Grga• 17 июля 2022

Медовик. Дитина закомандувала на День народження.

Поділіться будь ласка рецептом.
Allya49• 17 июля 2022
Хороший очень тортик Пиковая Дама.
Торт Пиковая Дама
5 яиц взбить с 1 стаканом сахара
3 ст.ложки мёда
1 ч.л соды гашеной
1,5 стакана муки.
Выпечь 2 коржа
Между коржами порезать и положить чернослив и залить коржи кремом.
Крем
0,5 л сметаны
1 стакан сахара.
Можно без чернослива.

автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляAllya49
Хороший очень тортик Пиковая Дама.
Торт Пиковая Дама
5 яиц взбить с 1 стаканом сахара
3 ст.ложки мёда
1 ч.л соды гашеной
1,5 стакана муки.
Выпечь 2 коржа
Крем
0,5 л сметаны
1 стакан сахара.
Можно без чернослива.
Супер! Ось мене турбує у медовиках, що він на соді зазвичай, я дуже не люблю присмак соди. Тут нема такого?
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
ну судячи по рецепту то це бісквіт.
я за таким самим рецептом тільки без соди робила в мультіварці.
Олимпиада80• 17 июля 2022
Ответ дляAllya49
Хороший очень тортик Пиковая Дама.
Торт Пиковая Дама
5 яиц взбить с 1 стаканом сахара
3 ст.ложки мёда
1 ч.л соды гашеной
1,5 стакана муки.
Выпечь 2 коржа
Крем
0,5 л сметаны
1 стакан сахара.
Можно без чернослива.
Да, суперский
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляТанюша
ну судячи по рецепту то це бісквіт.
Норм?
Allya49• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Нет, не слышно.
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляAllya49
Нет, не слышно.
Рецепт мені прнравився, мабуть такий зроблю, він добре просочений? Бо я бачила медовик з багатьох тоненьких коржів.
Вже сто років не пекла!
Дякую
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Норм?
шикарний!
Я за цим рецептом
1 ст цукру
5 яєць
1.5 муки роблю всі бісквіти, тільки міняю нюанси то шоколадний бісквіт, то з кокосом, то з медом, то з апельсинами
там коли яйця взбиваєш з цукром повинна вийти туга піна, і потім обережно вводять просіяну муку.
бісківіт в мультіварці до 10 см.

але деякі господині додають розпушувачь щоб 100% був пишний бісквіт
Allya49• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Вже сто років не пекла!
Дякую
Хотела фото добавить тортика, на днях пекла но не грузится что то.

автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляТанюша
шикарний!
Я за цим рецептом
1 ст цукру
5 яєць
бісківіт в мультіварці до 10 см.

Я без блендера
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляAllya49
😋✨👍✨
Анечка1979• 17 июля 2022
https://www.edimdoma.ru/retsepty/41010-biskvit-med...

я такий робила- дуже сподобався.

якщо не зайде- зроблю скрінами
Malinka Red• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Вже сто років не пекла!
Дякую
Автор, скорей всего ваш ребёнок заказал вам именно такой - с большим количеством тонких коржей. Значит надо печь его. У ребёнка уточните. А то, если сделаете тот, что вам посоветовали - Пиковую даму, рискнёте получить разочарование ребёнка.
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Вже сто років не пекла!
Дякую
я зву це торт мадонна
там 3 яйця збивають з 1 стаканом цукру, додають 100 грм масла, 3 ложки меду і 1 ложку соди
і весь час помішуючи гріють на водяній бані поки масса не стане коричневою.
потім додають 1.5 стакани муки.
тісто буде мяке та пружне.
як теплий пластилін.
ділять на 8 коржів і випікають в духовсці десь по 5-10 хвилин.
крем той що дала автор, і можна заварний
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Я без блендера
оу
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Я без блендера
то вам краще той що тонкими коржами. але там буде сода 100%
сода не відчувається , єслі шо
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляMalinka Red
Думаю так і є, бо він мабуть десь в кафе їв і сподобалося. Там переважно багато шарів. Це мабуть і крем треба такий, щоб видно було, а не сметану
Анечка1979• 17 июля 2022
Ответ дляMalinka Red
я робила бісквіт і різала на 5-6 коржів зі сметанним кремом- дуже смачно і бистріше
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляТанюша
сода не відчувається , єслі шо
Це клас, бо я аж перетрушуюся від тої соди

Анечка1979• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
заварний зробіть.

пошукайте медовик з рідким тістом- корж ложкую намазується
Анечка1979• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
вона ж нагрівається майже всюди
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляАнечка1979
вона ж нагрівається майже всюди
Я чогось чую цей запах
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Я чогось чую цей запах
Мед дає яскравий аромат, соду не відчуєте.
А ось то що немає блендера то печалька. чим ви сметану збивати будете?
То може з заварним кремом?
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляТанюша
То може з заварним кремом?
Сметану обов’язково взбивати? Вона тоді білим шаром лишитися на коржах?
Танюша• 17 июля 2022
Ответ дляGrga
Звісно, потрібно. Але сметанний крем, як на мене , він не для новачків.
Не жирна сметана - рідка.
Жиру сметану легко перебити в масло.
Але сметанний крем з чорносливом він 100% поєднується з медовиком за смаком.

Якщо будете робити заварний крем, додайте смаку подрібненим підсмаженими горіхами
inna5577• 17 июля 2022
Ответ дляMalinka Red
+100,автор,не экспериментируйте, ищите классический рецепт, я на поваренок нашла,
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляТанюша
Не жирна сметана - рідка.
Жиру сметану легко перебити в масло.

Гарна ідея!
Nata_lusya• 17 июля 2022
В мене є рецепт рідкого тіста для медовика, дуже смачно і не гєморно. Перевірений мульйон разів, місяць назад на свій ДН робила 6 порцій. А крем роблю на жирній сметані з магазину + загущувач від Мрії або Еко
ShellyBelly• 17 июля 2022
https://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?f=561&... ось дуже вдалий рецепт, тонесенькі коржі і дуже смачний
Є ще один торт,його мама робить все життя,але він інший. Якщо потрібно,то я скину
автор Grga • 17 июля 2022
Ответ дляShellyBelly
Так, будь ласка!