СпайдерВумен• 19 июля 2022

Я псих? Шизофреник?

Нужно уехать ненадолго, до недели в другой город. А я боюсь оставлять квартиру, вдруг ракета прилетит или окна от взрыва треснут. Регион +- спокойный, прилеты только в области. Всю войну жила спокойно, а сейчас такое.
миссДавеча• 19 июля 2022
Стараюсь не думать о квартире и прочем имуществе. Мой город бомбят каждый день, но жизнь семьи дороже.

миссДавеча• 19 июля 2022
Ответ дляКрапипопка
Я в березні з собою дітей в магазин таскала. Боялася залишити. Малий дуже злився, що мав пів дня по магазинах ходити. А тоді щоб знайти їжу по нормальній ціні треба було всі магазини района обійти.
Дуже розумію ваш страх
Выкупаная• 19 июля 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Лучше погибнуть, чем остаться бомжом)
А можно не погибнуть, а остаться бомжом без руки или ноги. И шо?
Сиреневенькая• 20 июля 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
Серйозні проблеми заробляють собі тікаючі.
Якщо тікали не з таких міст як Маріуполь, а спокійніших
Ага пострадавшие в Одессе Кременчуге Николаеве Виннице наверное с вами согласятся. Или нет?
Без QR коду• 20 июля 2022
Благословляю вас на поездку! Пусть всё будет хорошо!))
Женя-bc6e• 20 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Більшість не постраждала. Навіть дослідження є про те, що ті хто тікає, має набагато більше психологічних наслідків від війни, ніж ті, хто лишаються. Хто був стабільний психічно і лишився не матиме ніяких проблем з головою і після війни
Сиреневенькая• 20 июля 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
Покажите источник этой информации
миссДавеча• 20 июля 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
Ерунду говорите. Психично НЕ стабільні и там и тут матимуть проблеми з головою.
Врівнаважені люди при вибухах скоріше нервову систему розхитають собі, через страх за себе, за рідних. За кордоном все ж таки спокійніше, навіть з неясним майбутнім.
Женя-bc6e• 20 июля 2022
Ответ длямиссДавеча
Виправдовуєте своє знаходження закордоном?

миссДавеча• 20 июля 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
Ні, я впевнена, що моїм дітям тут краще. Мені було достатньо панічної атаки у дитини, коли ми виїхали з Миколаєва на ЗУ. І його розмову у ві сні я пам´ятаю, як вчора. Я не готова наражати дітей на небезпеку. Хоча думки про дім кожну хвилину. Правильно я зробила, чи ні, я знаю напевно.
Tammy21• 20 июля 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
Можна лінк на дослідження, будь ласка.
Пластилин_Колец• 20 июля 2022
Авто, это повышенная тревога. Нужно в голове прокрутить до самого печального конца и как вы будете жить, если это случится. Тогда, вашему, мозгу не о чем будет, тревожиться.