Дюагональ• 20 июля 2022
Фіктивне розлучення.
Підкажіть, хто проходив? Є двоє дітей. Майнових претензій немає. Які мають бути наші кроки?
Показушница• 20 июля 2022
Ответ дляДюагональ
на першому ж засіданні можуть наклисти арешт на майно?
Можуть. В господарській справі таке робили. Дуже багато залежить від судді, адвоката і їх взаємовідносин. По факту. ’сватовство’ нікуди не поділось
Дюагональ
• 20 июля 2022
Ответ длямиссДавеча
та ні звичайно
тобто, до винесення постанови суду ми теоретично можемо встигнути розлучитись
Показушница• 20 июля 2022
Ответ дляДюагональ
Візьміть всі доки на майно і сходіть до нормального нотаріуса на консультацію
миссДавеча• 20 июля 2022
Ответ дляПоказушница
Я вже бачу як суддя на першому ж засіданні садить біля себе державного виконавця, який при всіх накладає арешт на майно)))
Показушница• 20 июля 2022
Ответ длямиссДавеча
Виносить постанову про забезпечення позову. Не бачили таке? Я бачила
миссДавеча• 20 июля 2022
Ответ дляПоказушница
Бачила таке, і це не постанова а ухвала. І ця ухвала ще повинна ’дійти’ до державного або приватного виконавця, і це все робиться не година в годину.
Показушница• 20 июля 2022
Ответ длямиссДавеча
Та й розлучення не робиться година в годину. І ’доведення’ документів на майно після розлучення теж має певний час. Я б почала з нотаріуса
миссДавеча• 20 июля 2022
Ответ дляПоказушница
А я і не писала, що треба починати тільки з суду, а нотаріус потім.
Я написала автору 2 задачі, які вона повинна зробити:
суд - розірвання шлюбу
нотаріус - угода про розподіл майна
суд - розірвання шлюбу
нотаріус - угода про розподіл майна
КрытыхРынков• 20 июля 2022
Навіщо розлучатися? Складіть в нотаріуса договір дарування (чоловік дарує вам свою частку).
Дюагональ
• 20 июля 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Дякую за відповідь. А для цього ж треба ще ці частки виділити?
КрытыхРынков• 20 июля 2022
Ответ дляДюагональ
Сходіть до нотаріуса. Він вас проконсультує.
Дюагональ
• 20 июля 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Завтра піду. Найперш до нотаріуса. Дякую!
Мальчижка• 20 июля 2022
Ответ дляПоказушница
Лохи. Я разводилась, все делала сама. Заплатила только судовый сбор. Месяц и решение на руках. Все прописала в иске. Спора не было
Зачем эти ярлыки. Для них это не сумма, не хотели морочить голову.
Мальчижка• 20 июля 2022
Ответ длямиссДавеча
За що виклали декілька десятків тисяч?
Я не лезла в карман и их документы. Нашли специалиста, который быстро и чисто все сделал. Так сказать под ключ.
Дюагональ
• 21 июля 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Автор, напишите что вам скажет нотариус.
Пишу. Нотаріус сказала, що якщо в чоловіка власного майна нема, то немає чого боятися. Можна, звичайно, після рішення через суд виділяти його частку в спільно нажитому майні, але це може тривати роками і вона такої практики не пам’ятає. Я їй вірю, але для певності ще до адвоката піду, перепитаю.
КрытыхРынков• 21 июля 2022
Ответ дляДюагональ
Дякую!