Пишуть що 3,14здец йому)))
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Звісно не знаю нафіга мені ваші букмекери. Ще про борделі щось розкажіть. Маєте і про них знати все.
Та ви що? По дзвінку Зеленського гроші для кремля виводяться.
Час міняти на порошенка.
Заспокійтеся з тим порошенком. Я вас зрозуміла, вам байдуже, що українські гроші через подібні фірми йдуть на рашку, якщо добро на таке спонсорство дав оп.
Ответ дляSanechko
От і про те ж.
Чому не лупанули тим Нептуном по рашистам, коли ті ви@@ядки нищили Бучу, Ірпінь, Маріуполь?
А людей вам не жалко? Нептун - противокорабельная ракета на базе х-35. «Точность» х-35 при применении рашистами по наземным целям все видели. Только бы мирных поубивали этими ракетами
Ответ дляБезимени890123
Я стільки фейків та лайна вже бачила тут від порохоботів за цих кілька років.
І щоразу з припискою «все пропало», «все вкрали», «казна порожня», «завтра дефолт», «долар по 200», «всіх злили», «все здали».
Якби вірити у всю цю маячню то тільки сидіти і валерянку пити.
Але кожна ваша зрада гинула, як роса на сонці. І наставав новий день, новий прекрасний день. Аж поки хуйло з російськими фашистами не почало бомбмти, руйнувати, мордувати та грабувати.
І в кожної нормальної людини сьогодні там вороги, тільки в порохобота в ОП.
Ответ дляPinkyPink
Ви мене запитуєте?
А запитайте нашу владу , чому ім не було шкода ?
Погляньте на кладовища...біля будинків, на узбіччях доріг...Де просто дерев´яна табличка та надпис.
А скільки- так і залишилися назавди під руїнами
Ответ дляSanechko
Ви мене запитуєте?
Да, Вас. Вы же спрашиваете почему рашистов не били Нептунами, хотя даже не поинтересовались что это за ракеты, для чего их используют и какая их эффективность при использовании на земле
Ответ дляTakamaka
Ви колись обіцяли, що при Зеленському вже нікуди не поїдете з країни. І що він, на відміну від Порошенка, нарешті припинить війну. І що готові навіть до Сибіру їхати, лише б не було війни та не гинули люди. Це був 2019 рік, теми про вибори.
Хм, як цікаво)
Ответ дляPinkyPink
Потрібно було лупанути на кордонах.
Так, жертви б були з нашої сторони- тут без ілюзій.
Але не в тисячах
І не тільки ’Нептунами’ багата Україна
Але не в тисячах
І не тільки ’Нептунами’ багата Україна
Ответ дляPinkyPink
А поясніть от мені, чому не можна лопанути ’ Нептуном’ по декількох сот рос ійських танків?
Ответ дляSanechko
Потрібно було лупанути на кордонах.
Але не в тисячах
І не тільки ’Нептунами’ багата Україна
Але не в тисячах
І не тільки ’Нептунами’ багата Україна
Які ви всі розумні заднім числом.
Кожен експерт знає що потрібно було зробити.
Зеленський, ясно, поганий не лупанув.
А Залужний то куди дивився?
Зеленський, ясно, поганий не лупанув.
А Залужний то куди дивився?
Ответ дляPinkyPink
Если у вас есть информация о нескольких сотнях рос танках, которые стоят одной кучей плотненько - срочно пишите в СБУ, лупанут обязательно.
Я написала про початок війни.
Повномаштабної.
Були знімки іноземних супутників.Застороги.
Пам´ятаєте відео , десь 25 лютого, коли наші українці сміялися з росіян на танках, які запитували дорогу?
Всім було смішно
Повномаштабної.
Всім було смішно
Ответ дляSanechko
Я написала про початок війни.
Повномаштабної.
Всім було смішно
Повномаштабної.
Всім було смішно
Если Вы про колонны, то их очень хорошо выбивали артиллерией. Нас серьезно подвело отсутствие истребителей и пво. Почитайте про оборону Гостомеля, например. Там была туча вертолетов, которые нечем было сбивать. А истребители продавать, пво и про нам до сих пор никто не спешит. Наши делают невероятное вот уже 5 месяцев, но Вы бы, конечно, лучше справились, по всей линии фронта в несколько тысяч км
Ответ для vihola
Так президент зрадник, всіх злив, все вкрав. Справжній патріот робить своє і накази таких не слухає.
От скажіть мені, що може шоуменша Маляр або псевдовійськовий Арестович?))
І знайдіть мені виправдання Зеленському, який вкрав виплати у наших Воїнів.
Дякую
Ответ для vihola
Ви все правильно сказали рашисти вороги, тільки вони чомусь при владі? Вас не дивує?