Томатико• 28 июля 2022
Бювет Киев
Здравствуйте! Девочки из Киева, скажите пожалуйста ,Вы воду из бювета кипятите или можно так пить?
Да, я блондинка!• 28 июля 2022
В мому розумінні бювет це лікувальна/мінеральна вода, її не кипятиться
Якщо ви про просту джерельну воду... ну тут питання що за джерело... може там вже каналізаційна природньо відфільтрована вода тече, от її краще прокипятити