ЯспАкойнаЯ• 28 июля 2022
Сину 11 років, матюкається. Знайшла в Вайбері повідомлення з жахливими матюками.
Сину майже 11 років. Вважала його звичайною нормальною дитиною. Прочитала матюки в переписці та звукових повідомленнях.
Причому матюки жахливі :
долбо.об, с.ука, бл.дь, иди на х.й, сосать, еб@ть…
Це перший рік, коли він гуляє сам з хлопцями. В сусідніх дворах зі штучним трав’яним покриттям грають в футбол. Там у них команда до 7 чоловік. Хлопці 11-14 років. Всі нормальні, адекватні, завжди здороваються. Я так раділа,що він днями на вулиці грає в футбол, а не сидить цілодобово в телефоні. І тут таке😠
Раніше часу з дитиною більше проводили, ходили в парк, гуляли разом, розмовляли, грали в настільні ігри. Тобто, у нас звичайна родина, а не якісь маргінали. Та і зараз проводимо, але трохи менше.
Постійно запитуємо, як справи, як день пройшов.
Завжди перед сном поцілую його, обніму, разом полежимо, поговоримо. Протягом дня також обнімаю. Кажемо з татом, що ми його дуже любимо. Сину подобаються оці всі обнімашки, він не грубий.
Сказала сину, що мама його друга прислала мені звукові повідомлення і там купа матюків, перечислила. Про те, що сама лазила в його телефоні, не сказала, звичайно ж.
Йому було дуже соромно, вибачався.
Сьогодні наказаний, на вулицю не пустила. Сидить, книжку читає, бо не змусити до читання. Просив не говорити тату.
У кого була подібна ситуація? Що робити?
Причому матюки жахливі :
Йому було дуже соромно, вибачався.
А у нас макарошки• 28 июля 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Запитала про значення слів «єб@ть, сосать». Видно було, що реально не знав.
Сказала, що під значенням « сосать», мається на увазі не цукерка, а член. Був в шоці.
Мама, он прекрасно знает значение этих слов, просто от вас не ожидал услышать. Не будьте и дальше наивной, а то опять будете не спать - они все…и девочки тоже…смотрят порно и анимэ.
ЯспАкойнаЯ
• 28 июля 2022
Ответ дляА у нас макарошки
У нас реально довірливі відносини. Він говорить, як думає.
Було видно, що він не знав значення слів.
То я перевірила, чи знає він правильне значення.
А у нас макарошки• 28 июля 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Проверьте в его телефоне историю поиска.
ЯспАкойнаЯ
• 28 июля 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Це ще ні разу не перевіряла. Не вважала за потрібне.
Але після тих трьохповерхових матюків, може ще щось знайду.
Завтра створю тему: Жах , кошмар, рятуйте, син дивиться порно🤣🤣🤣