Вопрос к тем, кто оформлял в Дие помощь по безработице. Как дальше все происходило? Вас ставили на учет в центре занятости? Нужно ли вам было туда ходить? Вам предлагали какие-то вакансии? Получали ли вы какие-то выплаты?
все залежить від того де Ви зараз. Якщо за кордоном, то навідь не намагайтесь. Треба запонити дані для заяви, загрузити документи (трудову, паспорт та інші документи). І чекати за дзвінок зі служби. Вам назначать дату для відвідування. Виплати є. ящо працювали останній рік, то 70% за стаж від 10 років, якщо стаж меньше - менші віплати. Виплати з оф.заробітної плати за останній рік. І да, виплати ліше після відвідування центру (ящо прийшли 01.08 друге відвідування 15.08., то за цей період віплата). Виплати з дня прийтяття заяви.
МаргаритаЛьвовна• 20 июля 2022
Ответ дляNata_Liza
спасибо за подробное объяснение. это все касается только наемных или и фопов тоже?