Может потребоваться на иностранной границе или только наши спрашивают? Я к тому что она ведь на украинском, перевод не делают?
Глаза_в_3_карата• 22 июля 2022
Тільки наші! Вивоз украінских дітей из страни по доверенности, может интересовать тільки Україну, на другіх іностраних граніцах ніякого не інтересуе
Бутылка Кифира• 22 июля 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Удалено администрацией...
Сундучок с каникулами• 22 июля 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Удалено администрацией...
Не пишіть такого
При мені в черзі завернули 2 осіб і завернули з поліцією за намагання дати хабаря.
Зараз у нас в місті лише жінки і діти. Чоловіків дійсно немає.
4есотка• 22 июля 2022
дізнавалась в Нотаріуса, що переклад довіреності робити НЕ потрібно. так як предявляти її потрібно буде лише на Укр.кордоні.
sosedo4ka85• 22 июля 2022
Якщо є довірена особа , мама , не треба...в воєнний час , так вчора сказали в турагенстві