Пишуть що 3,14здец йому)))
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А нарід винен , ну це як в анекдоті про невістку
Я б цю частину до народу України б не відносила - це ждуни і ті ж коректувальники та прямі зрадники-колаборанти.
Ці наволочі особисто ’галочку’ ставили на виборах, а не хтось їх марно у тому звинуватив. Так що порівняння з невісткою тут більше якраз до Пороха
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Якщо мертвечук і зайшов до парламенту , навіщо його витягувати було ? порох , звичайно за Україну , але гроші він любить більше , нажаль
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Як не було?
Вікіпедія кажк, що в Україні їх предостатньо.
Крейсер москва є тому -доказ )
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
От і про те ж.
Чому не лупанули тим Нептуном по рашистам, коли ті ви@@ядки нищили Бучу, Ірпінь, Маріуполь?
Думаю після нашої Перемоги обов‘язково все дізнаємось
Ответ дляVira_Kos
Не лестіть собі.
Якщо Ви не хочете, аби на Ваші коментарі відповідали, то не й пишіть.
Відповідь про досягнення Зеленського буде?
Антонівський міст сьогодні знесли, крейсер Москва затопили.
Україна тримає вже пять місяців оборону, в деяких напрямках наступає.
Світ нас підтримує та допомагає.
Хто втратив дах над головою, кому страшно, має можливість укритись в інших країнах. Дуже важко, місцями жахливо, але гуманітарної катастрофи в Україні нема.
Курс гривні з цінами в космос не полетіли. Військові отримують достойну оплату. Людей на фронті бережуть, мирних бережуть.
До нападу у нас був найвищий ЗВР за період Незалежності, були побудовані та відремонтовані тисячі кілометрів доріг, школи , садки, лікарні, пологові, амбулаторії, стадіони, аеропорти, дитячі майданчики, парки, спортивні комплекси.
І це попри ситуацію на сході, попри ковід. Попри нездорову політичну атмосферу в країні, яку розривали зсередини ахметов і порошенко з медведчуком, була стабільність.
Але нагадаю, тема про Антонівський міст.
Тому, досить офтопити тут.
Світ нас підтримує та допомагає.
Тому, досить офтопити тут.
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
На жаль не якщо, а таки зайшов.
Витягнув його х#йло. Але знову ж таки у реальну політику витягли підх#йловники з укр.громадянством.
Зараз ту ж роль грає Абрамович. Ви ж не думаєте, що Зеленський радий до нестями співпрацювати з цим чмом.
Ответ для vihola
Світ нас підтримує та допомагає.
Тому, досить офтопити тут.
Світ нас підтримує та допомагає.
Тому, досить офтопити тут.
rainbow in the sky• 27 июля 2022
Ответ дляasjaua
Может хоть как-то дойдёт что нужно эвакуироваться из оккупированных городов
Можна сказати,що ніяких зелених коридорі за 5 місяців! Ні громадського транспорту! Перевізники возять за шалені кошти,не у всіх вони є,або немає власного авто в людей! Приїдьте та поволонтерте тут,допоможіть евакуювати! Нас окупували вже 24.02 ми і моргнути не встигли!В Маріуполь тоді хоч намагалися транспорт направити,а тут нічого!!!!!
Ответ дляVira_Kos
Будь ласка.
Це не критика? Це я прибріхую і перекручую?
😂😂😂 читаю и тут знакомый ник.
Вот зачем вы ее трогаете? Ей просто скууучно, и вот эти лозунги перетекают в монолог пани вихолы. Там все печально- сначала человек создаёт темы, а зачем вы пишете и указываете как нам жить в Украине и сама потом во всех темах учит как правильно воевать, жить и кого любить. Наверное новостного драйва не хватает, вот и пасётся во всех военных темах, ей виднее. 😂
Логики там нет. Это типичный провокатор-всезнайка. Не обращайте внимания, не тратьте даже нервы на неё, они нам нужней.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
На жаль не якщо, а таки зайшов.
А порох , давно ж в політиці , як так прорахувался ? Він , що не розумів , хто такий мертвечук ?
Поява Абрамовича визиває багато запитань
Давять на ЗЕ і рашисти , а з іншого боку амеріканці
Ответ для vihola
Мені вдома прекрасно жилось.
В Європу поїхала не тому що влада погана, а тому що російські фашисти обстрілюють Україну ракетами.
І ви це прекрасно знаєте, але зумисно маніпулюєте.
Імя кращого так і не назвали.
Ви колись обіцяли, що при Зеленському вже нікуди не поїдете з країни. І що він, на відміну від Порошенка, нарешті припинить війну. І що готові навіть до Сибіру їхати, лише б не було війни та не гинули люди. Це був 2019 рік, теми про вибори.
Ответ дляvray
😂😂😂 читаю и тут знакомый ник.
Та я бачу, після слів «ситуація на сході» у мене слова зникли.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Дай Бог!!!Тільки- страшна уіна цієї Перемоги
За незалежність завжди високу ціну країни платять , життями найкращіх
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Тільки бридко, що своє життя віддають звичайні українці.
А всі лаври Зеленському і Ко.
Зробили з клоунів ідолів.
Тьфу
А всі лаври Зеленському і Ко.
Зробили з клоунів ідолів.
Тьфу
Я вважаю , що багато хто зняв вже ті рожеві окуляри !
Не потрібно ні з кого й ніколи створювати собі кумірів !
А то , що Україні потрібна міцна Армія , розуміє вже кожний українец !
Ніякого нейтралітету !
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
От як зараз Зе, так і тоді По хрін на це впливають. Виставляє х#йло людину від себе конкретну руба і фіг з ким по тим же гуманітарних питаннях є змога перемовини вести.
Амери не давили щодо Абрамовича. Там, навпаки, Арахамія листа писав, щоб вони санкції до нього не застосовували. Теж мабуть від захвату не плигав, відмазуючи гаманець х#йла.
Ответ для vihola
Влада обрана виконувати волю народу.
Це нормально, так і повинно бути.
так, все вірно. Проте у нас часто влада щось робить всупереч волі народу.
Та не цього разу, розгрому терораші хоче весь укрїнський народ, за виключенням шайки сепаратистів і пристосуванців.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Арахамія колаборант , тож і біда , голосуємо за одних , а потім Адміністрація керує (
Але у нас парламентсько-президентська республика , а наші виборці забувають пр це !
Ответ дляMariya Prokhorova
Ніякого нейтралітету !
Дяка Порошенку. Що Україна обламала зуби путіну в лютому
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Дяка українському народу , що путлер зуби обламал !
порох це політичний металобрухт !
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
От з цим погоджуся.(
lenchik maha• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Скільки шуму))
А що заважало зробити то раніше?
Що заважало кинути ракетами ще на кордоні.ю?
Щоб ті рашисти не заповзли на нашу святу землю.?
Одні питання....
А що заважало зробити то раніше?
Одні питання....
Може тому що, раніше хаймарсів не було ?