Наращиваю_Интелект_Дорого• 21 июля 2022
6,500 допомоги
Це правда що будуть назад забирати з заробітної платні ?що ж то за допомога
Брюлик в стразах• 21 июля 2022
Автор, это помощь, а не средства, выделяемые на время. Это не кредит.
Вы договор не подписывали, в котором указывалось требование вернуть деньги спустя время?)
Наращиваю_Интелект_Дорого
• 21 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Пора звільнятись і виїзджати) а де ви таке почули?
Мені сьогодні сказала знайома ,вона прочитала в газеті,не знаю чи це правда
Я цю допомогу оформляла коли виїхала на три місяці з свого міста була в селі на західній Україні моя знайома каже що пишуть в газеті ця виплата тільки тим хто втратив роботу
ЭмчЭндЭм• 21 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
В якій газеті вона це прочитала?
Кили и Манджаро• 21 июля 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
В якій газеті вона це прочитала?
Кремлёвский вестник))