Неугомонная• 26 июля 2022
Засіб для схуднення Keto Form, чи є у вас реальні відгуки?
Задумалась, чи не спробувати мені цей засіб, але розумію, що проблема комплексна і так чарівно не вирішується. У складі насіння льону, обліпиха, спіруліна, ягод годжі, куркума - наче корисно і просто пропити для оздоровлення. По рекламі і інструкції, то просто унікальний засіб, але ж написати гарно можна про все, так само замовити написання відгуків. Можливо хтось з совєтчиць уже приймав кетоформ чи чули від знайомих, поділіться інформацією будь ласка.
графиняВишенка• 26 июля 2022
Вообще не вижу смысла. Вы состав смотрели? Смотрели. За что платить?
И самое главное, что Кето подразумевает увеличение количества жиров, и практически полное отсутствие углеводов. Это система питания, и никакие таблетки не введут в кетоз.
Лучше добавить клетчатку или отруби + интервальное голодание (уберите либо завтрак, либо ужин) + больше овощей (сейчас сезон, это и вкусно, и полезно)
Неугомонная
• 26 июля 2022
Дякую всім за відповіді, як я і думала, реальних відгуків немає.