Заставляличка• 29 июля 2022
Довго не лізуть постійні клики
Дитині 10 років. Нещодавно випали всі 4-ки, йдуть нові. І вже місяців 6 як випав один верхній клик, а новий не виходить. Зараз 4-ка хоче зайняти місце того клика. Решта кликів теж тримаються на волосині, прошу дитину їх не чіпати, щоб ще трошки постояли. Знімок робили вже давніше, зачатки всіх зубів були.
Питання-коли в ваших дітей випадали клики і чи зразу з´являлися постійні? Всі зуби у нас з´являлися зразу, як тільки випадали молочні. Незрозуміло, чому той клик так довго сидить .. дякую.
Брызжу ядом• 29 июля 2022
Моему 12.5 вот только летом выпали 2 верхних клыка и на их месте пошли постоянные.
Нижние не помню, раньше когда-то.
Клыки самые долгоиграющие зубы.
Нижние не помню, раньше когда-то.
Клыки самые долгоиграющие зубы.
Волшебная палочка• 29 июля 2022
моей 10. клыки немного шатаются, а постоянные уже лезут. их явно видно под десной. как вампир. )))
Нифига_ни_ни• 29 июля 2022
У мене в дитинстві дуже довго не лізло одне верхнє ікло. Думали вже, що його взагалі не буде. Коли виросло, йому вже не було місця у ряду і воно виросло попереду інших зубів. Лікарі сказали, що виправити це дуже складно, треба видаляти інший зуб... Я не погодилась, так і живу. Можно пити через соломинку із зімкнутими зубами)) Я не ’працюю обличчям’, тому не переймаюся, наскільки негарно це виглядає для інших людей.
Гомосноб• 29 июля 2022
У моей в 10 уже все постоянные были. Врач говорила рано, но тут не повлияешь. Ряд двигается, сейчас 7ки появились подвинули все
Пластилин_Колец• 29 июля 2022
пропили кальцій цитрат + Д3(5000) + К2 , все замовляла з айхербу, виросли на очах! Мойому не вистачало кальція, сиділи-невилазили самі по собі.