Я понимаю что не хочу
Надоело тыняться
А мой мч мечтает о Лондоне
Я боюсь языкового барьера и сложностей
Плюс ребенок уже в школу тут пошел , Эстония
А моему мч глаза затмевает английская ЗП
Я ему объясняю что квартиру снять очень дорого
Надоело тыняться
А мой мч мечтает о Лондоне
Я боюсь языкового барьера и сложностей
шальная мама• 20 июля 2022
Ответ дляLove more
Короче незнаю что делать((
Мч - это не муж. Решайте для себя сами, как будет удобно вам.
ksusha1155• 20 июля 2022
Ответ дляLove more
Работу там найдет ,там его родственник является гражданином
В якому місті?
ksusha1155• 20 июля 2022
Ответ дляLove more
Лондон
Хай знайде вам житло, оцініть фін можливості. Тоді вирішуйте. + ск коштує школа?
Дитина ваша не від цього хлопця? Тоді співчуваю. Якщо ви самі автор зможете оплати ту школу. Навчання дороге але якщо у вас хватить грошей витягнути приватну школу то це гарантує вашій дитині майбутнє.
В звичайній школі вашу дитину навчать читати писати рахувати і все. Освіта дорога тому що правильно говорити англійською вас начать тільки в приватній школі.
Ви б поцікавитися про кучу діалектів в Англії пол опалення в будинків в Англії ви дуже багато цікавого взнати зможете про життя в такій омріяній країні. Якщо ви мрієте що на соціальні виплати ви зможете забезпечити дитину то дуже помиляється.
Ответ дляjulianik
Нет,о социале даже не мечтаю
Подскажите ,сколько стоит школа примерно?
Ответ дляAny
Ви ж знаєте, що якщо оформили прихисток в Естонії, то вже просто так не можете їхати в іншу країну. Точніше, отримати там прихисток. Тільки або мати на руках запрошення на роботу, або житло своє, чи родичі Вас кличуть.
Англії це не стосується, вона не країна ЄС.
ksusha1155• 20 июля 2022
Ответ дляAny
В англію можна, але потрібен спонсор.
Ответ дляAny
Можно же отказаться от ВНЖ в Эстонии?
ksusha1155• 20 июля 2022
Ответ дляLove more
Говорит что школа дорого
сколько -незнаю (
Ну він же заплатить? Якщо ні, то ви самі по собі, ви все розумієте..
Southern_Beauty• 20 июля 2022
Автор, школа- это лучшее из всего, что здесь ждёт. Она бесплатная и очень классно организованная. Насколько легко в неё влиться без языка, почитайте сегодня тему, где я с девушкой это обсуждаю. Чтобы не строили себе иллюзий.
Сложно понять, есть ли реальные перспективы у вашего мч, что с языком, какая сфера. Поищите, здесь куча тем о том, как проблемно снять жильё и сколько это стоит.
Southern_Beauty• 20 июля 2022
Вот ссылка на ту тему:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3165163#a72...
Ответ дляAny
Слушайте, хватит уже это везде писать.
Не знаете, не говорите. На программу по Англии это не распространяется.
Ответ дляjulianik
В Британію поїхала знайома з 2 дітьми. Школа безкоштовно. Живуть у спонсора.
Ответ дляSouthern_Beauty
Спасибо за ответ. Я тоже думаю, вы не подскажите как и где искать спонсоров?
Ответ дляLove more
Нет,о социале даже не мечтаю
Залежить від регіону, ціна збільшується якщо форма навчання інтернат. Тобто дитина весь час в школі. Моя подруга за дитину в середньому класі оплата 12000 фунтів. Ваша дитина може туди потрапити по соціальній програмі але це рівень вундеркінд.
Якщо дитина не знає мову то це автоматично гірше чим англійська рідна мова. Ні якщо ваша дитина зможе в начальній школі вирішувати рівень алгебри то одне.
А от так їхати в нікуди не знаючи умов проживання (аренда дорога) страхування обов´язково щоб ви могли потрапити до лікаря у вас повинен бути поліс. Він коштує не 5 копійок.
Навчання дитини обов´язкове, при тому розкрию вам секрет що дитина буде тільки на вашій шиї, хлопець дитину не буде забезпечувати. Там це нормальна практика. Любов одне а фінанси різне, так що спочатку спитайте хлопця хто буде оплачувати освіту вашій дитині? Тільки не обіцянки а реально?
Автор Англія дуже дорога країна. Якщо у вас не має своїх заощаджень та ви не заробляєте гроші дуже добре.
Якщо спеціальність десь в ІТ, наприклад і досконале знання мови, то буде висока зп, і можна знімати житло. Якщо прибирання/будівництво/підсобні роботи то утримувати родину в орендованому помешканні буде аж надто складно... Тим більше в Лондоні, він дуже дорогий... Школи державні безкоштовні чудові (не всі звісно, багато залежить від району). Ну і можна ж інші міста подивитись. Нехай чоловік влаштовуєттся на роботу, зніме квартиру а потім і ви можете їхати
Southern_Beauty• 20 июля 2022
Ответ дляfox...m.x
Сайт Opora
Southern_Beauty• 20 июля 2022
Ответ дляjulianik
Мед.страховка и школа бесплатные. Со всем остальным соглашусь.
Буся_Бусинка• 20 июля 2022
Ответ дляjulianik
скажіть, а що там з опаленням будинків? дякую.