Izida.net• 24 января 2014

Книги на украинском языке

Подскажите украинских авторов современной и исторической литературы,  или зарубежную литературу с качественным , "вкусным" украинским переводом. Жанр: кроме любовных романов и мелодраматичной тематики.
посматриваю на Сергея и Марину Дяченко, кто читал, как вам?
borovik87• 24 января 2014
Дяченко понравились

Masako Katori• 24 января 2014
Из того, что читала и что очень понравилось сейчас могу вспомнить следующие - Юрій Винничук ’Весняні ігри в осінніх садах’, Ольга Компанієць ’Назустріч’, Любко Дереш ’Трохи пітьми’, ’Архе’, Ірена Старостіна ’Кілька секунд щастя’
Masako Katori• 24 января 2014
Хотя если полностью исключить мелодраматическую тематику, остается один Дереш)
автор Izida.net • 24 января 2014
Ответ дляAt_211
Спасибо большое!
Наивка• 24 января 2014
http://www.folio.com.ua/index.php?r=a1b3c1d2 - Масштабний проект “Бібліотека світової літератури”, що передбачає здійснення понад 250 видань, розроблений Національним інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка та видавництвом “Фоліо”.

’Бібліотека світової літератури’ публікується у харківському видавництві ’Фоліо’ з 2001 року. Видання підготовані Інститутом літератури Національної академії наук України. Всього заплановано 250 томів.
Книги розподіляються на три ’підсерії’, що розділяються кольором обкладинки:
1) давні літератури, Середньовіччя, Відродження, XVII-XVIII століття (зелена);
2) XIX століття (синя);
3) XX-XXI століття (червона).
(http://ae-lib.org.ua/texts/kuzmenko__bsl_bibliogra...)
___________________________________________________________________________________

http://starylev.com.ua/index.php?route=common%2Fho... - есть книги для детей и для взрослых.

Мой сын обожает книги серии ’Пригоди малого вовчика’ (http://starylev.com.ua/index.php?route=product%2Fc...) - после их прочтения так и сыплет вкусными украинскими цитатами!
автор Izida.net • 24 января 2014
Ответ дляНаивка

2) XIX століття (синя);
3) XX-XXI століття (червона).

Спасибо
Наивка• 24 января 2014
Пожалуйста!

Ещё добавлю. Как-то прочла на украинском ’Дракулу’ и ’Записки Шерлока Холмса’ из подобной серии (но не дорогой, что-то вроде ’Библиотека школьника’) - мне очень понравилось!
Карпатський грибар• 06 февраля 2014
Настоятельно рекомендую переводы:
1. Шекспір. ’Гамлет’. Переклад Ю.Андруховича.
2. Я.Гашек. ’Пригоди бравого вояка Швейка’. Переклад С.Масляка. Вид. А-ба-ба-га-ла-ма-га.
3. Бруно Шульц. ’Цинамонові крамниці’. Переклад Ю.Андруховича. ШЕДЕВР !!!
4. Пушкін. ’Мідний вершник’. Переклад М.Рильського. ОБОВ´ЯЗКОВО !!! Існує видання з паралельним рус/укр текстом.
До сих пор под впечатлением:
1. В.Шкляр. ’Ключ’. http://uk.wikipedia.org/wiki/Ключ_(роман) - 12 перевидань в Україні. Кажуть, вивчають в університетах.
автор Izida.net • 06 февраля 2014
Ответ дляКарпатський грибар
Настоятельно рекомендую переводы:
До сих пор под впечатлением:
О, огромное спасибо