Непонятно• 24 июля 2022

Гадаем по глазам

Маурита• 24 июля 2022
Красотка

Телефон Рубика• 24 июля 2022
автор Непонятно • 24 июля 2022
Ответ дляТелефон Рубика
фото
Ой, не носите чёрную маску.
Вы как в трауре
Телефон Рубика• 24 июля 2022
Ответ дляНепонятно
Ой, не носите чёрную маску.
Вы как в трауре
Не ношу
Путающаяся• 24 июля 2022
Я знаю, що за фото очей можна навести псування, тому, люди, думайте, чи варто надсилати подібні фото!
автор Непонятно • 24 июля 2022
Ответ дляПутающаяся
Весь интернет в фото.
Открываете любую страницу в соцсетях, вырезаете глаза и псувать-#неперепсувать….
Путающаяся• 24 июля 2022
Ответ дляНепонятно
Весь интернет в фото.
Дивлячись на що псувати😉 Наскільки я знаю, іноді потрібна жертва, як кажуть 《 під замовлення》. В Інтернеті є рекомендації, щоб замінювати колір очей на фото за допомогою фотошопу або робити сірі знімки, бо злих та заздрісних людей - повно. І ще, як кажуть, там де біле, там і чорне поряд. Це про магію і т.п. штучки
автор Непонятно • 24 июля 2022
Ответ дляПутающаяся
От это вы забубённая)
Путающаяся• 24 июля 2022
Ответ дляНепонятно
От это вы забубённая)
А ви хто?

автор Непонятно • 24 июля 2022
Ответ дляПутающаяся
А ви хто?
Не поняла вопроса?

По профессии?
По вероисповеданию?
По месту рождения?
По половой принадлежности?

О чем ваш вопрос? Вы можете формулировать внятно или вас попортили?😂