неДодекаэдр• Изменено 1 час назад
У вас є вишиванка і наскільки вона дорога?
В мене є декілька сорочок і є сукня, але не з дорогих, сукня придбана давно і вже трохи малувата мені. І от вирішила я купити нову вишиванку або сукню. Та, що сподобалась доволі дорога. По факту я можу її собі дозволити, але якось мені дивно купляти дорогу сукню, щоб вдягнути її умовно 5 разів на рік.
У вас є вишивана сукня? Якщо так, то приблизно в якому ціновому сегменті?
Зробіть вибір:
вже голосів:
До 3 тис грн
3-5 тис грн
5-7 тис грн
Дорожча за 7 тис грн
Немає вишиваної сукні
неДодекаэдр
• 1 час назад
Ответ дляНесемо світло разом
Нет, конечно и никогда не будет.
Чому?
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Якщо треба щось формально на п’ять разів, то можна купити будь-яку і не морочитись.
Якщо це якась реконструкція чи авторська, ручної вишивки та збірки, то коштуватиме вона огого. І це явно для поціновувачів.
Свою вишивала та збирала сама, ціну якщо рахувати час, а не тільки матеріали, важко назвати. Явно набагато більше семи тисяч.
Пишу вірші, дорого• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Чому?
Ой, БЛТ, знайшли де питати
В кодлі тролів
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Чому?
Унизительно было бы носить этот атрибут.
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Я так и не нашла ’свою’. Есть только очень недорогая, очень простенькая, ношу редко, потому что не особо нравится. Искала такую, чтоб по душе, морально была готова купить дорогую. Но это было до 2022. Сейчас не готова столько денег отдать просто за одежду, пусть даже и знаковую. После войны куплю.
неДодекаэдр
• 1 час назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ой, БЛТ, знайшли де питати
В кодлі тролів
Думаєте то прихильники кокошників?
Невгамовна шахиня• 59 минут назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ой, БЛТ, знайшли де питати
В кодлі тролів
Думаете, что все спят и видят, как раздобыть вышиванку?
Майструю крила• 59 минут назад
Всі сорочки, найдорожча шовкова купувала в 2020 за 6500 і пара свіжих простіших з бавовни за 3000 і 3500. Вдягаю частіше, ніж 5 разів
Цибулька зла• 58 минут назад
Ответ длянеДодекаэдр
Думаєте то прихильники кокошників?
то есть есть ваше мнение и не правильное? на каком основании вы решили, что все обязаны иметь вышиванки?
неДодекаэдр
• 58 минут назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я теж тривалий час не знаходила свою. А сьогодні приміряла і схоже що знайшла. Але не впевнена, що готова сплатити 9 тис грн. Я і повсякденний одяг не купую дорогий, зазвичай це масмаркет.
Цибулька зла• 58 минут назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
дороже 7 тыс
Невгамовна шахиня• 56 минут назад
Ответ длянеДодекаэдр
Думаєте то прихильники кокошників?
Вышивка - это оберег для воров.
Гуляю босоніж• 57 минут назад
Сукня є . Чоловіку вишиванку сама ручками робила білим по білому
Вот Она Я• 57 минут назад
Платья нет, вышиванка есть, ей лет 10 и тогда она стола 1600 чтоли, что было достаточно дорого
неДодекаэдр
• 57 минут назад
Ответ дляЦибулька зла
А де я написала, що всі зобовʼязані?
Майструю крила• 54 минуты назад
Ответ длянеДодекаэдр
Чому?
Бо у лаптів мокшанських коловратка і кокошник
І туалет на вулиці
ГугелП@лАмался• 54 минуты назад
В доньки від Ярини Чорної дві
5000 грн і 12000 грн ( дитячі)
В мене за 1000 у.о. по курсу куплена в Карпатах
І дві сучасні 8000 і 10000 грн
Є ще успадковані, старі
Вартості не знаю
Дорогі, як пам´ять
5000 грн і 12000 грн ( дитячі)
І дві сучасні 8000 і 10000 грн
Є ще успадковані, старі
Вартості не знаю
Дорогі, як пам´ять
Несемо світло разом• 57 минут назад
Ответ длянеДодекаэдр
Думаєте то прихильники кокошників?
Нет. Надеть вышиванку - это маркер пропаганды. Я не желаю принимать участие в кровавом мракобесии.
Забризкана водою• 56 минут назад
у мене вишиванки були завжди, навіть фото з садочка в ній
зараз три, не дорогі
я б купила, можливо, до 3-4 тис, якби мені справді дуже-дуже сподобалась
зараз три, не дорогі
неДодекаэдр
• 55 минут назад
Ответ дляГуляю босоніж
Я вже 2 роки шукаю білим по білому, але ще жодна не сподобалась. Якось побачила на жінці і мені сподобалась, але в продажу таких не бачу