Это в связи с войной? Читала, что безоплатное проживание в семье или от государства, безоплатное обучение в школах.
Питание за свои?
Может кто знает насколько это реально и какие категории людей могут попасть?
Питание за свои?
Ответ дляFomka
Ось офіційна інформація
Усе працює. Але реально зважте всі за і проти. Країна дорога, клімат не всім підходить, спонсорів знайти важко, а жити з чужими людьми ще важче.
Клімат чудовий.
Подивимось як взимку, а весна і літо мені дуже сподобались.
Країна дорога, але і зарплати хороші.
Соціальне забезпечення чудове: лікарні, школи.
Британці дуже допомогають українцям.
Країна дорога, але і зарплати хороші.
Британці дуже допомогають українцям.
Ответ дляH12
Наче ж і виплати є, не все за свої. Донька старша поїхала тиждень тому. Каже що якісь виплати будуть поки роботу не знайдуть.
Є виплати.
12000 грн на особу
40000 грн на маму з двома дітьми
Плюс одноразова допомога 8000 грн на особу
Із мінусів дорогий транспорт, але багато скидочних пакетів
12000 грн на особу
40000 грн на маму з двома дітьми
Ответ дляTammy21
Я бы очень сильно не советовала ехать в Британию без денег. Если у вас нет вменяемой суммы либо в доходе, либо в сбережениях, выберите лучше другую страну.
Ну без грошей завжди погано.
Але гарантовано є житло на 6 місяців.
Роботи багато.
Головне англійська
Але гарантовано є житло на 6 місяців.
Роботи багато.
Головне англійська
Ответ дляЛивочка
Ну без грошей завжди погано.
Але гарантовано є житло на 6 місяців.
Роботи багато.
Головне англійська
Але гарантовано є житло на 6 місяців.
Роботи багато.
Головне англійська
Там не має ніяких гарантій. Вас можуть виставити у будь який момент. Таких випадків вже сотні, якщо не тисячі. З роботою там завжди було складно. Але англ. це звісно плюс.
TanyaLopez11• 30 июля 2022
Ответ дляЛивочка
Клімат чудовий.
Країна дорога, але і зарплати хороші.
Британці дуже допомогають українцям.
Країна дорога, але і зарплати хороші.
Британці дуже допомогають українцям.
Больницы, в которых не лечат толком и школы слабые. Это факт. Я давно живу в Британии.
TanyaLopez11• 30 июля 2022
Ответ дляЛивочка
Є виплати.
12000 грн на особу
40000 грн на маму з двома дітьми
12000 грн на особу
40000 грн на маму з двома дітьми
В районе 680 фунтов на маму с двумя детьми.
Ответ дляЛивочка
Клімат чудовий.
Країна дорога, але і зарплати хороші.
Британці дуже допомогають українцям.
Країна дорога, але і зарплати хороші.
Британці дуже допомогають українцям.
Я 3 місяці під Лондоном) лікарні чудові? Не бачила. Холодно мені тут завжди і це ще не осінь і зима, де в квартирах +10. Не жаліюся, але жити тут постійно не змогла б.
Ответ дляKatie899
Я кайфую від клімату поки.
Спеки нема)
В госпіталі була операція, то кажу не просто так
Спеки нема)
Ответ дляЛивочка
Якщо гарно вибрати спонсора і все обговорити, проблем не буде.
Ахах) Ну так, якщо в голову іншій людині вдасться забратися, проаналізувати мотиви та порахувати тарганів, то так, проблем точно не буде)
У інших випадках імовірність сюрпризів наближається до ста відсотків.
Ответ дляTammy21
Мене цікавить жити окремо. Щоб сплнсором була країна або підприємство. Як так шукати? Дісйно людям може що хочеш зайти в голову