Подскажите кто эмигрировал? Что значит найти спонсора по программе? Это люди, которые бесплатно предоставляют жильё? Какие вообще условия для беженцев?
Ответ дляgrechka827
Якого слова ви не розумієте - знайти чи спонсор?
Да именно спонсор, что оно подразумевает для украинцев в сша?
Galyna1211• 21 июля 2022
Ответ дляrabbit
Программу изменили, дали бенефиты , поэтому спонсор только даёт возможность въехать в Штаты
Спонсор не обязан спонсировать финансово
А з роботою ситуація залишилась така ж? Треба місяцями чекати дозвіл?
pragaElena• 21 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Ніхто не знає коли дадуть той дозвіл, може через півроку
Galyna1211• 21 июля 2022
Ответ дляpragaElena
Шкода.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 июля 2022
Ответ дляЖенька Жменька
Людина яка своїми грошима відповідає за вас. Наприклад ви отримаєте якусь виплату, а в подальшому виявиться, що ви її незаконно отримали, чи порушите пдр, і поїдете з країни, то все має відшкодувати спонсор. Він несе за вас повну відповідальність.
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
Адвокаты уже объяснили , что никакой ответственности спонсор не несёт
Какая ответственность, если дали бенефиты по максимуму?
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 июля 2022
Ответ дляrabbit
Це відколи?
Ответ дляrabbit
Програма сира, в процесі доробки, а адвокати вже 100% знають про відсутність негативних наслідків у майбутньому
Хоча спонсор пройшов практично повну фінансову перевірку та підписав форму про підтримку бенефіціара
Я б на місці спонсора задумалась