Коварная Зая• 21 июля 2022
Запах в шкафу
В шкафу є речі які лежать довго, не часто одягаємо, всі речі чисті і зложені, але появляється запах речей, ніби як старі, не воняють, але і свіжостю не пахнуть. Це через тей одяг що довго лежить? Не розумію. Уже думаю витягнути всі речі, перепрати, погладить, поки літо бистро висохне.
Фима Собак• 21 июля 2022
Та же проблема. Смена стирального порошка, шкафа, квартиры, страны и даже мужа, не помогли.
Прыг-скок• 21 июля 2022
Ответ дляФима Собак
Никогда не ложить в шкаф ношенные вещи, только после стирки.
Фима Собак• 21 июля 2022
Ответ дляПрыг-скок
Никогда и не кладу.
Для ношенных есть стойка.
Схема сыра• 21 июля 2022
В мене так було, причому тільки з моїми речами. У чоловіка окремий шкаф. Гадаю таки від порошку, змінила і зараз не має такого.
ИМХОля• 21 июля 2022
Мне кажется, что это из-за материала самого шкафа (ДСП).
У меня именно в одном шкафу такой запах появляется.