ПироженкА• 22 июля 2022
Цікаво, в цьому році збираємо дітей до школи?
Ну там одяг, спортивки, лакові черевички, рюкзак кайт з ортопедичною спинкою?
Чи купимо 100 зошитів кігурумі і все?
Мама Чели• 22 июля 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
11% шкіл мають бомбосховища.
Ну наша типу має. А я не відпущу дитину.
Пищалка• 22 июля 2022
А що є батьки, які бажають своїм дітям смерті і відпустять їх на оффлайн навчання??
Nebahat Gunay• 22 июля 2022
Ответ дляМальчижка
Не переживаю, ручки и прочую лабуду куплю, на тетради уже содрали 450 гр, покупаю нейтральное чтобы и в школу мог сходить если что, специально для школы покупать не буду, будет ходить в том что есть, как то плевать стало на школьную форму, рюкзак есть, но у меня 3 кл, першачкам не позавидуешь. Но думаю если выведут то максимум на неделю или не дай бог до первого попадания. У нас бомбоубежище вмещает 120 максимум в школе , куда остальных
Ось, це найстрашніше - до першого влучення! Всі вчителя про це говорять і ніяковіють, кажуть ’нас як наче на заклан гонять, і якби ж то тіки ми, а діти?!..’
Мама Чели• 22 июля 2022
Ответ дляПищалка
Купа таких, що не бояться. Соціалізація, комунікація.... А насправді діти надоїли їм дома( . Хоч кудась випихнути.
БоХатая• 22 июля 2022
Дніпропетровська область, сказали школи не відкриють, ніхто не хоче брати на себе відповідальність.
дамаБезСобачки• 22 июля 2022
Ответ дляПироженкА
Памятаєте в цей період купа тем про те як купити рюкзак, якої фірми. Список одягу, ділились гуртівнями з канцтоварами?
Я об этом как то в этом году не думаю. Дай бог доживём то хоть в спортивках в школу пойдут.
вкрации• 22 июля 2022
Ответ дляПироженкА
Та Дніпро там без варіантів.
Без варіантів очно, або онлайн?
Цветок Мира• 22 июля 2022
в нас останнім часом параша анонсує удари по школам, я в розгубленості поки
Цветок Мира• 22 июля 2022
Ответ дляБоХатая
а саме місто не казали?
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляМама Чели
Ще і як слідкую! Із мого оточення і класу дитини, основна маса за оФлайн. Я ,як біла ворона.
Який регіон?
Ви вважаєте правильним, що діти з зони БД не зможуть навчатися, а інші зможуть? Це непорядно.
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляЦветок Мира
а саме місто не казали?
Не відкриють ніде, по всій Україні!
olena_shch• 22 июля 2022
У цьому році закуповуємо каністри для бензина, щоб дитині до тої школи возити)))). Нові реалії.
вкрации• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Не відкриють ніде, по всій Україні!
Мені би ваша впевненість, вибору нам не лишили, або очно, або домашнє
Однозначная• 22 июля 2022
Ответ дляМама Чели
Звісно, що офлайн ефективніше і звичніше. Але ж зараз інша ситуація. За мирного життя і я була ЗА офлайн!
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ длявкрации
Я впевнена. Боки у країні йдуть бої, а вони йдуть, Київ вже забув, що то таке мабуть, очного навчання не буде! Невідомо, як буде далі, поки всю країну тримає Харківщина, Донеччина, Запоріжжя, Миколаївщина.
Берюковна• 22 июля 2022
У мого першачка навіть штанів немає, тільки кілька пар джинсів. Думаю, в умовах воєнного стану і джинси проканають. А взагалі розраховую на онлайн. Плюс є план В: заберу доки і підемо у наступному році - дякувати дитині тільки виповнилося 6
Мама Чели• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Який регіон?
Хто зможе? Я проти і моя дитина не піде. Хоч сама вчити буду.
Мама Чели• 22 июля 2022
Ответ дляБерюковна
Дуже правильне рішення! Мудре!
ЯниЯ• 22 июля 2022
Ответ дляПироженкА
Да і теми як 10-15 тис на збори до школи потратили)
Брыкалка• 22 июля 2022
Ответ дляПироженкА
А враховуючи що цей покидьок стріляє саме по мирному населеню, в Миколаїві два виші розбив. Думаю школи то наступний крок
В Харкові вже 120 шкіл знищено(
Пищалка• 22 июля 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
11% шкіл мають бомбосховища.
Бомбосховища -це підвали, від яких нічого не залишиться під час прямого попадання?
Ацетилсалициловая кислота• 22 июля 2022
Ответ дляПищалка
Я не знаю, що вони мали на увазі. Це новина з телеграму.