Шопингмонстр• 21 июля 2022
Порадьте, будь ласка, автоматичний тонометр. Краще Gamma чи Microlife?
З манжетою на передпліччя
ЦыбаФу• 21 июля 2022
Gamma це китайська хрінь, гроші на вітер( Показує бо зна що. Найдурніша покупка просто - купила, що було в наявності в аптеці. А потім все одно брала Омрон з доставкою.
Шопингмонстр
• 21 июля 2022
Ответ дляЦыбаФу
А яку модель Омрону взяли?
ЦыбаФу• 22 июля 2022
Ответ дляШопингмонстр
А яку модель Омрону взяли?
брали полуавтомат з веєрною манжетою, якщо людина не надто гладка, то можна брати іншу з простою манжетою.
по суті, що там обирати? Аби були великі цифри. І мені ще було важливо - з адаптером, бо старі люди забувають про батарейки.