19 июля 2022

Проголосуйте за колір

Одягати на пляж, замість туніки
Результат:
вже голосів: 59
23 (38.98%) 1
13 (22.03%) 4
10 (16.95%) 2
7 (11.86%) Р-т
6 (10.17%) 3
Интимная 19 июля 2022
Колір підбирайте до очей / купальника/ взуття. З мого досвіду отой комір і манжети на спеку, на пляж - дуже некомфортно.
Меряю от 0 19 июля 2022
Маю рубашку подібну, але для пляжу незручно. Душно.
Через дві хвилини вона, ніби корова жувала. Кожну краплину видно, ідеш з пляжа з темною дупою
автор Бабка_в_кедах 19 июля 2022
Ответ дляИнтимная
Колір підбирайте до очей / купальника/ взуття. З мого досвіду отой комір і манжети на спеку, на пляж - дуже некомфортно.
Мені зручно, ношу сорочки на пляж
автор Бабка_в_кедах 19 июля 2022
Ответ дляИнтимная
Колір підбирайте до очей / купальника/ взуття. З мого досвіду отой комір і манжети на спеку, на пляж - дуже некомфортно.
Купальники і взуття різні, очі зелені
Одноклассница 19 июля 2022
Ничего. Вообще не для пляжа.
Атаманша 19 июля 2022
Не вижу ничего для пляжа, 4 вообще офис
dulenok 19 июля 2022
для пляжа тоже не вижу. Все кажется плотным, ’утепленным’ и строгим.
Вэнди Стар 19 июля 2022
розовая и белая!!
остальные - как то не айс)0
Вэнди Стар 19 июля 2022
но лучше все же лён.
Юпитерная 19 июля 2022
Дивіться склад. Для пляжу - льон, тонка м‘яка бавовна або суміш льон/бавовна. Колір сподобався зелений.
У h&m, oysho, calzedonia, springfield купую сорочки на пляж.
автор Бабка_в_кедах 19 июля 2022
Ответ дляЮпитерная
Дивіться склад. Для пляжу - льон, тонка м‘яка бавовна або суміш льон/бавовна. Колір сподобався зелений.
У h&m, oysho, calzedonia, springfield купую сорочки на пляж.
Це якраз HM,про кальзедонію забула , йду дивитися, дякую!
Юпитерная 19 июля 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Це якраз HM,про кальзедонію забула , йду дивитися, дякую!

Ще в oysho бачила купу гарних з льону, різних кольорів, приємних на дотик.