Н@Диете• 20 июля 2022

Расставание. Как долго?

Как долго готовы не видеть мужа ? Находясь заграницей ! ?
автор Н@Диете • 20 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
відстань вбиває стосунки
У кого крепкая семья наоборот скучают и ждут встречу
Спелый баклажан• 20 июля 2022
Ответ дляН@Диете
я теж так думала, але в житті по іншому, це лише мій досвід
автор Н@Диете • 20 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Из моего окружения никто не разошёлся
Спелый баклажан• 20 июля 2022
Ответ дляН@Диете
Из моего окружения никто не разошёлся
а з мого - всі
Женщинас• 20 июля 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вона повертається додому повністю.
Щоб ми не говорили, які б там новини не читали, навіть вже прямою мовою називали речі своїми іменами - ні і все. Там живуть, ну стріляють, ну прилітає... Буду у підвал бігати.
Ну мальчик 13 лет сегодня погиб, но то ж не мой? Никогда таких матерей не пойму
автор Н@Диете • 20 июля 2022
Ответ дляЖенщинас
Пока не коснётся своего ребёнка
автор Н@Диете • 20 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
а з мого - всі
Значит такие семьи были
автор Н@Диете • 20 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
а з мого - всі
Война это , а не развлечение , никто так просто не уехал
автор Н@Диете • 20 июля 2022
Ответ дляЖенщинас
Человек думает лишь за штаны, зачем ей тот ребёнок
Женщинас• 20 июля 2022
Ответ дляБутылка Кифира
А якби виплати не давали, то скільки? І не треба писати, що за свій кошт живите там. Не повірю, що такі мильонерки виїхали, що пів року живуть там, і не працюють і все оплачують. Багато хто пішов робити, але ж від виплат там ще ніхто не відмовився.
А почему должны были отказаться? Я работаю и выплаты получаю, ибо мало зарабатываю. Выплаты на ребёнка вообще к моей зп не привязаны, их буду получать в любом случае
Женщинас• 20 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
всі знайомі пари, у яких чоловік їздив на заробітки в інші країни на 3-6 місяців і більше - розійшлись, і в яких чоловік переїзжав у інше місто і облаштовувався також розійшлись...
22 года так живём и не разошлись
Спелый баклажан• 20 июля 2022
Ответ дляЖенщинас
22 года так живём и не разошлись
чоловік моряк?
Спелый баклажан• 20 июля 2022
Ответ дляН@Диете
я не про війну кажу, але під час війни і після я впевнена буде дуже багато розлучень
Женщинас• 20 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
чоловік моряк?
Нет, не моряк. Но часто жили на два города, ибо предлагали выше должность в другом месте. Я не скажу, что это прям мечта, так жить, но это негативно никак не сказалось на наших отношениях. Возможно, потому, что мы очень долго вместе и работаем в одной сфере. Нынешнюю ситуацию я стараюсь воспринимать так же. Но совсем не видеться я бы не смогла, вернее, не хотела бы так жить.
ПесиКот• 20 июля 2022
Ответ дляН@Диете
Это у вас одни штаны на у ме. Не уезжают по разным причинам
Чукча Мукча• 21 июля 2022
Ответ дляН@Диете
Ну правильно , пусть дети видят это все , за себя ж бубочку и мужа беспокоитесь , а ребёнок не виноват , что мама такая ! Лиза из Винницы забыли ? Ну у вас же 9 жизней у детей .
Ну виходячи з вашої позиції вся Україна, а саме жінки з дітьми і мамами повинна була виїхати з усіх міст України. І лишити одних чоловіків. Це неможливо.
Чукча Мукча• 21 июля 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наразі, фраза ’ заради дитини’ трошки в іншому контексті сприймається. Невже може щось на світі для мами бути важливішим від життя дитини і її морального, психологічного стану?
Я ніколи не забуду очі дитини і прохання чи можна сьогодні спати не у підвалі? Можна я у ліжку ляжу?
І той день, коли їхали з міста...... І картаю себе до сьогодні, що не виїхали раніше....
Так, сьогодні у нас ’ тихо’.... І всі повертаються.
Але моя дитина ще до цього часу на гул літака перепитує чи це не війна почалася і тут.
Тому заради саме дитини для мене далеко не сумнівне питання.
А якщо чоловік, батько дитини вважає по іншому,то ось тут і є сумнівне питання саме у ньому, як у батьку.
Я з вами згодна ,що кожен вирішує сам, кожен робить власний вибір.
Небезпека зараз існує у кожному місті, містечку, селі України, просто десь менше, десь більше, десь активні бойові дії. Про активні мовчу-без варіантів. Все інше-це вибір. Бо слідуючи логіці убезпечити дитину-треба виїхати ВСІМ жінкам з дітьми, а якщо вони не виїхали, то вони не люблять своїх дітей і не роблять нічого для їх безпеки. «Тихо - це сьогодні, що буде завтра невідомо»