Ирен0709• 17 июля 2022

Порадьте морозиво для діток?

Мамочки, порадьте морозиво, яке купити дитині, щоб поменше хіміі?
marata• 17 июля 2022
Самому зробити )

автор Ирен0709 • 17 июля 2022
Ответ дляmarata
Самому зробити )
Тоді пишіть рецепт)
пицунда• 17 июля 2022
смотря каким детям своим 5ти леткам покупаю пломбир от волошкового поля упаковкой 0.5кг . хотите без химии делайте сами сливки на базаре продаются
marata• 17 июля 2022
Ответ дляИрен0709
Тоді пишіть рецепт)
Ось це робила. Є повно інших рецептів, але це найсмачніше вийшло
https://www.patee.ru/recipes/desserts/view/?id=759...
ann_plus• 17 июля 2022
У Вас дети исключительно собственновырощенными продуктами с личной фермы питаются? Если нет, то любое мороженное.
serebro16-72be• 17 июля 2022
А сколько ребёнку?
kvitanka• 17 июля 2022
Плодово-ягідне. Готуєте 125 г яблучного пюре і 125 г ягідного. Окремо варите кисіль: 500 мл води, 200 г сахару, 2 ст. л. крахмалу. Коли охолоне, змішуєте з плодово-ягідною масою за допомогою блендера і ставите в морозильник.
Викуся29• 17 июля 2022
Чтобы в конце были цифры 33.
tarveldy• 17 июля 2022
Ответ дляИрен0709
Тоді пишіть рецепт)
Сметана + сгущене молоко 2:1 , міксером збити, і в морозилку

За бажанням можна робити шоколадне, додати какао, фруктове, лимонне ну і далі скільки фантазії
1,1 кг смачнючого морозива виходить 100-130 грн, дивлячись яку сметану купите (20%)

Майстерня домашнього текстилю• 17 июля 2022
Я люблю Ласунку і Лімо.
Jsolo• 17 июля 2022
Ответ дляtarveldy

Воно на смак, як пломбір? Тут ще сгущене молоко треба хороше, яке купляєте?
ювента11• 17 июля 2022
Пломбір Хладік 19%
Yamarisha• 17 июля 2022
Я заморожувала звичайні молочні коктейлі. Молоко, будь-які домашні ягоди і цукор, збити звичайним блендером і в морозилку. Таким морозивом в мене було пів морозилки забито кожне літо. Діти їли і пригощали всіх друзів. Це якщо дешево і без мороки))
tarveldy• 17 июля 2022
Ответ дляJsolo
Я купляю в атб, ічня
Так, біле як пломбір))
Тільки дивіться щоб молоуо а не молоковмістний продукт
Рецепт тут дівчина тему відкрила і своїм рецептом поділилась, за що їй моє величезне дякую, а від моїх хлопців так взагалі низький уклін
@Anet@• 17 июля 2022
Ответ дляИрен0709
Тоді пишіть рецепт)
Сливки 33% 0.5мл. взбить + банка сгущёнки. Всё! Обалденный пломбир будет
Джулияробертс• 17 июля 2022
Ми купували готову суху суміш, щоб робити морозиво.
Jsolo• 17 июля 2022
Ответ дляtarveldy
Я купляю в атб, ічня
Так, біле як пломбір))
Так а ви можете кинути рецепт? Чи достатньо, як ви написали раніше, ніяких заморочок? Скільки збивати? І сметану 20%?
tarveldy• 17 июля 2022
Ответ дляJsolo
Це і є рецепт))) я сама спочатку не повірила, перший раз робила 1:1 смета сгущонка, дуже смачно але занадто солодко
2 раз зробила 2:1 і клас, тільки якщо робити лимонне то на 400 г сиетани половина невеличкого лимону
tarveldy• 17 июля 2022
Ответ дляJsolo
Збивала може 2-3 хвилини