аромат Жука• сегодня в 09:53

Як Ви змиряєтесь з тим, що Ваш чоловік вже не буде нормально заробляти?

Ви поженилися молодими нищебродами, обидва розумні, освічені, перспективні. Але по факту за все сімейне життя чоловік в кар´єрі і зарплаті так і не виріс. Щось намагався змінити, але не зміг. Так, не вистачало знань, вмінь, англійської, впевненості в собі. Змирився, в 50+ повернувся на тепле місце з зарплатнею нижче середньої і розслабився.
А Ви заробляєте за двох ) Але коли якісь проблеми з грошима виникають, максимум, чим може допомогти чоловік - дістати з кишені кредитку монобанку 🫠
Ясно, що я вже давно так живу, звикла покладатися на себе. Чоловік близька людина, забезпечує тил. Але іноді мені стає так досадно, що по суті я забезпечую себе, 2х дітей (ну ті скоро вже зовсім дорослі будуть) і ще супруга, зарплата якого не покриває навіть його потреби.
Барбітта• сегодня в 14:50
Ответ дляКотогосподиня
Чому на фронт не іде,там платять більше, ніж у чоловіка зараз
Мого чоловіка мобілізували. На фронт йти здоров´я немає. Працює в тилу за 21к. А було у 2.5 рази більше(
В шоколаде• сегодня в 15:17
Не знаю, автор. 3/4 ставки препода выша- смешно. то естьэто однозначно доп доход надо. у наших преподов кто что, все крутятся. Сейчас мужиков нету, мастер на час в Киеве будет получать бешеные бабки
ЛисаЛилу• сегодня в 15:41
Ответ дляаромат Жука
Викладач виша
і що, він не може знайти підробіток? Я викладач також, знаходжу. Пішла ще в школу, ще статті пишу. Чи не хоче просто?
Сорока-ворона• сегодня в 15:54
Ответ дляаромат Жука
Чоловік робить, що я попрошу. Але готую зазвичай я, я це роблю швидко і мене це не напрягає. Взагалі домашня робота мене не напрягає, діти і чоловік мені допомагають. Але чоловік по своїй суті не вирішувач питань. Попрошу - зробить. Але в своєму темпі і не швидко.
Я набагато швидша за нього, моторна і більшість справ я роблю сама між ділом.
А как это вашему мужу не хватает его зарплаты даже для покрытия свои потребностей? Какие ж у него потребности? Неужели он не зарабатывает на свое питание, на оплату своей части жилья и на половину трат на детские потребности?
автор аромат Жука • сегодня в 16:21
Ответ дляСорока-ворона
На 10 тисяч? Ні.
Первая ласточка инфляции• сегодня в 16:31
Ответ дляаромат Жука
Відкрию Вам таємницю, поки ти активний - ти здоровіший. Мені є з чим порівнювати.
Думаю що я трохи старша. Згодна з вами про активний. Але я писала про швидкість. Швидкість це стрес. Не можна працювати на двох роботах. Довго і щасливо живуть ті хто не біжить, а робить як ваш чоловік повільно. Ви не щасливі, бо заганяєте себе заради рівня що на одній роботі ви не тягнете. Діти скоро вилітають з гнізда. Економічна складова поліпшиться. Ваш подвиг із швидкості нікому не потрібен.
Сорока-ворона• сегодня в 16:33
Ответ дляаромат Жука
На 10 тисяч? Ні.
Ваш муж зарабатывает 10 тыс грн в 50 лет?
Он что, 10 часов в неделю работает?
автор аромат Жука • сегодня в 16:33
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Хм. Я просто швидка, швидко готую, швидко ходжу.
Працюю повільно, коли щось нове треба опанувати, оце печаль.
автор аромат Жука • сегодня в 16:36
Ответ дляСорока-ворона
Он что, 10 часов в неделю работает?
Побільше. Зараз неповна ставка в виші, але повна буде десь 12 тисяч
Первая ласточка инфляции• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
То ви вже на порозі того, що якщо будете швидко готувати, то суп буде не солоний, або два рази посолений. Я теж швидка, як коняка. Але серце сказало, що воно скакати не хоче зі мною. То я 5 років вчусь уповільнюватись, щоб бути з серцем в одному ритмі.
Деметра-c3d4• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Війна якось все перекриває, коли розумієш шо ти не носишся з памперсами в госпіталі, не наставляєш йому пісбна шоб попісяв, не витираєш попу, бо він без рук, то рощумієш, шо низька щп то такі дрібниці. Мій зародляє правда, але були часи що я заробляла більше, але він і поли помиє і всі уроки, гуртки на ньому.
Ви хороша і мудра дружина. Здоров´я вашій родині!.
ХвилювАллочка• 1 час назад
Так какая зарплата , автор написала ? Сто тыс , или 80?)
Увидела , 12 . Думаю таких зарплат почти нет , или сторож или уборщик
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляЗлюка бобер
На пенсії набагато менше потреб. І тому то зовсім інша історія.
Не менше, а більше, бо з віком підтримка здоров`я немало коштує.
Тримбулька• 38 минут назад
Ответ дляаромат Жука
Ну я серйозно не замахуюсь домашніми справами. Працюю з дому, на щастя, вже рівень такий на роботі, що дозволений гнучкий режим роботи.
Я реально не розумію, чим можна зараз упахатися в квартирі?
Тут люди, правда страждають, чия черга посудомийку розвантажувати. А по суті, на неї іде декілька хвилин, поки чайник на чай гріється.
Це якщо вас двоє. Я за сьогодні була вдома пів години. І приїду о 22. Посудомийка це чудово, хто глядітиме діти?
Тоска в носках• 37 минут назад
Ответ дляДля драки
К сожалению такое бывает. Сестра всю жизнь впахивала, 2 детей, дача, хозяйство - все на ней. ее муж на ставочке всю жизнь просидел, вечно страдающий. Сестра постарела, силы не те, а ее кобель молодуху нашел, мол со старухой не хочет жить. Вот падла
Как почитаешь, так и думаешь, на фига это женщинам?
Тримбулька• 28 минут назад
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а я 70 і ще близько 15-ти дохід є.

ну так і що це міняє? хочу почути.
Так це не вдвічі. І не прямо ’значно більше’. У вас доходи одного рівня.
автор аромат Жука • 19 минут назад
Ответ дляТримбулька
З маленькими дітьми - так, це дуже тяжко. В мене погодки, то те були незабутні часи. А коли майже виростила - вони і допоможуть, і до магазина сходять, і їсти можуть приготувати, хоч і хлопці.
Мамкиня доця• 6 минут назад
У всех свои способности и всегда есть в жизни элемент везения, у вас сложилось так, у него иначе, могло быть наоборот, что тогда должен был бы сделать ваш муж, если он хотел бы чтобы его жена была успешной. Выше головы не прыгнешь.