Augussta• Изменено 27 июля 2022

Ну шо там Антонівський міст?

Пишуть що 3,14здец йому)))
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А нарід винен , ну це як в анекдоті про невістку
Я б цю частину до народу України б не відносила - це ждуни і ті ж коректувальники та прямі зрадники-колаборанти.
Ці наволочі особисто ’галочку’ ставили на виборах, а не хтось їх марно у тому звинуватив. Так що порівняння з невісткою тут більше якраз до Пороха

Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляalina 94
Те ,що не було ракет ,вас не бентежить?))
Як не було?
Вікіпедія кажк, що в Україні їх предостатньо.
rybka21• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Чудово , хай стремоусов залазить у танк і їде )
питання залишається - хто розх..рив міст
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Якщо мертвечук і зайшов до парламенту , навіщо його витягувати було ? порох , звичайно за Україну , але гроші він любить більше , нажаль
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляalina 94
П.С.’ Вільха’ ’Нептун’, ’ Скіф’ і т.д
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Як не було?
Крейсер москва є тому -доказ )
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Крейсер москва є тому -доказ )
От і про те ж.
Чому не лупанули тим Нептуном по рашистам, коли ті ви@@ядки нищили Бучу, Ірпінь, Маріуполь?
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
От і про те ж.
Думаю після нашої Перемоги обов‘язково все дізнаємось
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Не лестіть собі.
Якщо Ви не хочете, аби на Ваші коментарі відповідали, то не й пишіть.
Відповідь про досягнення Зеленського буде?
Антонівський міст сьогодні знесли, крейсер Москва затопили.
Україна тримає вже пять місяців оборону, в деяких напрямках наступає.
Світ нас підтримує та допомагає.
Хто втратив дах над головою, кому страшно, має можливість укритись в інших країнах. Дуже важко, місцями жахливо, але гуманітарної катастрофи в Україні нема.
Курс гривні з цінами в космос не полетіли. Військові отримують достойну оплату. Людей на фронті бережуть, мирних бережуть.
До нападу у нас був найвищий ЗВР за період Незалежності, були побудовані та відремонтовані тисячі кілометрів доріг, школи , садки, лікарні, пологові, амбулаторії, стадіони, аеропорти, дитячі майданчики, парки, спортивні комплекси.
І це попри ситуацію на сході, попри ковід. Попри нездорову політичну атмосферу в країні, яку розривали зсередини ахметов і порошенко з медведчуком, була стабільність.

Але нагадаю, тема про Антонівський міст.
Тому, досить офтопити тут.

Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Дай Бог!!!Тільки- страшна уіна цієї Перемоги
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
На жаль не якщо, а таки зайшов.
Витягнув його х#йло. Але знову ж таки у реальну політику витягли підх#йловники з укр.громадянством.

Зараз ту ж роль грає Абрамович. Ви ж не думаєте, що Зеленський радий до нестями співпрацювати з цим чмом.
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Світ нас підтримує та допомагає.

Тому, досить офтопити тут.
rainbow in the sky• 27 июля 2022
Ответ дляasjaua
Может хоть как-то дойдёт что нужно эвакуироваться из оккупированных городов
Можна сказати,що ніяких зелених коридорі за 5 місяців! Ні громадського транспорту! Перевізники возять за шалені кошти,не у всіх вони є,або немає власного авто в людей! Приїдьте та поволонтерте тут,допоможіть евакуювати! Нас окупували вже 24.02 ми і моргнути не встигли!В Маріуполь тоді хоч намагалися транспорт направити,а тут нічого!!!!!
vray• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Будь ласка.
Це не критика? Це я прибріхую і перекручую?
😂😂😂 читаю и тут знакомый ник.
Вот зачем вы ее трогаете? Ей просто скууучно, и вот эти лозунги перетекают в монолог пани вихолы. Там все печально- сначала человек создаёт темы, а зачем вы пишете и указываете как нам жить в Украине и сама потом во всех темах учит как правильно воевать, жить и кого любить. Наверное новостного драйва не хватает, вот и пасётся во всех военных темах, ей виднее. 😂
Логики там нет. Это типичный провокатор-всезнайка. Не обращайте внимания, не тратьте даже нервы на неё, они нам нужней.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
На жаль не якщо, а таки зайшов.

А порох , давно ж в політиці , як так прорахувался ? Він , що не розумів , хто такий мертвечук ?
Поява Абрамовича визиває багато запитань
Давять на ЗЕ і рашисти , а з іншого боку амеріканці
Takamaka• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Мені вдома прекрасно жилось.
В Європу поїхала не тому що влада погана, а тому що російські фашисти обстрілюють Україну ракетами.

І ви це прекрасно знаєте, але зумисно маніпулюєте.

Імя кращого так і не назвали.
Ви колись обіцяли, що при Зеленському вже нікуди не поїдете з країни. І що він, на відміну від Порошенка, нарешті припинить війну. І що готові навіть до Сибіру їхати, лише б не було війни та не гинули люди. Це був 2019 рік, теми про вибори.
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ дляvray
😂😂😂 читаю и тут знакомый ник.
Та я бачу, після слів «ситуація на сході» у мене слова зникли.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
За незалежність завжди високу ціну країни платять , життями найкращіх
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Тільки бридко, що своє життя віддають звичайні українці.
А всі лаври Зеленському і Ко.
Зробили з клоунів ідолів.
Тьфу

Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
А всі лаври Зеленському і Ко.
Зробили з клоунів ідолів.
Тьфу
Я вважаю , що багато хто зняв вже ті рожеві окуляри !
Не потрібно ні з кого й ніколи створювати собі кумірів !
А то , що Україні потрібна міцна Армія , розуміє вже кожний українец !
Ніякого нейтралітету !
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
От як зараз Зе, так і тоді По хрін на це впливають. Виставляє х#йло людину від себе конкретну руба і фіг з ким по тим же гуманітарних питаннях є змога перемовини вести.
Амери не давили щодо Абрамовича. Там, навпаки, Арахамія листа писав, щоб вони санкції до нього не застосовували. Теж мабуть від захвату не плигав, відмазуючи гаманець х#йла.
Vikolette• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Влада обрана виконувати волю народу.
Це нормально, так і повинно бути.
так, все вірно. Проте у нас часто влада щось робить всупереч волі народу.
Та не цього разу, розгрому терораші хоче весь укрїнський народ, за виключенням шайки сепаратистів і пристосуванців.
мульти1• 27 июля 2022
Що означає ця новина для жителів Херсона?
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Арахамія колаборант , тож і біда , голосуємо за одних , а потім Адміністрація керує (
Але у нас парламентсько-президентська республика , а наші виборці забувають пр це !
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ніякого нейтралітету !
Дяка Порошенку. Що Україна обламала зуби путіну в лютому
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Дяка українському народу , що путлер зуби обламал !
порох це політичний металобрухт !
Еленнн• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
От і про те ж.
(. бо він заточений під снаряди НАТівського калібру... На випробуваннях використали,і все.., закупок більше не було.
НамСвоюРобити• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
От з цим погоджуся.(
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
порох це політичний металобрухт !
Але саме пороху ми маємо завдячувати Армією.
Попри всі свої’ фе’
lenchik maha• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Скільки шуму))
А що заважало зробити то раніше?
Що заважало кинути ракетами ще на кордоні.ю?
Щоб ті рашисти не заповзли на нашу святу землю.?

Одні питання....
Може тому що, раніше хаймарсів не було ?