Серьезная баба• 29 июля 2022
Їдемо до Чехії, можемо ми це з собою перевези з України?
Дві людини в машині і дитина.
Чай 1уп
Цукор 1уп
Рис 3уп
Гречка 4уп
Макарони 8уп
Цибуля та морква по 1кг
Консерва курячі паштети та тунець по 6 банок
Олія 2 бутилки
Сало 1 кг
Оселедець 2 кг
Масло вершкове 2 пачки
Цукерки 2кг
Ось такий набір. Так, їдемо з запасом харчів, в Україні назапасалися що всім родичам роздаємо)
Хоть цеб взяти щоб на перші було
Чай 1уп
Цукор 1уп
Рис 3уп
Гречка 4уп
Макарони 8уп
Цибуля та морква по 1кг
Олія 2 бутилки
Сало 1 кг
Оселедець 2 кг
Масло вершкове 2 пачки
Цукерки 2кг
Хоть цеб взяти щоб на перші було
Наполеон Бонапарт• 29 июля 2022
Многое нельзя.
Сало,консервы,оселедець,масло,олія,цибуля морква на границе могут выкинуть
Эксклюзивно и изысканно• 29 июля 2022
Сало и консервацию нельзя. Знакомые ехали недавно ,выбросили.
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляВ гости звали?
а как масло перевозить? расстает же
Та думала купити може в пластику
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляЭксклюзивно и изысканно
блін. Це жесть
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Многое нельзя.
Олію теж неможна? Начеб то нема такого. Ци може я неуважна(
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Круп 2 кг на человека.
Тоб то можемо взяти ьільки 4 кг, а якщо з нами дитина 14 років то на неї можна взяти теж 2 кг?
І макарони будуть окремо? Чи їх вже неможна?
вкрации• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
не окремо, а всього
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляМона Лиза
На хрена все это в Чехии цены не намного дороже
З такими думками багато не скопиш. Тотмені тепер все виктнути? І труси і носки і шампуні і речі. Все купити там. А кассі якось охреніті від сумми потім. Я розумію що все там можна купити і воно начеб то і недорого, але недорого це коли 1-2 одиниці. Ціж гроші я можу витратити на інше
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ длявкрации
не окремо, а всього
Блін(
Тоб то беремо тільки 6кг з усім на всіх
Некомильфо• 29 июля 2022
За мясо рибу, казали можна у вакуумній упаковці. Ми брали на бутерброди в дорогу.
Мона Лиза• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
Вещи берите особенно обувь
Подметайло• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
Каптошку теж неможна?)
Картошка там несмачна і дорога
Нормальная картошка тут. В среднем крон 15 за кг.
Подметайло• 29 июля 2022
Ответ дляМона Лиза
Вещи берите особенно обувь
Обувь 100%. Наш интертоп кажется раем.
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляМона Лиза
Вещи берите особенно обувь
Оечі беремо. Ну по три футболки, по двоє штанів, по 2є шотрів, я собі 2 сукні і два светри, по взуттю. Ну а там же ще і мультиварку і кастрюлю, сковорідку, чайник, по 2миски кожному , ложка, вилка, ніж. Наче все
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Ахха, розумієте, для мене як для оюдини з села взагалі гріх картошку купувати
Печенюшка• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
Не можна практично все з вашого списку, окрім круп, цукру, чаю та печива
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Обувь 100%. Наш интертоп кажется раем.
От із взуттям я що упустила. Там погане взуття? З інсайтів можна замовляти? А магазини там є зі знижками та якість нормальна?
Подметайло• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
Кроссовки скечерс по акции, самые дешёвые нашли за 1500 крон, это 2250 грн. Обувь дорогая. Местные вижу активно покупают дешёвую обувь в нм.
Думаю, что заказывать можно.
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Думаю, что заказывать можно.
ого. Нічо так Може тут подивитися тоді.
Подметайло• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
ого. Нічо так Може тут подивитися тоді.
Мы в Праге, может не в столице дешевле.
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Мы в Праге, может не в столице дешевле.
Як Вам доречі? Ви давно чи недавно?)
Вибачте за запитання.
Подметайло• 29 июля 2022
Ответ дляСерьезная баба
Як Вам доречі? Ви давно чи недавно?)
Вибачте за запитання.
Давно. Сейчас в Праге мест нет, визы дают только людям со своим жильём. Снять квартиру мегасложно и дорого. Комнату чуть проще.
Живут здесь люди очень хорошо. Чисто, красиво, транспорт сказочный (проездной на 3 мес смешные деньги), безопасно.
Дон Пэдро• 29 июля 2022
В ехали через Румынию,машиной,провезли все:крупы сало тушенку мешок картошки клубнику бензин 2 канистры сушку грибы и яблоки конфеты печенье творог сметану вино 6 пластиковых бутылок
Но был май
Серьезная баба
• 29 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Так, нам теж Чехія в цілому дуже сподобалась, особливо їх неймовірна красива природа, але ми були в Мікуловица, Ясенік, Оломоуц, Прага ( тільки 1 день). А ще їх страхове забезпечення, в Україні тест смужки та сенсор для вимірювання цукру ми ща свої купували сину, тут це безкоштовно