Плюшевая дыба• 21 июля 2022
Китай заморозил деньги в банках
Танки уже на улицах
Ответ дляLudaSHOPSale
так да с, сказала если ни не запустят процедуру то она запустит ее в Конгрессе. а теперь ее затягают рашисты по разным причинам, какая она плохая.
Посмотрим…., но вся эта ситуация на фоне войны у нас просто пипец
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
информ война в мире.
Но таки банки не отдали вклады, и там митинги
Нарравативы « вот китай нападет на тайвань» это русский след, чтоб союзников - Сша подорвать
Ну який російській слід? Китайський авіаносець в водах Тайваня що робить?
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
Вообще непонятно, чему вы радуетесь, и где я не права. Говорю же, старая дура обостряет все конфликты. Вы слышали заявления Раши, что будет, если ее признают спонсором терроризма?
’В случае признания Российской Федерации страной, спонсором терроризма по запросу Украины, Москва в течении 24 объявит войну Киеву. После чего в течении 72 часов будут уничтожены Киев, Львов, Днепр, Кривой Рог, Харьков и Николаев. Остальная территория Украины подвергнется массированным ракетно-бомбовым ударам, а также будут уничтожены мосты через Днепр, гражданские аэропорты, вся железнодорожная инфраструктура’.
Вам хочется на это посмотреть?
так и знала, вы притянете методички с копиастами их угроз с февраля, которые сейчас ходили на той неделе, а на сегодня их постят на призыв от Ненси. копируют эти абзацы
дадда
’ мы еще не начинали’
да?
вы нас этим пугаете? а то вы не кидали бомбы, и не воевали. пугалка сломалась, обнищала.
о кстати по Лаврову есть ответ США, щас найду
дадда
’ мы еще не начинали’
да?
Ответ дляLudaSHOPSale
вы ж видите этот текст уже 5 месяев
Сегодняшнее заявление попроще: В Кремле крайне негативно отнеслись к заявлению спикера палаты представителей США Нэнси Пелоси о возможности признания американским Конгрессом России ’государством-спонсором терроризма’.
’Очень негативно мы оцениваем последствия такого шага, хотя, с другой стороны, очень трудно сделать что-то, что может еще более испортить отношения между Россией и Америкой’.
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
За слова этой 80-летней дуры отвечать будем мы, а она останется сидеть за океаном
причем тут НЕНСИ? рашка бомбит с 24.02 . от подгорает, так и пишу
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
русский след в вбросах перекрученых.
Ответ дляStar39
Мне вот все интересно
Этот Ник ваш, это вам 39 лет?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
Вам хочется на это посмотреть?
Десь ці погрози вже я чула… нещодавно тими ж словами ультиматум Україні виставляли. Термін до 15.07 був
А до цього в кінці червня був, і знов ті ж слова.
Вибуть преамбулу змінюють, бо іншого тексту немають
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
а к чему вы запостили тект с рашистких пабликов ранее? про 72 часа? какая цель?
чтоб тут мамочки в штаны наложили?
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
Я просто не понимаю, зачем она там гавкает за океаном? Кому от этого легче?
чтоб признать правду- приехала посмотрела тут сама. и хочет Россию назвать тем кем она есть
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
(брифінг, Нед Прайс)
1. Ви бачили коментарі Лаврова. За його словами, сьогодні військові завдання Москви в Україні виходять за межі східного Донбасу. Що ви думаєте про це? Це сигналізує про те, що знав увесь світ, що їхні амбіції стосувалися всієї України.
Гадаю, ви потрапили в точку.
Ці коментарі не сказали нам нічого, чого ми не знали, і насправді вони чимало нагадали мені те, що ви почули вчора від мого колеги з Білого дому.
Лише вчора ми чітко попереджали про плани Росії анексувати додаткову українську територію, і про те, що російський уряд переглядає детальні плани нібито анексії низки областей всередині України, включаючи Херсонську та Запорізьку.
Сьогодні вранці Лавров фактично підтвердив попередження, яке ми висунули вчора, попередження, яке посол Карпентер зробив у травні, і яке ви постійно чули від нас.
Лавров сказав, цитую, що «географічні цілі» Росії в Україні включають не лише Донбас, а й Херсонщину, Запоріжжя та інші території всередині України.
Це був дивовижний відгомін того, що ви чули від нас останніми місяцями, в тому числі вчора з Білого дому.
Ці коментарі лише ще більше демонструють, що Росія рухається до анексії, про яку ми попереджали, і вони служать нагадуванням про кінцеву мету та завдання незаконної, невиправданої війни Росії проти України.
Незважаючи на те, що ми чули напередодні цієї війни, ця війна є нічим іншим, як війною за територіальне захоплення.
Гадаю, ви потрапили в точку.
Irina-5d24• 21 июля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Нет, они сами себе это сделали, стройки в кредит… там не реальный долг
Вот пусть и займутся им, а не рашкой и Тайванем
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
дердеп брифинг
Ми чітко заявили, що силова анексія була б грубим порушенням Статуту ООН, і ми не дозволимо цьому залишитися без оскарження.
Ми б не дозволили, щоб це залишилося безкарним.
Ми продовжуватимемо підтримувати Україну, підтримуючи її суверенітет і незалежність, підтримуючи її територіальну цілісність.
І жодна держава, якою б великою вона не була, не повинна бути в змозі змінити міжнародні кордони силою.
Цього тижня ми знову почули від Путіна брехню про те, що Росія та Україна були на порозі миру ще в березні, і саме Україна пішла геть.
Ми знаємо, що це неправда. Ми знаємо, що це брехня.
І міністр закордонних справ Лавров у своїх нічних коментарях надав додаткові докази того факту, що ці заяви абсолютно порожні.
Ви сказали, що США не дозволять анексії залишитися безкарною. У вас є набір нових санкцій чи конкретних дій, які ви готуєте, коли це станеться?
Ми не збираємося прогнозувати наші конкретні удари, але ми не залишимо це без відповіді.
Ми працюватимемо з міжнародним співтовариством, щоб дуже чітко та рішуче відповісти на будь-які спроби Росії продовжити цю територіальну анексію.
Це було б грубим порушенням Статуту ООН; це було б грубим порушенням міжнародного права.
І принцип, який завжди діяв, полягає в тому, що кожного разу, коли один із ключових принципів заснованого на правилах міжнародного порядку десь підривається, міжнародний порядок, заснований на правилах, підривається всюди.
І тому ми продовжуватимемо робити все можливе, включаючи залучення влади, яка у нас є, щоб реагувати на будь-які такі зусилля.
там не только НЕНСИ
это Блинкена речь, перевод
там не только НЕНСИ
это Блинкена речь, перевод
Ответ дляLudaSHOPSale
дердеп брифинг
там не только НЕНСИ
это Блинкена речь, перевод
там не только НЕНСИ
это Блинкена речь, перевод
пустая болтовня это все
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
пустая болтовня это все
если пустая, почему тягаете пугалки фейки с рашистких источников на слова представителя власти США?
села в лужу. очередной раз. очковтирай в другом месте
Ответ дляIrina-5d24
Вы не поняли… они из-за этого быстрее на Тайвань нападут
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
вчера Резников на рамштайне получил еще обязательства, никто Украину не кидает, и курс менять не будет, несмотря на кадровые перестановки в государствах.
также есть прямая речь генерала Милли и Остина.все остается по прежнему. открыто сказали про хаймерсы, потом резник сказал, несколько договоренностей будут закрытыми для публики, под ’ секретно’
Ответ дляLudaSHOPSale
Вот и хорошо
LudaSHOPSale• 21 июля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Вот и хорошо
Да.
цитує пресслужба Міноборони.
Резніков зазначив, що за домовленістю з колегами вони «тримають інтригу» щодо левової частки чинних та нових пакетів допомоги, які включають постачання озброєнь, амуніції, тренування наших воїнів та багато іншого.
«Спочатку їх відчує ворог на полі бою. Позитивним сигналом зустрічі є нові зобов’язання партнерів. Які стосуються і суші, і моря, і неба», — каже міністр
цитує пресслужба Міноборони.
Coffee is Love• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
Вам хочется на это посмотреть?
А, тобто країну териста не треба називати терористом, так?
НамСвоюРобити• 21 июля 2022
Ответ дляStar39
Оце воно.
Обітруться та й по всьому.
Irina-5d24• 21 июля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Чтобы фокус перевести? Елки, я вообще не представляю ЭТОЙ войны! Китай, Тайвань и США🤯🤯🤯
Ответ дляStar39
Вам хочется на это посмотреть?
Скажите, а как лично вы представляете уничтожение названных городов за три дня?
Ответ дляglad674
Есть такая версия что Китай захочет вернуть Тайвань военным путем ,и они постоянно заявляют об этом,и существуют риски переключение НАТО и особенно США внимания на тот конфликт на Тихом океане,и существуют риски что мы можем остаться без внимания и помощи,один на один с Рашей.Если коротко....
Во время Второй Мировой войны Китай получал ленд лиз от США, чтобы обороняться от Японии, несмотря на то, что в Европе война была в разгаре.
Да, Тайвань стратегически важен, но безопасность в Европе не менее важна