МЕСТО_Встречи• 22 июля 2022
Як ви наважились на брекети у дорослому віці?
Подметайло• 22 июля 2022
Просто взяла, психанула и поехала к ортодонту на консультацию. Сперва думала дождаться подросткового возраста ребёнка, чтоб вместе поставить. Но не дождалась
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляФокус-Покус
Якщо не зараз, то коли? У вас 1 життя
От я точно так і думаю, слово в слово)) І все одно іноді страшно, бо довго носити.
madam_maren• 22 июля 2022
До 21 года улыбалась только губами, не обнажая зубы. Очень кривые были... так и отважилась. Носить брекеты пришлось 3 года. Результатом довольна)
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Два рази так робила, щось постійно йшло не по плану) з 2020 ставлю))
Зараз знову консультації, вже зробили зліпок, знімки, завтра йти
Подметайло• 22 июля 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я в 19м ставила. Успела до карантина) потом был период, правда, когда не могла попасть 3 месяца к ортодонту из-за него. Думала, как не вовремя. Прошлым летом сняла, а с началом войны поняла - тогда это было как раз «вовремя», хорошо, не тянула дальше
Веселая моль• 22 июля 2022
В 36 років. Зовсім не вагалась, просто вже мала матеріальний стан такий що розуміла що подужаю все і навіть якщо щось піде не так і тому спокійно і впевнено пішла ставити, верх у мене був практично норм а ось низ жах(
Фокус-Покус• 22 июля 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Чм швидше почнете, тим швидше закінчите. От просто зараз подзвоніть і запишіться, до ортодонта. Це дуже класні відчуття, коли робиш щось для себе, а тим більше щось таке сильно бажане)
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляФокус-Покус
В мене запис на завтра ,друга консультація)
Фокус-Покус• 22 июля 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Супер! Ви молодець)
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
А які ставили?
Мені також 36, вчора виповнилось:)
Веселая моль• 22 июля 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А які ставили?
Мені також 36, вчора виповнилось:)
З минулим днем народження! Здоров‘я, щастя і миру!
Низ металеві, верх по лінії усмішки 6 кераміка, задні метал
Відносила 1,5 роки, я навіть сумую за ними)
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляФокус-Покус
Супер! Ви молодець)
Дякую) буду молодець якщо все таки поставлю)
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
Дякую 🥰😘
вареный_look• 22 июля 2022
Долго решалась, лет 8. Схожу на консультацию и все на том.
А потом пошла вырвала все зубы мудрости. Через пол года посоветовали ортодонт, пришла к ней на консультацию , мне она внушила доверия( за 8 лет я ооочень много врачей обошла) и она спрасила, на когда вас записать на слепки. А я спросила, сейчас можно-можно. Все , делаем! И через неделю поставили верх , через 1.5 месяца низ и 1,5 года относила( время пролетело как один день) . И вот недавно сняла-красотища!
Пульт от линолеума• 22 июля 2022
я поставила в 30, треба було раніше, але то страшно було, то грошей не вистачало. а так я давно хотіла вирівняти зуби, ще з юності, я дуже люблю посміхатися і посміхалася і з кривими зубами, але хотілось з рівненькими
і до речі я відносила всього 8 міс., тобто це дуже індивідуально, не всі носять по 2-3 роки
Наважуватись не потрібно, потрібно робити!
Подивіться в сторону елайнерів. Працюють так, як і брекети. Із досвіду - брекети встановили в жовтні минулого року. Зараз донька знаходиться не вдома, прийшлось звертатися по тимчасовому місцю проживання до спеціалістів. Двоє з тих ортодонтів, молоді і прогресивні, до яких попали на прийом, кажуть в один голос, що брекети- минулий вік.
КАПСЛОЧНИЦА• 22 июля 2022
в мене 2 подруги поставили у 36 та 37 років ) одна вже зняла, іншій також скоро знімуть. Обидві тепер з гарними посмішками! особисто в мене біль-менш все нормально з зубами, один трохи не дорівняний у дитинстві пластинкою. Яб також поставила без вагань, але в мене є молочний зуб ще ) тому боюся, що обернеться в дуже велику суму потім його вставляти, якщо випаде )
месяцкие• 22 июля 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
страшно наважитися. треба записатися до ортодонда і заплатити. а далі назад дороги не буде
Я не в теме• 22 июля 2022
В 35 решила что хочу попробовать. Надоели свои зубы на видеоконференциях, казалось очень портят. Раньше просто себя не рассматривала особо в движении. Хожу, ношу.
Я не в теме• 22 июля 2022
Ответ дляЖанна74
Элайнеры это так больно! И ужасно портится дикция от них в сравнении с брекетами. Ну это из личного опыта, относила 2 капы и бросила. Поставила брекеты.
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляЯ не в теме
Які брекети поставили?
Пушка заряжённая• 22 июля 2022
брат поставив у 40, носив довго, після зняття все повернулося на свої місця. Витратив багато грошей, а все марно.
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2022
Ответ дляПушка заряжённая
А йому ретейнер ставили?
Пушка заряжённая• 22 июля 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А йому ретейнер ставили?
не знаю що це. Після зняття брекетів носив з пів року пластикову капу на всю щелепу.