Grga• 17 июля 2022

Медовик. Дитина закомандувала на День народження.

Поділіться будь ласка рецептом.
ShellyBelly• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Так, будь ласка!
Цей торт дуже легко робиться. Кількість коржів можна варіювати. В газеті,якщо не помиляюсь,було 5 товстих коржів. Можна робити тонкі,можна товщі. Тісто виходить як густа сметана (коли замішуєте),воно таким і має бути. На наступний день трохи додасте борошна і воно вимагається прекрасно. Коржі мама випікає в сковорідці такій,перед цим змащує жиром( смалець,олія,масло)
Крем: можна зробити з маслом і без. З маслом,звісно,смак багатший. І самий смачний торт виходить на 3 день)) от реально,на другий день він не такий)))
Мама зверху ще колись обробляла шоколадним кремом,але там сирі яйця,я так не готую

Mazdo4ka• 17 июля 2022
На водяной бане в посуде топим:70г слив.масла(марг), 2 ст.л. меда, 1 ст.сахара,добавляем 1 ст.л.водки.Доводим до кипения.Снимаем, чуть остужаем.Добавляем 2 яйца, 1 ст.л.соды, гасим уксусом.Нагреваем, снимаем, добавляем 2 стак.муки.И потом приблизительно еще 1 стак.муки.Смотреть по состоянию теста.Делим на 6 коржей.Крем заварной, сметанный, на манке по вашему выбору.На фото кусочек какой получается.Это опробовала крем на манке, девочки тут советовали, рецепт кинула.
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Думаю так і є, бо він мабуть десь в кафе їв і сподобалося. Там переважно багато шарів. Це мабуть і крем треба такий, щоб видно було, а не сметану
Я останнім часом роблю медовий без розкачування коржів( страшенно не люблю вовтузитися з мукою та качалкою). По рецепту треба зробити тісто , як густа сметана ( смачнішим буде той , що мед гріють з содою). Потім вирізати з пергаменту 6-8 шматків. На них олівцем нанести контур ( обвести тарілку чи деко, щоб була кругла чи прямокутна форма ). Я роблю прямокутну на все деко , так швидше . Тоді викладати 2-3 ложки тіста і розмазати його ложкою по пергаменту ( але треба надійний, до якого не прилипає випічка). Печуться корді дуже швидко по пару хвилин . Випічка займе до півгодини часу. Я виймаю пергамент із тонким спеченим коржем , відділяю його довгим ножем від пергаменту і лишаю його на пергаменті, а зверху викладаю інший. Так вони не злипаються між собою
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Супер
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляMazdo4ka
Яка краса
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляShellyBelly
Обожнюю домашні традиційні рецепти
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Супер
А крем роблю з маскарпоне та вершків, плюс цукор. В такому разі можна і без блендера чи міксера
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Просто вінчиком збити?
А яка пропорція?
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Просто вінчиком збити?
А яка пропорція?
Я беру на 250 г маскарпоне 250 грам вершків та 6 ст л цукру . Вершки всі одразу не виливайте , будете регулювати густоту .

slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Просто вінчиком збити?
А яка пропорція?
Вершки купую 30-33-36%
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Вершки купую 30-33-36%
А венчиком простым взобется?
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
А венчиком простым взобется?
Так. Маскарпоне має густу консистенцію , тому крем завжди вийде .
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Дякую!😘🪷🙏
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Дякую!😘🪷🙏
Пробуйте, у вас все вийде ! Швидко, просто і дуже смачно . Моя донька не їсть торти і тістечка взагалі, а цей просить приготувати
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Так і зроблю! Мені на 24 тре, буду робити 23 ввечері😘✨🙏✨
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Можете спекти коржі 22 числа , а перемастити їх 23
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Ок, супер