Знайшли на вулиці. Малий, худий, голодний
Ответ дляSandra-13
Класні клубочки😃
Навіть не уявляю як я жила з одним котом)
Він в нас спокійний, поважний, йому вже 10 років. А тут з´явився ураган, гасає весь час, скаче по ньому. Було таке, що бігла, скакала йому на голову як на трамплін і летіла далі)) Зараз вже стала трохи спокійніша, а кіт навпаки отримав заряд енергії, навіть почав з м´ячиком гратися іноді.
JaSonechko• 24 июля 2022
Ответ дляSandra-13
А скільки часу потрібно?
Дело не во времени. Есть протокол знакомства кошачьих. Чтобы ввести нового животного в дом бесконфликтно. Этим надо заниматься человеку. Если будете это делать,найду и скину ссылку на статью.