СовНарКом• 27 июля 2022
Є-допомога, хто розбирається?
Пенсіонерам вона надається, не залежно від статусу ВПО?
Подметайло• 27 июля 2022
Подавала за батьків, тільки у них і номера рахунку в банку нема, подала без нього. Написано заявка прийняти , хто що чув по такому варіанту, потрібно переподавати з рахунком?
спальное место• 27 июля 2022
А хтось розбирається, після того як ’заявка прийнята’ скільки часу можна чекати на виплати? Вони взагалі комусь вже прийшли через цей сайт оформлені?
Из Кукуева я• 27 июля 2022
Ответ дляПодметайло
З яким рахунком, якщо його нема? Там же галочка стоїть на такий випадок. Якщо пенсію приносить поштарка, то й допомогу вона принесе.
Слепок стопы• 27 июля 2022
Ответ дляспальное место
Если да же после этого передадут в междун.фонды нет 100% гарантии что эти фонды отберут по своим критериям и выплатят. Например сегодня попадалась статья что житомерским пенсам эта помощь не светит из этого делаю вывод что и остальным в спокойных районах так-же. А вот оккупации и регионы где проходят боевые дествия эти пенсам возможно дадут.
Подметайло• 27 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Ну от я галочку і поставила . Так поштарка носить, але за допомогу цю не впевнена. Хочеться звичайно , щоб отримали
СовНарКом
• 27 июля 2022
Ответ дляСнегопадка
Я так поняла,что да. Родителям оформила,написано, что заявка принята.
А на субсидію впливає?
Из Кукуева я• 27 июля 2022
Ответ дляПодметайло
СовНарКом
• 27 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
А як з субсидією тоді?
Из Кукуева я• 27 июля 2022
Ответ дляСовНарКом
А як з субсидією тоді?
Про субсидію нічого не знаю.
Чебуравлик• 27 июля 2022
Ответ дляДобрая свекровь
так
Тобто, якщо пенсіонер у себе вдома у Харкові і нікуди не виїджав, може оформити допомогу? Як це зробити підскажіть?