ХдеЯсь?• 18 июля 2022

От так наші родичі. У вас так?

З початку подій в моєму оточенні всі об’єднались в допомозі Україні , ми також допомагали, збирали продукти передавали захисникам. Я ще тоді була глибоко вагітна і з дня на день чекала поповнення, багато знайомих, навіть з якими не спілкувалися багато років телефонували і запитували як ми і де. Ми були і є в Україні .
Тим часом наша кума і в поєднанні двоюрідна сестра чоловіка на всих парах летіла із сім’єю в одну з країн Європи. ( із центральної області , із приватного будинку серед поля)
Тоді проскакувало в новинах про можливий ядерний вибух.
Саме кумедне для мене почалося коли родичі добре облаштувалися за кордоном, їм виділили будинок, гум допомогу і вони через родичів влаштувались на роботу.
Щоразу коли кума телефонує наголошує що «місць нема, місць нема» , щоб ми мабуть не доведи Боже не надумали до них їхати .
От так наші родичі. А ваші раптом чого готові допомогти, прийняти?
Белый Лосик• 18 июля 2022
Я зі своїми родичами в окупації згуртувалися, допомогали один одному.
Мати чоловіка з Житомирщини одно зводила і бідкалася, що я з дитиною не можемо виїхати . Як вона зі всією ріднею переживають за нас.
Як нам вдалося виїхати, то ніхто навіть не запропонував допомоги. Навіть якоїсь ложки чи ковдри, не те щоб пожити деякий час.

Пиу!Пиу!• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
Розмовляли) в школі спілкувалися, місто невелике
Багато ж у вас вільного часу) Катовіце місто не маленьке, як на мене. Там населення більше, як в Тернополі. Це ж туди не одна тисяча біженців приїхали, а ви з 80% порозмовляти встигли і всі з заходу. Напевно цілодобово розмовляли.
Розкажу і вам тоді історію. Я живу в Польщі, сама з ЗУ. Колега на роботі з півдня, як і мій чоловік. До колеги сестра приїхала, проїздом на тиждень, потім поїхала до подружки в якусь дальню країну, точно не пам´ятаю куди. Виплати для біженців там є. До нас приїхала мама чоловіка. Зустрічаємося з тим колегою на роботі і він питає, чи ходили по гуманітарку. Я йому говорю, що ні, для чого? Ми ж працюємо, хіба мамі їсти не дамо? Хай беруть ті, хто без нічого приїхав і потребує. А він каже, а ми ходили. Взяли якісь макарони, олію, пару консерв... І я знаю рівень його зарплати, разом працюємо. Ви думаєте він не може сам ті макарони купити? Але от пішов і стояв в тій черзі по гуманітарку, бо дають. А людям, які справді не мали, потім не вистачало вже.
Але всім же та ЗУ заважає. Так вже це набридло. Кругом є люди і людська, як казала моя бабуся. І не треба їх по регіонам ділити.
Флюорография гуся• 18 июля 2022
Ответ дляparele
Я сейчас не буду меряться с Вами размерами уплаченных налогов, потому что моя доля все равно больше. Ещё раз: за курсовой разницей - к своей компании.
Хотите платить в другой стране - Бога ради. Только тогда и права свои там качайте. Только вот там платить придётся все по-честному. Не 5%, а все 45.
Ну вам похоже и меряться нечем) И спасибо что просветили, я была не в курсе
Директриссимо• 18 июля 2022
Я ни в одном родственнике и знакомом не разочаровалась. А люди , которыми я и до войны не была очарована, проявили себя ожидаемо.
Пошаманю• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Наши родственники уехали в Германию с ЗУ. До нового года, В Хмельницкой обл стоит их пустой дом, нам никто не предложил там пожить. Только периодически пишет, почему в Днепре сидите, едьте хотя бы на Западную. Пишу ей, нет у меня 1000 у.е. за съем платить. Она мне пишет, поищите хорошенько подешевле
Спросите прямо: давай поживем у тебя и присмотрим за твоим покинутым домом, будет оплачивать коммуналку.
...аяприкольная• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Як то кажуть Земля кругла, сьогодні ви допоможете, завтра вам. Але ваш вибір у своїй ракушкі сидіти
Як прказує практика, сьогодні допомагаєш, а тобі завтра ніхто.
Оцененная• 18 июля 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А я розумію обидві сторони. Ми нікуди не поїхали, приймали біженців з Харкова, Сум, декілька разів, то нібито зупинка у нас на декілька днів, щоб вони передохнули та зібралися з думками. Зазвичай по дві сім´ї одночасно, Так от, перший раз було більш менш. А в остальні....вони чомусь вважали, я маю на увазі, що так себе вели, нібито ми повинні їх приймати, і кружляти, і кружляти. Хоча ми самі визвалися і за просто так звісно. Просто по об´явам в місті - пишеш, що згоден прийняти, коли бачиш, що шукають люди прихисток. Але їх поведінка - вибачте мене, більше не приймаємо. Зазвичай приїджали ввечері, ми кормили вечерею. Наступні один день чи два сніданок-обід-вечеря, і вони їдуть, ми їм наготовлювали з собою щось перекусити +купляли 5л воду, бо всі сім´ї з дітьми.
Так от, з мене вистачило, коли одна мама сказала, що дитині в дорогу потрібно не щось на перекус, а суп. Я сказала ок, давайте зварю суп, з вермішеллю або є трошки гречки, але на суп вистачить. А вона мені - тільки з зеленою гречкою, ми звичайну своїй не даємо. Вибачте мене, але у мене своїх двоє дітей....і вони ще ні разу не куштували зелену гречку, більше того, ні я, ні чоловік її не їли, хоча знаємо про її існування. Просто і ця гречка не дешева, і ми її не купляли, а то залишилось почата пачка з мирного часу, а зелена так взагалі. Другий випадок, коли молоді чоловік з жінкою скривились, що борщ на обід (як потрібно - з м´ясом та сметаною)....і типу нема чого ще щось, крім борщу, нормального.
І третє, коли чоловік відносив їжу і воду ту що з собою їм ми купили та наготовили, відкрив їх багажник - а у них так повно продуктів куплено. То, блін, чому не можна було сказати - нам не готуйте, не купляйте, ми купили собі.
Ми ж це все за свої купляли, ущемляя себе та своїх дітей, бо думали, що вони без нічого, як були вскочили в машини і поїхали.
А потім я собі думаю, блін, та вони ж повними сім´ями, з здоровими чоловіками, ось нехай вони і вирішують, як і чим годувати свою сім´ю.
Це те що, мене дуже зпантеличило і засмутило вкрай. Бо були ще всілякі дрібниці...
Вибачте, чим я повинна кормити всіх людей, коли нас 4 і їх приїхало 9 чоловік одразу? Червоною рибою чи малюсками?
І це врахуйте, що рівно з 24 лютого і я, і чоловік втратили роботу, фін.запасів у нас не було (бо ми, дурні, взагалі не вірили в можливість війни!, і зробили крупну покупку в новий рік). У нас двоє дітей, квартира три кімнатна, і щоб всіх розмістити, саме ми з чоловіком та дітьми спали на полу в одній кімнаті.
Але ви думаєте хтось сказав нам за все Дякую? Ні, всі сприйняли, начебто так і повинно бути, хтось написав потім як добрались на захід і далі? Ні....А ми переживали в принципі, як люди доїхали(( Мені і не потрібно було вкланятися або ще щось, но простого дякую почути начебто хотілось, розумієте.
Вибачте, просто мені наболіло ото все...
Вы с мужем - люди с большим сердцем! Жаль, что не все в состоянии ценить помощь и безвозмездное добро.
Через ваше сообщение чувствуется тепло и доброта.
Мысленно вас обнимаю.
Хотелось бы что бы такие люди как вы встретились на пути 💚
parele• 18 июля 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Да я так и поняла, что Вы в курсе только про «курсовую разницу с ЗП»)) На здоровье, обращайтесь, если что)
Языката Хвеська• 18 июля 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Мне родная мама сказала, шо мы ее не уважаем, бо не спросили можно ли, и приехали с мужем и свекром к родителям моим на западную. ааа... еще и с двумя котами
А вы приехали не предупредив?

Молчунья• 18 июля 2022
Да, мои готовы. Подруга в Германию зовёт, хотя сама в социальном жилье.
Сестра мужа для беременной невестки у себя комнату в доме выделила.
Мы не поехали. Но спасибо, что предложили )))
Ресничный червь• 18 июля 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Катовіце? Де я казала про Катовіце? В Цешіні 34 тисячі, я вважаю це невелике. Песелей видано було близько 1000, це разом з дітьми.
Гуманітарку я брала 2 рази, на початку. Як працювала та жили в родині навіщо мені та гуманітарка?
Так, в усіх регіонах люди різні, але Ви наїхали, що в Польщі не було пособій й обізвали мене по суті брехухою. А я кажу, що допомога була й чимала.
LoveYou• 18 июля 2022
Є родич в США, який кличе мене з дітьми до них.
Мама погано відкрилась мені, бо я зрозуміла, що то нема на кого покластися. Я це знала, але зараз взагалі впевнилась на всі 100(
Таке враження, що у свої 55+ вона думає, що на старості років десь візьметься запасна дочка, яка її догляне. Гірко.
Бабульция• 18 июля 2022
Не розумію автор таких як ви. Постійно чекаєте чогось від оточуючих , жертвенності, подвигів. Ми всі звичайні люди. Хтось кращий, хтось гірших, але не боги.
Olenenka_Ter• 18 июля 2022
Меня так двоюродный брат кинул...каждый день звонил из Польши,ругал меня,что сижу в Украине,подвергаю ребенка опасности.Я сказала,что денег особо нет,он ответил,приезжай,будешь жить с нами,за деньги не переживай-разберемся.Я с ребенком по холодине приехала к нему,и на вокзале он мне сказал,что с ними я жить не буду,а буду жить с родственницей жены и ее сыном 12 лет,тоже из Украины,в однокомнатной квартире.Ну ладно..Приехали в эту квартиру,а это малюхонький смарт,весь в грибке,стоит маленький диванчик,двухъярусная кровать,шкафчик и тумбочка.Там вдвоем невозможно жить,холодильник маленький,еду ставить некуда.У меня началась паника,снять ведь не за что,а брат и говорит,не нравится-иди к волонтёрам.За деньги вообще молчу,типа у тебя есть карточка,плати...А у меня тех денег на питание на двоих на месяц впритык..И это был близкий человек,у нас вся родня поумирала по маминой линии,только мы остались,я-крестная его дочки.Так я и нашла семью польскую,и за три месяца,что мы были в одном городе,в гости нас брат в свою квартиру ни разу не пригласил..
Безберлоги.ру• 18 июля 2022
Ответ для...аяприкольная
вона б одразу писала що ’сьогодні допомогаєш, а завтра допоможе хтось інший. Але то не я, бо в мене обставини, немає змоги, розумієш’
Разведка Маша• 18 июля 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Ми з донькою півтора місяці жили у Констанці в Румунії, 400 км від Одеси. Туди приїхала купа моряків, які на момент війни були в рейсі. Поперевозили сім´ї, реально, кожна п´ята машина на одеських номерах. Багатьом знімали житло їхні компанії, тобто жили чи й навіть харчувались безкоштовно. Квітень місяць, коли в Одесі ще все було спокійно, тобто люди нічого не втратили, моряки після рейсу із ЗП пару тис доларів. Щоб ви бачили, як кидалися на гуманітарку...
Мама фифти цента• 18 июля 2022
Оооо, а мы к своим приехали в Польшу, живём 5 чел (2взр и 3 детей) в комнате 14м. На нас оформили помощь 40 зл на человека. Когда мы заткались о съеме нам говорили, вы что, квартиры дорогие - живите. Ну в общем за 14 дней до окончания программы, нам сказали, что б 1 июля нас тут небыло. А теперь мы с сестрой увидили пост, о том, что на нас организован какой-то сбор, ибо беженцам тяжело, с фотографиями наших детей, о котором мы вообще не в курсе. Вот такие родственники. Что б вы понимали на нас получали 6000 зл, это 42 тыс грн в месяц. Еду и все остальное, мы покупали самостоятельно, за свои. Вот так люди заработали....
Слабый пол• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
6-7 на Волині
Слабый пол• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
простите, но у меня нет столько за съем платить, когда двоюродная сестра продинамила с пустым домом. Для Вас 8000 не деньги? Когда не известно что зимой еще будет...
І 35 тис немає і 8 немає.то з того і починайте. А не сестру обсирати

Слабый пол• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
тогда не надо для галочки и для успокоения совести звонить мне и указывать что делать, уехали, пусть сидят и радуются
То так і скажіть хй
дивчинка• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Правильно и пишет, она нашла а чего вы не найдёте? Потому что рот раскрыли на ее дом? Интересно
Nikol-9a2f• 18 июля 2022
Автор! Один в один. Тількі в моїй ситуації рідна сестра чоловіка. Дуже тісно спілкувалися, най най рідніша. Їм пощастило з величезним домом, 5-6 кімнат, поїхали вдвох з дорослою донькою, але для нас «то все погано, повертайтесь в Україну, там вже спокійно» . Це тоді, коли ми жили в поганих умовах в Польщі і не дай Боже припремось. А так да «ви в мене самі рідні, самі люби, тримайтеся… ми з вами» Фото, відео шле, екскурсії домом проводить. А поміч пропонувалася від людей, від яких не очікувала. Навіть від тренера дітей моїх. Так що так, війна показала, хто є хто.
Я_поехала• 18 июля 2022
Ответ дляМиллениалка
Я живу на ЗУ.
І спочатку війни всі про мене згадали: і родичі,і родичі родичів,і сусіди родичів,і друзі друзів. Хоча у житі мені ніхто ніколи не допомогав.
Я забрала до себе маму,бабую і невістку з малою дитиною.
Крім того,кожного тижня ще хтось має плани приїхати (від 4-5 чоловік на сім´ю) за ще з п´ючими неадекватними людьми.
Куди мені їх всіх брати??? За що годувати,як вони то не їдять,то не хочуть.На роботу також ніхто не збирається.На дрова також ніхто складатися не буде.Зато пити-з радістю.

Багато на мене образилося. Але я розумію наслідки прибуття всіх родичів.І що зруйнується моя сім´я. Моя ітак токсична мати не може ужитися ні з ким.Навіть зі мною.Постійно розбірки ,психи та образи.

Але це ніхто не розуміє.
Я розумію вас ) про токсичну матір.
Я зі своєю прожила три тижні навесні - готова була пішки йт.и додому. Зараз навіть не дзвоню - хай хоч лопне, я живу вдома зі своїми дітьми і чоловіком
Козяка-маляка• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
галичани, якщо і поїхали, то поїхали до своїх рідних і туди, де до війни працювали, нічиї місця не займають і не займали. І навіть по даних польської сторони, з прикордонних областей приїхало навіть не 20% від усіх біженців
Не сказала б...
Не хочути ображати усіх людей, але деякі себе показали.Огидно було дивитись, коли 60 річні жіночки, які були вже 24.02 в Італії просили політичний прихисток.Чернівецька і Львівська обл.
Хоча б з дітьми, було б зрозуміло .А так ганьба.
СhanelKa• 18 июля 2022
Маю близьких родичів в Німечинні
З ПМЖ там . З великим будинком і логістичною компанією. Навіть не запитали, як ми
Але то нічого. Писали інші люди, пропонували допомогу, тимчасове житло в інших країнах. В більшості це робочі контакти і тих людей я навіть в очі не бачила ( тільки по робочих справах )
Таких було багато, від Англії до Італії.
Дякую їм всім. Безмежно
Так і поїхала до чужих.
Коренная киевлянка• 18 июля 2022
Родичі не здивували. Мій чоловік призвався 24.02, я на роботі, також військовозобов´язана. Коли моя бабуся запропонувала забрати моїх дітей до себе в село, на випадок, якщо я буду змушена залишитись на роботі, ну і в цілях безпеки (хоча, я і так мала куди їх прилаштувати), то старша сестра моєї мами сказала ’так там є кому про них подумати’, намагаючись бабусю відговорити від цієї ініціативи. До слова, моїй старшій доньці 16 років, достатньо самостійна, щоб і за собою, і за молодшою приглянути, і для бабусі це не стало б якоюсь складністю.
Ці слова вкотре довели, що війна декому ніяким чином не змінює ракурс споглядання світу.
Брат скинув реквізити карти, збирав на авто для ЗСУ. Я скинула певну суму. В свою чергу, він навіть не запитав як я, як мій чоловік (який на той момент був 2 місяці в Сєвєрі). Добре, що гроші скинула.
Тому, родичів в мене статочно поріділо.
Фамильная фондюшница• 18 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Не сказала б...
Цікаво... Тобто 60-річним вже нічого не треба? Чи нехай в своїх домівках прильотів чекають?
Козяка-маляка• 18 июля 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Так, прильотів в Чернівецькій обл.
Там хоч раз вони були?
І мова йде не про тимчасовий прихисток, а про політичний притулок.Різницю відчуваєте? Це біженці, які 5 років не можуть покинути країну і живуть повністю на соцзабезпеченні.
ДаЗдраПерма• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
та да, розкажіть) галичани були першими в готелях болгарії, а зараз в італії. Мали можливість виїхати в перших рядах і зараз живуть на безкоштовних харчах біля моря))) А маріупольців і харків´ян селять в гори, бо місць немає)))
Зупка_цем• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут