Кондуктор троллейбуса• 29 июля 2022
Дівчата поділіться досвідом. Операція на м´язи
Дівчата. У кого в м´язі тріснула судина і кров збиралась в ньому? Мене розрізали напихали марлею і не зашили. Уже другий день хожу як фарширована курка. Як у вас проходило. Чи довго відновлювались. Вам зашивали чи клеїли лейкопластирем. Коли випустили додому. Операція була ургентна. Буду рада за ваші розповіді.
Кондуктор троллейбуса
• 29 июля 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Больно читать 😬
Сьогодні вже я без обезболюючого. А в середу воно мене не брало. І лікарі всі казали то не їх парафія. Поки шукали причину болю. Кожен тикав туди і щей інтернів вчили на мені.
Але дякую за тепле слово.
Мирної ночі)))
Але дякую за тепле слово.
Мирної ночі)))
Очень добрый аноним• 29 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Але дякую за тепле слово.
Мирної ночі)))
Але дякую за тепле слово.
Мирної ночі)))
Я бы психовала уже со слезами
Кондуктор троллейбуса
• 29 июля 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Я бы психовала уже со слезами
Зараз уже попустило. А от в середу були сльози болю, і обмоток від болю і мокрий піт. Просто цікаво хто з таким зіткнувся як довго лікувались. Лікарів недопитаєшся. Бо добре хоч плазму призначили, бо вчора стан був неопишеш словами.
Очень добрый аноним• 29 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А где ваши родные?
Кондуктор троллейбуса
• 29 июля 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
А где ваши родные?
Коли стався приступ то нікого не було поруч. Я відправила чоловіка і дитину в село, і думаю собі о клас є два дня провести на одинці з собою. Ага провела.
Очень добрый аноним• 29 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А что за приступ? Какое чувство?
Кондуктор троллейбуса
• 29 июля 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
А что за приступ? Какое чувство?
Біль такий що можна впісятись, за перпрошенням, від болю вся спотіла, і майже мліла. Раптовий. Він настільки раптово почався що то щось.
Кондуктор троллейбуса
• 29 июля 2022
І обезболююче не діяло. Мене ним накололи. Поки не прооперували доти боліло. Там кров´яний мішок тиснув на нервові закінчення. І добре що не лопнув. Хірурги те все чистили і лишили мене розрізаною щоб кров ще виходила. Але це вже можна сказати не болить в порівнянні з минулим. І я сьогодні вже без обезболюючого
Очень добрый аноним• 30 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
😢