Сосиска_Втесте• Изменено 1 час назад
Прохідний бал 120, а набрав 154
Син поступає у технікум. Сьогодні була співбесіда, набрав 154 бали. Сказали йому чекати повідомлення. Хто знає що це значить?
Ще не поступив на державний? Ще мають бути якісь конкурси ?
Сосиска_Втесте
• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовна
Так то прохідний 120.
Може будуть ті, хто набрав 180.
Так, є й такі що по 190 набрали
Кидстаффовна• 1 час назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Так, є й такі що по 190 набрали
Ну от вони й підуть на бюджет
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Так, є й такі що по 190 набрали
Вас сообщат, прошел или нет на бюджет по конкурсу с остальными
Сосиска_Втесте
• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовна
Ну от вони й підуть на бюджет
А мой значит на платное тогда
Не пью, не курю• 1 час назад
Син теж цього тижня проходив співбесіди до коледжів( всього 4).Так от в одному на 50- ть ліцензійних місць було 120 абітурієнта.Прохідний бал 110.Син здав на 165.Багато дітей на 200, 180 ну т.б вище його балів.Може і не пройти навіть на контракт.Тому подавав до 4- х учбових закладів.
Баба Йога• 1 час назад
Ответ дляСосиска_Втесте
А мой значит на платное тогда
Ну да. Может у них бюджетных однл-два места. Сначала льготники, потом по баллам по уменьшению. Но из тех кто прошел - кто-то может отказаться. Так что ждите.
Не їм після шостої• 1 час назад
Ответ дляСосиска_Втесте
А мой значит на платное тогда
Може так, а може і ні взагалі. Якщо на 20 платних місць буде 20 абітурієнтів з балом вище 154, то ваш в прольоті
Несу пургу• 54 минуты назад
Ответ дляНе пью, не курю
Расскажите что происходит на собеседовании
Не пью, не курю• 46 минут назад
Ответ дляНесу пургу
Заводять дітей до аудиторії, там комісія сидить.Задають по 2-5 питання з укр.мови та 2-5( математика).Кількість питань від закладу залежить, всюди різна.
Ось наприклад з математики ’Область значення, та область визначення функції’
Теорема кутів
По укр.мові ’ Вживання Ь знаку’ Треба знати після яких приголосних. Є така скоромовка про линів
Службові частини мови, скільки їх, яка особливість.
Теорема кутів
Ковбой Хагис• 46 минут назад
Ответ дляКидстаффовна
Так то прохідний 120.
Може будуть ті, хто набрав 180.
Проходной балл 120, все кто набрал выше - 121+….поступают.
Так же и называется «проходной балл»
Несу пургу• 44 минуты назад
Ответ дляКовбой Хагис
Так же и называется «проходной балл»
Проходной - это те кого вообще запишут в список
А дальше уже «первые 30 из списка»
Ковбой Хагис• 44 минуты назад
Ответ дляНе пью, не курю
Что это за колледжи куда дети с 200 баллами поступают? И на контракт не попасть
? Сейчас даже в ВУЗах недоборы( война(
Не пью, не курю• 44 минуты назад
Ответ дляНесу пургу
Коли була співбесіда онлайн, то складніше було з математики.Там прям систему рівнянь треба було розв´язати, коментуючи кожен свій крок. Чи графік функції накреслити, потім фото листочка скинуть у чат коміссії
Кидстаффовна• 42 минуты назад
Ответ дляКовбой Хагис
Так же и называется «проходной балл»
Ну так бале бюджет є і контракт :)