ким я тільки не була• 27 июля 2022
карта розкола України, намальована вийшовшим з бодуна медведевим. це хіт!
по його словам-так розділили західні аналітики и сама раша
бляяя я румунія))АБІДНА,господа,руминська мова важка.даєш штат сша!замість румуніїї
оце дєрібан устроїли в воспалєнному мозку і радуються придурки кончені.рісовальщіки
а молдову з білоруссю обідили як.ну нічо їм не вділив мєдведєв
lenor123321• 27 июля 2022
Ответ дляarkov
кокса перенюхал?
видно спутник так действует. что их так штырит...
це не прикол це воно виставило кругом і новини по їхнім каналам.
certus eventus• 27 июля 2022
Ответ дляParabellka
А осьо так хочу я
Нафига нам те болота, нам ещё свои города восстанавливать, да и бурятов тогда хоть выкинь
Шаленабджилка• 27 июля 2022
Ответ дляksusha1155
Київ столиця Києва

Ну нашо Ви так ? Київської області