y888• 21 июля 2022

Адміни, час перекладати на державну мову першу сторінку, штрафи не за горами!

https://dou.ua/forums/topic/38673/ - ознайомтесь!
ksusha1155• 21 июля 2022
Так, буде або Совєтчіця, або Sovetchitsa, або Порадниця. Багато сайтів вже на англ лого перейшли.
ksusha1155• 21 июля 2022
Синоптик став sinoptik
grechka827• 21 июля 2022
Так це власна назна.
rybka21• 21 июля 2022
будь яка сторінка ’перекладається’, якщо змінити мову в налаштуваннях.
хоч перша, хоч яка.
ksusha1155• 21 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Так це власна назна.
Читайте закон, 3 варіанти перекладу
tushka123• 21 июля 2022
Ответ дляksusha1155
Синоптик став sinoptik
Сто лет в обед он таким стал.....
ksusha1155• 21 июля 2022
Ответ дляtushka123
Сто лет в обед он таким стал.....
Щоб не бути synoptyk
автор y888 • 21 июля 2022
Ответ дляrybka21
хоч перша, хоч яка.
Базова сторінка має бути українська. Без варіантів)
ksusha1155• 21 июля 2022
Відгуки на доу радують) в усіх соцмережах так зараз. Українці найкращі, шкода лише що до цього спонукала війна...
ОльгаВА• 21 июля 2022
Автор, Ви дійсно думаєте, що адміни не знають про закон? А що буде наступне, заборона писати тут іншими мовами, створювати теми і відповідати?
Вважаю тему треба закрити.
Crazy lady• 21 июля 2022
Очередной бред......
Gitelnitsa• 21 июля 2022
Ответ дляy888
Удалено администрацией...
автор y888 • 21 июля 2022
Ответ дляОльгаВА
Вважаю тему треба закрити.
Вважаю, що тема актуальна)
автор y888 • 21 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Удалено администрацией...
Та ви що?! А я думала через росію))) Боже, яка я наївна.
Меделін• 21 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Удалено администрацией...
Війна у нас через імперські амбіцііі імбецила. А не через мову.
ОльгаВА• 21 июля 2022
Як вони набридлі ці псевдовектори, вони скрізь, а чатах дому, на форумах... в очі мало хто каже, а як поза спиною...
Lux Aeterna• 21 июля 2022
Еще бы ввели лимит бесплатных постов на советчице до 20 в сутки, а все, что сверху, по 1 грн за пост ,а то некоторые личности имеют слишком много свободного времени тут с начала войны, примелькались уже. Я говорю о всяких собакоаватарочных
Gitelnitsa• 21 июля 2022
Ответ дляМеделін
Вы нарушаете свободу человека. Неужели не понимаете? А это, между прочим, записано в Конституции Украины. Вы можете предложить Админам сделать на сайте кнопку выбора языка, но заставлять не правительственный сайт делать без выбора то, что охота истинным националистам, наверное, не нужно?
rybka21• 21 июля 2022
Ответ дляy888
Вважаю, що тема актуальна)
то це побажання адмінам чи тема для обговорення?
ВЗРЫВ_МОЗГА• 21 июля 2022
Мне так нравятся борцы за язык, которых прям насильно держат на сайте, который имеет русский интерфейс
Ми разом• 21 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Удалено администрацией...
Везучая_Алиса• 21 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Удалено администрацией...
Gitelnitsa• 21 июля 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Gitelnitsa• 21 июля 2022
Наверное, очередная провокация.
vray• 21 июля 2022
Вы думаете админы - это владельцы сайта?
Обычно, владелец сайта спокойно живет не здесь, ковыряется в носу и даже не замечает тех копеек, которые капают. Захочет - вложится, захочет- закроет. Все- таки некорректно так на форуме взывать, можно и через форму спросить.
автор y888 • 21 июля 2022
Ответ дляvray
Можна я сама вирішуватиму, що запитувати на форумі, а що в приват. В сад російський інтерфейс.
Ми разом• 21 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Ви справжній провокатор.

руській мір чекаєте?
автор y888 • 21 июля 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А мені так ’подобаються’ такі, як ви))))
Gitelnitsa• 21 июля 2022
Ответ дляМи разом
Ви справжній провокатор.

руській мір чекаєте?
Такой же вопрос к Вам!
vray• 21 июля 2022
Ответ дляy888
Можно. Но ждать же дольше, дело ваше.