Подскажите украинских авторов современной и исторической литературы, или зарубежную литературу с качественным , "вкусным" украинским переводом. Жанр: кроме любовных романов и мелодраматичной тематики.
посматриваю на Сергея и Марину Дяченко, кто читал, как вам?
Masako Katori• 24 января 2014
Из того, что читала и что очень понравилось сейчас могу вспомнить следующие - Юрій Винничук ’Весняні ігри в осінніх садах’, Ольга Компанієць ’Назустріч’, Любко Дереш ’Трохи пітьми’, ’Архе’, Ірена Старостіна ’Кілька секунд щастя’
Masako Katori• 24 января 2014
Хотя если полностью исключить мелодраматическую тематику, остается один Дереш)
- Масштабний проект “Бібліотека світової літератури”, що передбачає здійснення понад 250 видань, розроблений Національним інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка та видавництвом “Фоліо”.
’Бібліотека світової літератури’ публікується у харківському видавництві ’Фоліо’ з 2001 року. Видання підготовані Інститутом літератури Національної академії наук України. Всього заплановано 250 томів.
Книги розподіляються на три ’підсерії’, що розділяються кольором обкладинки:
1) давні літератури, Середньовіччя, Відродження, XVII-XVIII століття (зелена);
2) XIX століття (синя);
3) XX-XXI століття (червона).
()
___________________________________________________________________________________
- есть книги для детей и для взрослых.
Мой сын обожает книги серии ’Пригоди малого вовчика’ () - после их прочтения так и сыплет вкусными украинскими цитатами!
2) XIX століття (синя);
3) XX-XXI століття (червона).
()
- есть книги для детей и для взрослых.
Ответ дляНаивка
2) XIX століття (синя);
3) XX-XXI століття (червона).
()
- есть книги для детей и для взрослых.
2) XIX століття (синя);
3) XX-XXI століття (червона).
()
- есть книги для детей и для взрослых.
Спасибо
Карпатський грибар• 06 февраля 2014
Настоятельно рекомендую переводы:
1. Шекспір. ’Гамлет’. Переклад Ю.Андруховича.
2. Я.Гашек. ’Пригоди бравого вояка Швейка’. Переклад С.Масляка. Вид. А-ба-ба-га-ла-ма-га.
3. Бруно Шульц. ’Цинамонові крамниці’. Переклад Ю.Андруховича. ШЕДЕВР !!!
4. Пушкін. ’Мідний вершник’. Переклад М.Рильського. ОБОВ´ЯЗКОВО !!! Існує видання з паралельним рус/укр текстом.
До сих пор под впечатлением:
1. В.Шкляр. ’Ключ’. (роман) - 12 перевидань в Україні. Кажуть, вивчають в університетах.
До сих пор под впечатлением:
Ответ дляКарпатський грибар
Настоятельно рекомендую переводы:
До сих пор под впечатлением:
О, огромное спасибо