Augussta• Изменено 27 июля 2022

Ну шо там Антонівський міст?

Пишуть що 3,14здец йому)))
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Звісно не знаю нафіга мені ваші букмекери. Ще про борделі щось розкажіть. Маєте і про них знати все.

Та ви що? По дзвінку Зеленського гроші для кремля виводяться.
Час міняти на порошенка.
Заспокійтеся з тим порошенком. Я вас зрозуміла, вам байдуже, що українські гроші через подібні фірми йдуть на рашку, якщо добро на таке спонсорство дав оп.

PinkyPink• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
От і про те ж.
Чому не лупанули тим Нептуном по рашистам, коли ті ви@@ядки нищили Бучу, Ірпінь, Маріуполь?
А людей вам не жалко? Нептун - противокорабельная ракета на базе х-35. «Точность» х-35 при применении рашистами по наземным целям все видели. Только бы мирных поубивали этими ракетами
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Я стільки фейків та лайна вже бачила тут від порохоботів за цих кілька років.
І щоразу з припискою «все пропало», «все вкрали», «казна порожня», «завтра дефолт», «долар по 200», «всіх злили», «все здали».
Якби вірити у всю цю маячню то тільки сидіти і валерянку пити.
Але кожна ваша зрада гинула, як роса на сонці. І наставав новий день, новий прекрасний день. Аж поки хуйло з російськими фашистами не почало бомбмти, руйнувати, мордувати та грабувати.
І в кожної нормальної людини сьогодні там вороги, тільки в порохобота в ОП.
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Ви мене запитуєте?
А запитайте нашу владу , чому ім не було шкода ?
Погляньте на кладовища...біля будинків, на узбіччях доріг...Де просто дерев´яна табличка та надпис.
А скільки- так і залишилися назавди під руїнами
PinkyPink• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Ви мене запитуєте?
Да, Вас. Вы же спрашиваете почему рашистов не били Нептунами, хотя даже не поинтересовались что это за ракеты, для чего их используют и какая их эффективность при использовании на земле
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Ви колись обіцяли, що при Зеленському вже нікуди не поїдете з країни. І що він, на відміну від Порошенка, нарешті припинить війну. І що готові навіть до Сибіру їхати, лише б не було війни та не гинули люди. Це був 2019 рік, теми про вибори.
Хм, як цікаво)
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Потрібно було лупанути на кордонах.
Так, жертви б були з нашої сторони- тут без ілюзій.
Але не в тисячах
І не тільки ’Нептунами’ багата Україна
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
А поясніть от мені, чому не можна лопанути ’ Нептуном’ по декількох сот рос ійських танків?
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Потрібно було лупанути на кордонах.
Але не в тисячах
І не тільки ’Нептунами’ багата Україна
Які ви всі розумні заднім числом.
Кожен експерт знає що потрібно було зробити.
Зеленський, ясно, поганий не лупанув.
А Залужний то куди дивився?

Sanechko• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Які ви всі розумні заднім числом.
Зеленський, ясно, поганий не лупанув.
А Залужний то куди дивився?
А Залужний- не Президент.
Не має права діяти без згоди
PinkyPink• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Если у вас есть информация о нескольких сотнях рос танках, которые стоят одной кучей плотненько - срочно пишите в СБУ, лупанут обязательно.
rybka21• 27 июля 2022
послухала Яковину про міст та взагалі про Херсон
він завджи такий стриманий, а сьогодні помітно, що дуже радіє.
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Я написала про початок війни.
Повномаштабної.
Були знімки іноземних супутників.Застороги.
Пам´ятаєте відео , десь 25 лютого, коли наші українці сміялися з росіян на танках, які запитували дорогу?
Всім було смішно
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
А Залужний- не Президент.
Не має права діяти без згоди
Так президент зрадник, всіх злив, все вкрав. Справжній патріот робить своє і накази таких не слухає.
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Не перекручуйте.
Ви прекрасно зрозуміли, що я мала на увазі
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Не перекручуйте.
Як не перекручувати коли ви таке городите. Туди лупанув, сюди лупанув і переміг москаля. Могли, але не захотіли.
Як все просто.
PinkyPink• 27 июля 2022
Ответ дляSanechko
Я написала про початок війни.
Повномаштабної.
Всім було смішно
Если Вы про колонны, то их очень хорошо выбивали артиллерией. Нас серьезно подвело отсутствие истребителей и пво. Почитайте про оборону Гостомеля, например. Там была туча вертолетов, которые нечем было сбивать. А истребители продавать, пво и про нам до сих пор никто не спешит. Наши делают невероятное вот уже 5 месяцев, но Вы бы, конечно, лучше справились, по всей линии фронта в несколько тысяч км
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ для vihola
От скажіть мені, що може шоуменша Маляр або псевдовійськовий Арестович?))
І знайдіть мені виправдання Зеленському, який вкрав виплати у наших Воїнів.
Дякую
Фантуля• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Ви все правильно сказали рашисти вороги, тільки вони чомусь при владі? Вас не дивує?

Фантуля• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Які ви всі розумні заднім числом.
Зеленський, ясно, поганий не лупанув.
А Залужний то куди дивився?
Залужний підкоряється зеленському , верховний командувач у нас зебеня) тому киш від залужного
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляФантуля
Ви вже попрощались зі мною, чи вас заблочити.
Рашисти були при владі коли там сиділо обнімаю жму руку і мінські підписувало.
Фантуля• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Єрмак? Портнов?
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляФантуля
Залужний призначений і підкоряється рашистові?
Сама киш.
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляФантуля
Єрмак? Портнов?
Медведчук?
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ для vihola
А пані Третьякова?
Чому зелені моляться на неї до цих пір?
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Як все просто.
Ну, про наступ було відомо.
Від цього вже не втечеш.
А нас - кормили казками
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляФантуля
)) мдаа ... як там ? ’плюнеш, скажуть дощ... ’ ви мені більше не цікаві.
Це ви мені строчите і скаржитесь?
Кидаю в блок, провокаторша.
Sanechko• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Як все просто.
Додам.
А потім Арестович триндів заспокійливим голоском:’ой, ми знали...
Були змушені...
Жертви під час війни- норм’
vihola• 27 июля 2022
Почитала щойно про Нептун. З таким успіхом, як сивочолий собі приписує, можна і януковичу приписати. В 2010 розпочалась розробка, в 2013 перші випробування, в 2020 завершили і прийняли на озброєння.
Alen_Ka• 27 июля 2022
Ответ дляvikaS
фото
Чушь какая. Ребенка можно перевезти катером или баркасом при необходимости или через Каховку. И кто там в лор-отделении детской областной операции делает, если его врачи выехали?