Вилами по воде• 22 июля 2022

Дівчата, що з капустою? Ви все знаєте

Ось таке на листочках, це ж хвороба якась? Чим допомагати?
Vita_Nikita• 22 июля 2022
Мучнистая роса
автор Вилами по воде • 22 июля 2022
Ответ дляVita_Nikita
Мучнистая роса
Дякую, який засіб порадите?
Shy_by_nik• 22 июля 2022
Фітоспорін або фундазол від грибкових захворювань допомагають
Pavelolka• 22 июля 2022
Фунгициды нужны
Леплю из пластилина• 22 июля 2022
Байлетон, Квадрис, Тилт, Топаз, Фундазим, Фундазол.Ппобовали топаз и квадрис.Почитайте,сожет что-то новенькое появилось.После уборки кочерыжек землю тоже лучше опрыскивать,где была капуста
автор Вилами по воде • 22 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Тобто рослину вже не врятувати, тільки викидати? Це декоративна капуста
автор Вилами по воде • 22 июля 2022
Ответ дляShy_by_nik
Фітоспорин пробували? Ним обприскувати і поливати?
Леплю из пластилина• 22 июля 2022
Ответ дляВилами по воде
Спасти,почему нет.
Shy_by_nik• 22 июля 2022
Я і оприскую і під корінь,але в мене троянди…думаю що фітоспоріном можна і туди і туди. А от фундазол більш токсичний,то думаю що під корінь не можна лити
Vita_Nikita• 22 июля 2022
Ответ дляВилами по воде
Дякую, який засіб порадите?
Згідно з інструкцією, для тепличних овочів, робочий розчин готуємо 3 мл на 10 л, і для культур у відкритому грунті достатньо 1,5 - 2 мл. обприскування проводять 4 рази з періодичністю в 14 днів.Це ’Топаз’
Карапуз13• 22 июля 2022
а в кого була біла мушка на капусті?що з нею робити?
Vita_Nikita• 22 июля 2022
Ответ дляКарапуз13
Такое потом?Мыльный раствор,чеснок,табак,хлорный раствор,моспилан,командор
СиренаФеоктистовна• 22 июля 2022
Ответ дляКарапуз13
Білокрилка.
’’Актара’’, ’’конфідор’’, до розчину додати ’’Прилипач’’
фрау Гитта• 22 июля 2022
Ответ дляКарапуз13
Мама попелом посипає. А перед цим обприскує якимсь розчином, з йодом колоте. Подивіться в гуглі
JulJul07• 23 июля 2022
Это её кто-то ест. Скорее всего, слизни. Есть гранулы от них, посыпать грунт вокруг капусты. Можно ловушки разложить.
автор Вилами по воде • 24 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Оприскала вчора топазом. Скажіть, як зрозуміти і коли буде видно, чи подіяло, бо краплини в основному просто стікали по листках, не затримувались
Леплю из пластилина• 24 июля 2022
Ответ дляВилами по воде
Там степень впитывания быстрая, лечение в течении 3х суток происходит.Т.е. вот это белая чепуха дальше не распостраняется.
автор Вилами по воде • 24 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую!
автор Вилами по воде • 27 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Моїй капусті явно гірше (((( Може підкажете, що могла зробити не так? Так шкода (((
автор Вилами по воде • 27 июля 2022
Ответ дляVita_Nikita
Ще вас запитаю. Оприскала топазом в суботу. Капусті гірше ((( Може підкажете, які помилки можливо зробити при обробці?
Леплю из пластилина• 27 июля 2022
Ответ дляВилами по воде
3мл на ведро воды разводили?Повторно уже нельзя этим брызгать.А дождя не было в этот день?Тогда народным средством-
раствором марганцовки (1,5 г на 10 л воды) и так чтоб на землю попало.Можно 5капель йода добавить.
автор Вилами по воде • 27 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так розводили. А чому не можна повторно? Дощ був, але годин через 5, писали, що це не проблема ((( зараз зробила мильний розчин, ще ним спробую..
Леплю из пластилина• 27 июля 2022
Ответ дляВилами по воде
Так Вы не писали о дожде.
автор Вилами по воде • 27 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так Вы не писали о дожде.
Я не про вас, коли вивчала інфо про топаз, всюди було, що він шкидко діє, дощ для нього не проблема