как тебе такое илон маск• Изменено 19 июля 2022
Дівчатка, чому деякі не розуміють, що пора на вихід
Є в мене знайома, з березня , вона живе в сім´ї в Іспанії. Поки що не працює, мову не вивчає, так щось читає, двоє дітей 9 і 14 років. І ій уже як місяць, ці люди, які їх приняли, говорят, що в Києв повернулись ті, та ті ( жили в їх друзів теж), запитують, які в неї плани на майбутнє, на що моя знайома відповідає, що хоче сюда чоловіка забрати. Чесно говорячи, це так не красиво жити на халяву ( поїхала туда без збережень) скільки часу вже і коли , тобі вже говорять, не помічати це, якось соромно за українок таких. А вона сміється, говорить, що то жара на них так почала діяти. У Вас теж, є такі знайомі? Я не говорю, про людей , які без житла залишились і з горячих точок і то працювати потрібно ...
А ось моя друга знайома, в Чехії, працює на автомоб.заводі, десь з квітня і дитині 8 років, яку залишає одну в гуртожитку, бере ночні зміни. Тяжко говорить, але гроші хороші і офіциально працює.
Кусачая Я• 19 июля 2022
В нас теж є такі знайомі. Але чесно кажучи мене то все геть не хвилює до тих пір поки мене це не стосується особисто, їх плани- їх справа
ТыЧиНеТЫ• 19 июля 2022
А вам яке дало до того всього? На себе дивіться. Багато цікавого побачите
Ламборджини• 19 июля 2022
Ответ дляt.fodlash
цель поста слека взлететь
Цель проста: обосрать выехавших, кто не вернулся обратно.
как тебе такое илон маск
• 19 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Не пробовали для начала смотреть в своё нижнее белье?
А ви з таких теж?
Тектоническая расческа.• 19 июля 2022
И что ? Это личное ее дело ! Вам какая разница?
И что , кто там уже вернулся ? Война не закончилась . В Винницу тоже вон вернулись и людей нет ! Прилёт ракеты
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
++++
Ламборджини• 19 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
А ви з таких теж?
Я из тех, кто не осуждает посторонних. У каждого свой путь
Не фонарь• 19 июля 2022
Н не хочет человек ехать в воюющую страну. Делает вид, что не понимает . Прямым же текстом не говорят уезжать
как тебе такое илон маск
• 19 июля 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Я не себе дивлюсь. Живу без халяви))) Працюю, представляєте, так можно?))
Шальная коклетка• 19 июля 2022
А я тільки планую. Практично внікуди. Не знаю як складеться. Але повне розчарування владою і розуміння, що це все надовго( Але дуже важко, відтягувала до останнього. Важко вийти з «зони комфорту», звичного життя. Але головою розумію, що треба брати себе в руки і рухатись вперед. Ех. А було так добре до…
как тебе такое илон маск
• 19 июля 2022
Ответ дляНе фонарь
Ну, вона мені жаліється, чому так стали говорити, не розуміє.
СкокоМнеДадите• 19 июля 2022
І не дають вам спокою ці виїхавші)
Я за кордоном. Живу з донькою. За все розраховуюсь сама, на шиї ні в кого не сиджу І мої найближчі люди вважають, що я не права. Порядочні біженці не можуть так довго жити за кордоном)
как тебе такое илон маск
• 19 июля 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
І не дають вам спокою ці виїхавші)
Так питання не до Вас. Ви живете за свій рахунок.
Страхованная• 19 июля 2022
Хоче і живе в Іспанії, її особита справа.
Якщо хочете, то також можете поїхати і пожити, зараз з цим немає прблем.
А обсирати людей у час війни то осання справа, особливо друзів.
КошкинДом• 19 июля 2022
Ну яке вам діло, хто за чий рахунок живе. Не за ваш же. А повертатися в Україну нема сенсу
Тектоническая расческа.• 19 июля 2022
Ответ дляКошкинДом
Почему нет смысла возвращаться?
ЧукИГеки• 19 июля 2022
Автор, розумію про що ви. Тут ніхто не винен, це різниця менталітету. Я вже відписувалясь в схожій темі. Коли іноземці приймають наших біженців, їхне ’живіть скільки треба’, це як наше ’почувайтесь як вдома’, але ніхто не розуміє з цими словами що гості роздінуться до білизни, почнуть колупатися в носі та умовно полізуть до холодильника їсти дитячі пюрешки.
Це лише ввічливість і вони судять по собі, що вже б за місяць знайшли роботу та заїхали б.
КошкинДом• 19 июля 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Почему нет смысла возвращаться?
Війна продовжується, що змінилося від лютого?
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляЧукИГеки
Так, ви мене перша зрозуміли. Так і є.
Мастер Пис• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Яке вам діло до інших?
Уравнобешенная• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Представляете не всем сейчас просто найти работу
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Так давайте з вашою логікою, виїдемо всі ... і на шию заліземо людям, працювати не будемо, бо зручно)