Поддакиваю иногДА• вчера в 23:36
Нічний кашель у дитини
Лікар сказав та то на зуби )2р
Але це неможливо витримати
Кашель приступом призасинанні і вночі, вдень рівно не кашляє
В кого таке було? Виходить знову до лікаря
Нежиті не помічаю але каже слина та якісь там соплі стікають.
Але це неможливо витримати
Поддакиваю иногДА
• вчера в 23:40
Ответ дляКатастрофа
Так стекает или на зубы? Якэ конченэ
До чого ви? Озверіна переіїли чи що?
Вона помітила біля носу залишки виділень ну ми якби з вулиці прийшли тож ясно на погоду
Я капаю гіпертонічний розчин і не бачу таких соплів
Все буде• вчера в 23:42
Сопли стекают по задней стенке. Как только ребенок принимает лежачее положение, оно там все скапливается и начинается кашлевой рефлекс.
Решение: поднять голову во время сна (доп.подушка или ещё что-то), промывать нос перед сном.