Бояукраїночка• 11 мая 2024

Великобритания нам дает более 1600 ракет, 4 миллиона! боеприпасов!

4 мільйони боєприпасів, понад 1600 ракет, 400 транспортних засобів, включаючи 160 транспортних засобів Husky’https://www.unian.ua/society/minoboroni-britaniji-... Міноборони Британії оголосило про передачу Україні найбільшого в історії пакету допомоги.Велика Британія надає Україні найбільший в історії пакет військової допомоги. Про це повідомило Міністерство оборони країни в соціальній мережі Х.

’Поряд із 500 мільйонів фунтів стерлінгів у вигляді військового фінансування, Велика Британія надає життєво важливе обладнання: 4 мільйони боєприпасів, понад 1600 ракет, 400 транспортних засобів, включаючи 160 транспортних засобів Husky’, – йдеться у заяві.

Раніше прем´єр Британії Ріші Сунак анонсував, що Україна отримає 500 млн. фунтів стерлінгів додаткового військового фінансування від Великобританії.Окрім пакета військової допомоги вартістю 626,2 млн доларів, Британія також надає Україні життєво необхідне обладнання:

4 мільйони боєприпасів;
понад 1,600 ракет;
400 транспортних засобів, в тому числі 160 автомобілів типу Husky.https://espreso.tv/svit-ponad-1600-raket-boepripas...
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024

So_so• 11 мая 2024
Как Вы думаете, третий год войны, это вооружение у них есть, а не дали?
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
А плюс США,а плюс другие страны и русня поджарится.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 мая 2024
хоть бы мавзолей уже это гребаный развалили)
lilu502• 11 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
А коли це буде в нас сказали?
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
Ответ дляSo_so
Потому что выборы в США осенью и в Европе.Дальше думайте сами или читайте умных людей на западе и у нас,а не раша ботню на форуме)
Natal_ka91• 11 мая 2024
Де вони були поки не припекло? Дочекалися критичної ситуації. В будь-якому випадку, сподіваюсь, все дійде швидко і дійсно допоможе хлопцям.
Kristal2013• 11 мая 2024
Ага ага... В каком году, уточнили? Упустили в задании написать: у Зе был грандиозный план: сделать валерчика послом в Великобритании , и после этого нам оружие и не только выписали по документам.
Aksinia 111• 11 мая 2024
’Нам даёт’ , главный вопрос КОГДА всё это доедет до нас ? F16 нам дают и всё никак не дадут .

автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
Ответ дляlilu502
А коли це буде в нас сказали?
Посмотрим от какой ракеты американской,британской,французской,немецкой и тд будут молекулы из кацапов
inresta• 11 мая 2024
ну , как минимум, половину этого можновладці продадут налево
inresta• 11 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
навряд ли в этом году
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Выборы в США ключевое
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
Ответ дляKristal2013
Ой,станете президентом или генералом и будете командовать
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
Ответ дляinresta
Направо.На базаре
автор Бояукраїночка • 11 мая 2024
Ответ дляinresta
навряд ли в этом году
Страшно,да?
Natal_ka91• 11 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Выборы в США ключевое
Чудно, певно, на 0 від цієї причини стає легше
РойЛеля• 11 мая 2024
Коли? Коли сіє чудо?
Totka• 11 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
и кремль

Йцфыяч• 11 мая 2024
Скоріше б тільки.
Ирина_Б_• 11 мая 2024
это до лендлиза или после?
РусалкаДністрова• 11 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Це все не матеріалізували. Хотіли б піджарити, то вже б піджарити. І дає, це не дали.
РусалкаДністрова• 11 мая 2024
Ответ дляlilu502
А коли це буде в нас сказали?
В теченіі трьох лєт буде, напевно
РусалкаДністрова• 11 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Этот стон у нас песней зовётся!
Elmyska• 11 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
это до лендлиза или после?
Все сразу, с праздничным бантиком и ф 16 власноруч доставят аж 15 травня
Хитрый Лис• 11 мая 2024
Вот что Залужный сделал. Не успел приступить, как вооружение наколядовал.
Молодец, что скажешь 😁
Хитрый Лис• 11 мая 2024
Ответ дляElmyska
Какого года?
Дождливая• 11 мая 2024
Та да, пару лет назад читала такое, милка какая-то писала, кого-то она мне напоминает
Lana.._• 11 мая 2024
Ответ дляSo_so
Дурять?
Lana.._• 11 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
І що далі? Розкажіть коротенько