только не понятно что будет с сентября. Вернутся ли все учителя и дети. И какая будет учеба
Боюсь признаться• 16 июля 2022
Ответ дляСердючка
Серьёзно?