ХдеЯсь?• 18 июля 2022
От так наші родичі. У вас так?
З початку подій в моєму оточенні всі об’єднались в допомозі Україні , ми також допомагали, збирали продукти передавали захисникам. Я ще тоді була глибоко вагітна і з дня на день чекала поповнення, багато знайомих, навіть з якими не спілкувалися багато років телефонували і запитували як ми і де. Ми були і є в Україні .
Тим часом наша кума і в поєднанні двоюрідна сестра чоловіка на всих парах летіла із сім’єю в одну з країн Європи. ( із центральної області , із приватного будинку серед поля)
Тоді проскакувало в новинах про можливий ядерний вибух.
Саме кумедне для мене почалося коли родичі добре облаштувалися за кордоном, їм виділили будинок, гум допомогу і вони через родичів влаштувались на роботу.
Щоразу коли кума телефонує наголошує що «місць нема, місць нема» , щоб ми мабуть не доведи Боже не надумали до них їхати .
От так наші родичі. А ваші раптом чого готові допомогти, прийняти?
Мексиканочка• 19 июля 2022
Ответ дляНаездница
За родичів не скажу нічого погано. Багато хто цікавився як ми і що ми (я одна з двома дітьми). Але найбільше мене вразили двоє лівих чуваків з якими я спілкувалась років 2 тому. Ми познайомились на сайті фдатінг, один іспанець, другий зі Швеції. Спілкувалась з обома у вайбер, по відео. Зі шведом мали зустрітись, але тоді почався ковідний карантин, не було змоги літати в інші країни. З часом з обома спілкування я припинила. Так от ці два чувака написали мені у ватсап, запитали як я і що хочуть допомогти фінансово. я сказала що я в порядку,місто зазнавало ракетних ударів, але вцілому не ушкоджене. Але вони обидва переведи мені гроші по вестерн Юніон ))
Це найбільша дивина за час війни для мене. Абсолютно чужі люди
Ахахах шведы они такие, сама встречаюся с одним))
мадамГрицацуева• 19 июля 2022
Я розчарувалася у рідних за кордоном...Але з другої сторони,вони допомогли мені прийняти остаточне рішення про повернення.
Помогалочка• 19 июля 2022
Ответ дляОстановщица
Ну может людям неприятно чужих пускать в свое единственное жилье, где трусы и вибраторы в шкафу лежат.
Тут согласна! Уехали спехом в марте. Все личные вещи остались на своих местах, при одной мысли, что кто то будет рыться в моих трусах или бюстах я покрываюсь испариной. Ели бы не остались личные вещи, то без проблем.
Прилипало• 19 июля 2022
родичі... мій батько весь час просив нас виїхати хоч на захід країни (і сам повезе), його - мовчали, навіть коли у них, було тихіше, ніж у нас;
чоловік, який вів гурток у дитини 6 років тому (!!!) написав, запропонував допомогу - він зараз у Польщі;
одногрупниця, з якою років 15 не спілкувалась, просто подзвонила - завтра буде бус на Польщу, бери дітей і вперед...
не переймайтесь.
наші родичі нас не здивували, сторонні люди - так, і приємно)
не переймайтесь.
В гости звали?• 19 июля 2022
Ответ дляparele
Это Вы так уход от налогообложения посредством выплаты через ФОП сейчас зарплатой называете?))
Тогда немножко математики.
Со 100 условных долларов (переведем сразу в гривну), пусть это 3500 грн, при реальных начислениях ЗП, Ваша компания платила бы 22% ЕСВ, это 770 грн.
Плюс Вы платили бы НДФЛ и военный сбор 19,5%, это 682,5 грн.
Итого в бюджет 1452,5 грн.
А вы по факту платите 5% с оборота (а сейчас наверняка 2%). Это 175 грн. (или 70 грн. при 2%).
Так что претензии предъявляйте не к государству, уважаемая.
Тогда немножко математики.
Итого в бюджет 1452,5 грн.
Зп в валюте заходит 29,25 по внутреннему курсу, а не по рыночному ~37,5. Вам про эту разницу говорят. Вот и где она оседает - вопрос