Настя Снежок Воля• 29 июля 2022

Купила підробку прального порошку, там реально сода якась

дівчата от така я наївна, купила в інстаграмі
мило 5л - 200грн ( ну мило ще так собі, але то точно не дав
і порошок повне недорозуміння, навіть не піниться
10 кг - 400грн

купа відгуків, всі такі довольні цим
от і куди його тепер?
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Ви зараз виправдовуєте звичайне шахрайство. Люди ведуться на це через те, що вони наївні і довірливі по своїй суті.
Скупого, але розумного мало хто може ошукати, він десять раз перевірить, що то за сторінка і відгуки почитає.
Автор просто довірлива людина, вона хотіла зекономити і у неї не закрався сумнів, що там підробка
Тому ставайте на сторону жертв шахрайства і не звинувачуйте невинних.

А що стосується мене, то я купувала ваніш на розетці. І, як Ви знаєте, ціни там точно не найдешевші. Я шукала не дешево, а де зручніше купити. А прийшов неякісний товар.
Автор шукала дешевше ніж в магазинах от і отримала. Тепер купить нормальний і буде радість. ’ Без лоха и жизнь плоха’.

Кошка Соня• 29 июля 2022
А ’оно’ хоть пенится?
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Ви таке адресували мені « Ви хотіли дешево, от і купили. В магазинах вам дорого))» це Ваші слова
Я Вам і пояснюю, що можна купити дорого, але нарватися на підробку, тому ціна - точно не гарантія.
У перевірених магазинах може бути і нижча ціна на якісь товари, до речі.
І от розетка схоже на перевірений магазин, але замовивши там, також можна стати «лохом»
Соня-сонятко• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Краще засоби цього виробника, дуже якісні, безпечні і надовго вистарчає. Користуюсь вже багато років.
Да. Это реальный производитель дез.средств
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
На Розетці не все оригінал. Адресувала автору, перепрошую.
Кофр для ноги• 29 июля 2022
Ответ дляIfsogirl
Кажется я видела рекламу. Это там где прям идеально кастрюлю отмывает пригоревшую?
Я покупала средство для чистки духовки. Ни о чем. Хотя повторюсь у меня была она не зашкваренная в копоти или пригорелая. Были пятна, слегка убрались, а в рекламе прям грязь плывет сама. Делала все по инструкции
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляКошка Соня
А ’оно’ хоть пенится?
ні
Кофр для ноги• 29 июля 2022
Ответ дляCarin
Хмм.... на днях здесь девушка так хвалила эту ТМ, в частности для очистки решеток вытяжки...
Я покупала средство для чистки духовки.
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
На Розетці можна накладеним платижем, оглянути і тоді оплатити. Це дуже просто насправді.

Ms. Доброта• 29 июля 2022
Ответ дляДобрый Жук
На ФБ купа реклами засобів фада. Хтось пробував?
Фада для кухни работает на ура! Антижир,антинакипь,моющее и для труб это мои фавориты. Ещё поверхность хорошая.
Стирка не впечатлила
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Ага, то ж всі дурні і цього не знають.

Оглянути засіб для виведення плям це взяти тканину з плямою і спробувати вивести, чого ніхто у своєму розумі не буде робити при доставці товару.
Підозрюю, що воно було розбавлене чимось.
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Ага, то ж всі дурні і цього не знають.

Купівля в інтернеті, завжди ризик. Доросла людина йде на це свідомо і чимось керується коли здійснює покупку. Ну і критичне мислення тут не завадить, якщо воно є.
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Да. Это копия. То есть не оригинал. Производство Виноградово, Закарпатская область. Они дешёвые очень, то вы купили уже с хорошей наценкой.
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Ага, то ж всі дурні і цього не знають.

Удалено администрацией...
Зайка11• 29 июля 2022
Автор- купила такий же порошок, коли була на західній Україні , тільки персів! Викинула)))
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Удалено администрацией...
Поки що бачу, як працюють аферисти, а їх ще хтось і виправдовує
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
ось тут купувала, так багато відгуків
Я торговала такими. Брали отлично. Поначалу они были ещё терпимые по качеству. Сейчас ужас. Я отказалась от продажи их.
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Ответ дляКошка Соня
А ’оно’ хоть пенится?
Нет. Это соль, как она может пенится. А гель этот может очень густой быть и очень сильно пенится, но он не стирает
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Ответ дляЗайка11
То Виноградов производства

АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Скупість нічим не виправдати)) Автор зіпсує собі настрій, одяг і пральну машину.
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляТрынди-брынди
То Виноградов производства
вони безпечні для здоровь’я?
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Скупі у даному випадку аферисти, бо ніяк не нажеруться грошенятами
але ж Ви їх виправдовуєте
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
вони безпечні для здоровь’я?
Да. Абсолютно безпечні. Просто дуже погано перуть
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляТрынди-брынди
значить буду прати якісь ганчірки темні
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
значить буду прати якісь ганчірки темні
Я для миття підлоги використовувала.
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Я для миття підлоги використовувала.
ну або так, раз там сіль
я чогось подумала що сода
Трынди-брынди• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
ну або так, раз там сіль
я чогось подумала що сода
То я гелем мила, порошком не можна. Буде жах. Там сіль, не сода. Одежа тверда і грязна після його. А пол тільки гелем гарно буде, не порошком
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
але ж Ви їх виправдовуєте
Чому вони аферисти? Гроші - товар. Всі отримали те, що хотіли.
Кошка Соня• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
ні
Кошмар
Я еще так невнимательно прочитала. Вы написали, что не пенится.
Обидно, конечно. Но это опыт. Вам обязательно повезет в чем-то другом.

Я тоже искала где дешевле, мониторила акции. А потом, то того нет, то другого. Решила искать альтернативу. Вместо персила, который подорожал, или нету в наличии, взяла Лоск. Тот же Хенкель. Стирает отлично, не хуже Персила. И спрашивается, какого я столько лет переплачивала..
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляКошка Соня
Кошмар

лоск мені теж не подобається, ще і запах сильний