Бибер-анонимер• 24 июля 2022
Перебої в серці
Дівчата, в кого бувають? І яка причина у вас? Відчуття, ніби серце зупиняється, перевертається, збивається з ритму.
Ответ дляПошаманю
За тиждень вдалося зменшити кількість екстрасистол?
У мене на це декілька років пішло...
Спочатку, більше 10 років була виражена тахікардія (до 140 уд./хв. іноді пульс прискорювався). Потім приєдналася екстрасистолія (шлуночкова і передсердна), це незабутні відчуття
, коли тахікардія і екстрасистолія разом. Потім екстрасистолія вийшла на перший план. І весь цей період на бета-блокаторах. За декілька років вдалося позбутися шлуночкових екстрасистол, передсердні ще є (іноді трішечки, іноді і на ЕКГ парні були).
У мене на це декілька років пішло...

Вы до сих пор на блокаторах?
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляsky-labs
Вы до сих пор на блокаторах?
Ні. Шліночкові подолала, лише передсердні трохи залишилися по Холтеру (це що стосується екстрасистол). Але на це пішло декілька років. Але міжпередсердна блокада стала постійною, думаю пов´язано з тривалим застосуванням бета-блокаторів.
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Капельница помогла. Когда начала отключаться,поползла в приемное отделение
Яка саме крапельниця? Скільки їх потрібно було прокрапати?
У ці моменти був стан переднепритомності, біль за грудиною (схожий на стенокардію), відчуття нестачі повітря, запаморочення сильні. Декілька разів були напади задухи (була естрасистолія + виражена тахікардія), викликали ’швидку’, уколи робили, хотіли забрати в лікарню, але я писала відмову і що ’за наслідки беру на себе відповідальність’ (дуже вперта). Але змогла за декілька років подолати шлуночкові екстрасистоли, передсердні дещо залишилися.
Редисочка• 25 июля 2022
Ответ дляПошаманю
А какие симптомы эта блокада дает? И как ушли экстрасистолы? Благодаря бета-блокаторам?
Редисочка• 25 июля 2022
Ответ дляПошаманю
Я не дома сейчас, терпела неделю. На каждом 3-4 ударе был пропуск. Когда начала терять сознание, пошла в приемное отделение. Тоже были боли,одышка,головокружение,холодный пот. Я думала у меня инфаркт. По экг кроме экстрасистол врач заподозрила ’heart attack’, поэтому сразу подключили капельницу и мониторы. На утро,правда,выперли домой
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Впевнилися, що немає серцевого нападу, і додому. Це в Україні Ви в лікарню зверталися?
Я ніколи не думала, що може бути приступ задухи, виражений (схожий на астматичний) при високому пульсі з перебоями (взагалі то в той період тонометр постійно показував аритмію) і високому АТ (реально високі цифри систолічного і діастолічного АТ)
. І тепер, коли АТ переходить межу допустимості виникає біль за грудиною з іррадіцією у руку схожий на стенокардію. Взагалі то вже 3 рази писала відмову від госпіталізації і обстеження і що ’беру відповідальність за наслідки на себе’. Тому купила собі ’Нітрогліцерин’. Щоб встановити діагноз потрібно ЕКГ в момент приступу...
Редисочка• 25 июля 2022
Ответ дляПошаманю
Нет,это не в Украине. В Украине дней 10 бы капали,а тут не умер=здоров
А как вы от экстрасистолии избавились?бета-блокаторами?
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляРедисочка
У нас тільки крапають. Але ж ті крапельниці теж не завжди допомагають. Колись на денному стаціонарі лікувалася неврологічно-кардіологічного профілю, ще не закінчила курс лікування, а вже попросила виписати. Так важко було, ранком якось ідеш в лікарню на денний стаціонар, а десь в 15-00 повзеш додому. Та ще й покращення не відчула зовсім, лише втома сильна була.
Передсердні політопні екстрасистоли залишилися (коли менше, коли більше). Лише шлуночкових поки що немає. Від кави відмовилася. Є харчова алергія, непереносимість деяких продуктів. Тому відмовилася від цих продуктів. Проблеми з хребтом у всіх відділах є (пов´язую екстрасистолію ще й з остеохондрозом ШВХ), тому купила ортопедичну подушку і ортопедичний матрац. Аутотренінг. Від бета-блокаторів відмовилася, моя міжпередсердна блокада провідності стала постійною. Це моя самодіяльність, з кардіологом не консультувалася. Є синусова аритмія. Але ж екстрасистолія може і повернутися. У мене так.
Редисочка• 25 июля 2022
Ответ дляПошаманю
Тобто екстрасистоли самі пішли?
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Тобто екстрасистоли самі пішли?
Передсердні естрасистоли залишилися.
На той момент пішли шлуночкові (2021 р.). Не самі пішли. Відмовилася від багатьох продуктів (може харчова алергія і непереносимість на деякі продукти впливати на пульс), аутотренінг, краплі ’Екстрасистолік’.
Тепер не знаю чи є, тому що я раніше більше 3000 шлуночкових і більше 300 передсердних майже не відчувала. Лише супутні симптоми турбували. До ритму серця ніколи не прислуховуюся.
Є і інші проблемки.
Редисочка• 25 июля 2022
Ответ дляПошаманю
Передсердні естрасистоли залишилися.
Є і інші проблемки.
О, не прислушиваться нереально,когда ты отключаешься и почти в обмороке))
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляРедисочка
А може, просто не звертаю увагу на ритм. Ні, я чую серцебиття і перебої, особливо вночі. Зверстаю увагу лише, коли з´являється біль в серці, запаморочення, відчуття нестачі повітря, буває іноді і відчуття переднепритомності. А якщо людина ще відчуває при цьому страх, то ці симптоми вдвічі відчуваються сильніше. Я намагаюся бути спокійною. Як би погано не було, сама намагаюся щось зробити (знайти таблетки вдома), щоб хоч трішечки симптоматика зменшилася. І це стосується не лише екстрасистолії. Хоча вночі симптоматика схожа на екстрасистолію все ж стала приходити. Мені головне, щоб в лікарню не забрали. У 2020-2021 р. р. не зверталася в лікарню, щоб ковід додому не принести (таки перехворіли всі), тепер війна. Тому на самолікуванні.
Пошаманю• 25 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Здоров´я Вам!
Пошаманю• 26 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Препарати магнію і калію призначали?
Який у Вас АТ?
Редисочка• 26 июля 2022
Ответ дляПошаманю
Препарати магнію і калію призначали?
Який у Вас АТ?
Магний и калий назначили. АТ более-менее норма. Но первый эпизод экстрасистолии совпал с первым повышением давления (стресс,взрывы очень рядом), и плюс это была 3я неделя с момента +теста на ковид
Пошаманю• 26 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Стрес впливає на пульс і АТ. Це підвищення АТ можна віднести до кризу.
З препаратів калію і магнію, колись призначали Панангін, а також уколи на д/с Магнезія + хлорид. Але не відчула відчутного покращення.
Коли були вибухи недалеко, дім здригнувся, то організм дивно зреагував - почало трясти, руки не слухалися, десь 3-4 хвилини не могла вимовити ні слова, хитало. У мене гіпертонія, то АТ може лише ще вище підвищитися. Тахікардія.
Але все ж на мене більше вплинула трагедія 14 липня у місті (вибухи), внаслідок чого 26 загиблих, багато поранених. Це справжній теракт. Вдома чула звуки вибухів, потім дізналася про наслідки, плакала дуже.
Боже, бережи Україну, Захисників і кожну родину.
Пошаманю• 26 июля 2022
Ответ дляРедисочка
Помилочка у відповіді 47:
... уколи на д/с Магнезія + калію хлорид