Настя Снежок Воля• 29 июля 2022

Купила підробку прального порошку, там реально сода якась

дівчата от така я наївна, купила в інстаграмі
мило 5л - 200грн ( ну мило ще так собі, але то точно не дав
і порошок повне недорозуміння, навіть не піниться
10 кг - 400грн

купа відгуків, всі такі довольні цим
от і куди його тепер?
Дама_из_рекламы• 29 июля 2022
Ужас

Дама_из_рекламы• 29 июля 2022
Я беру в Еве или Комфи , довольна
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
мовчу не кажу нічого чоловіку, який це все притаскав додому, оце так економія
чого ж не замовила на розетці? буде мені наука
Я_з_Франека• 29 июля 2022
У меня знакомые тоже такой ’ порошок ’ купили задешево, жаловались
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Ужас
так видно що ужас, воно нічого не відпере і так ясно
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
не попадіться! купуйте лише у перевірених магазинах
АлывердЫ• 29 июля 2022
В магазинах дефіцит?
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
В магазинах дефіцит?
в магазинах дорожче, от я і вирішила зекономити трохи
Кофр для ноги• 29 июля 2022
Это я так купила средство для чистки Bien. Жертва рекламы и отзывов. Кто мне доктор!?. Стоит для хлама теперь. Может кому и помог, не знаю, у меня фуфло редкое. Учитывая, что я чистоплюйка и мне не нужно было отмывать вековые залежи жира и копоти

автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляКофр для ноги
так отож(
Добрый Жук• 29 июля 2022
На ФБ купа реклами засобів фада. Хтось пробував?
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Скупий платить двічі))
Кофр для ноги• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
так отож(
Не расстраивайтесь, такой опыт.

Пишите отзывы
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляКофр для ноги
Не расстраивайтесь, такой опыт.

Пишите отзывы
немає сенсу, мене заблокують і все почистять
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
От я люблю економити, але так купувати боюся.
Хто зна, що там всередину запхали
У мене навіть із розетки ваніш відрізнявся від атб-шного. І так буває. Із розетки наче розбавлений якийсь, колір світліший і майже нічого не виводив
Так наче перевірений магазин, а із інсти взагалі що хоч може бути
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляДобрый Жук
Краще засоби цього виробника, дуже якісні, безпечні і надовго вистарчає. Користуюсь вже багато років.
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Хто зна, що там всередину запхали
та ви праві на 100%
як затьмарення якесь(
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Скупий платить двічі))
Нєєє, довірливий платить і двічі, і тричі
Ifsogirl• 29 июля 2022
Автор, спасибо! Я как раз выискиваю большую упаковку порошка где купить подешевле.

Тоска в носках• 29 июля 2022
Пишите отзыв, даже здесь напишите, укажите карту куда платили, название магазина, если люди будут искать через Гугл номер то выскочит ваш пост
Не буду• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Я тоже как-то купила, давно правда гель 5 литров, короче жесть, после этого в инете у частников ничего не покупаю
АлывердЫ• 29 июля 2022
Ответ дляМеня прет))
Ви хотіли дешево, от і купили. В магазинах вам дорого))
Ifsogirl• 29 июля 2022
Ответ дляКофр для ноги
Кажется я видела рекламу. Это там где прям идеально кастрюлю отмывает пригоревшую?
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
Ответ дляТоска в носках
а так можна? я зроблю скріни
Не буду• 29 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Страшно стирать таким, сомневаюсь что сода( можно аллергию настирать себе этой химией(
Carin• 29 июля 2022
Ответ дляКофр для ноги
Хмм.... на днях здесь девушка так хвалила эту ТМ, в частности для очистки решеток вытяжки...
сама себе прекрасная• 29 июля 2022
Ми так колись в магазинчику на угорському кордоні купили мішок порошку, ледве потім з пральної машинки повіддирали, так закам´янів. Про те, що не відіправ нічого, взагалі мовчу, а родичі невістки роками тим ’Аріелем’ користуються і задоволені.
автор Настя Снежок Воля • 29 июля 2022
ось тут купувала, так багато відгуків
Меня прет))• 29 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
Ви зараз виправдовуєте звичайне шахрайство. Люди ведуться на це через те, що вони наївні і довірливі по своїй суті.
Скупого, але розумного мало хто може ошукати, він десять раз перевірить, що то за сторінка і відгуки почитає.
Автор просто довірлива людина, вона хотіла зекономити і у неї не закрався сумнів, що там підробка
Тому ставайте на сторону жертв шахрайства і не звинувачуйте невинних.

А що стосується мене, то я купувала ваніш на розетці. І, як Ви знаєте, ціни там точно не найдешевші. Я шукала не дешево, а де зручніше купити. А прийшов неякісний товар.
Видящие_помогите• 29 июля 2022
Никогда не покупаю помогли с «Европы». В Европе порошок дёшево не стоит, даже по акции он не получается так дёшево. Привезла себе с Польши либо покупаю по акции в Метро