мистерЛяпсус• 28 июля 2022
Допоможіть. Пофарбувала неравномірно
Вирішила перефарбувати шпалери під покраску із світло зеленого кольору у білий. Придбала фарбу за порадою у Новій лінії. Сама вчора фарбувала, сказали- що пофарбувати зможе кожен. Але ж перший шар висох, і пішов плямами. Продавець сказав що треба буде мінімум 2 шари, можливо третій. Я тепер боюсь, що щось пішло не так, і наступні 2 шари не виправлять ситуацію. Певно зіпсувала стіни. Варто викликати майстра?
фрау Гитта• 28 июля 2022
Конечно надо несколько слоев. Как это вы хотели с одного слоя да ещё из темного в светлый?
мистерЛяпсус
• 28 июля 2022
Ответ дляфрау Гитта
Ні звісно не хотіла, було б непагано. Фарби є на ще один шар точно, піду ще куплю. Але питання в тому чи це нормально що перший шар в плями? Чи з настуними шарами буде рівномірно?
мистерЛяпсус
• 28 июля 2022
Ответ дляНеугомонная
Все буде норм. Після другого шару.
Фух. Дякую! Дуже на те сподіваюсь
фрау Гитта• 28 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Вы никогда ничего не красили?
Даже ногти? Принцип тот же
Неугомонная• 28 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Фух. Дякую! Дуже на те сподіваюсь
100% самі нещодавно фарбували стіни і стелю.
мистерЛяпсус
• 28 июля 2022
Ответ дляфрау Гитта
Вы никогда ничего не красили?
Даже ногти? Принцип тот же
Ні. Це вперше