30 июля 2022

Де знайти житло недороге на 3-4 дні у Варшаві?

Потрібно по справах поїхати до Варшави. Беру доньку, бо боюсь надовго залишати + мама, щоб допомагала, поки буду зайнята.

Моніторю житло, то скромні апартаменти зі спальнею однією і маленьким диваном 4-5 тис грн за добу!!! Розумію, що зараз там багато людей і мало вільних місць, але думала, що за 2-3 тис знайду. Бо за три дні 15 тис це занадто.
LyudaT 30 июля 2022
Почему дочь с мамой не оставить в Украине?
Club girls 30 июля 2022
200 злотих / ніч гарна ціна . Є кухня .
Шукайте ще , я думаю що знайдете .
Окрім букінгу є ще сайт олх польський, можна там дивитись
Club girls 30 июля 2022
Ось є в центрі навіть . І цілі апартаменти
Yamarisha 30 июля 2022
Не вказуйте дитину. Спальні місця будуть ті ж самі, а ціна нижча. Але і для 3х осіб це дорого, не знаю як ви шукаєте.
Best hit Bonanza 30 июля 2022
Ответ дляYamarisha
Не вказуйте дитину. Спальні місця будуть ті ж самі, а ціна нижча. Але і для 3х осіб це дорого, не знаю як ви шукаєте.
А как потом, с ребенком? Всю схему расскажите, пжл
Yamarisha 30 июля 2022
Ответ дляBest hit Bonanza
А как потом, с ребенком? Всю схему расскажите, пжл
Посиотрите порядок заселения. С хозяевами никто не встречается. После оплаты вам приходит письмо или смс с указаниями кодов, как получить ключи. Заселяетесь и все, при выселении ключи оставляете там, где брали. Обычно это маленький сейфик возле двери с кодовым замком. Так сдаются квартиры во всей Европе.
Yamarisha 30 июля 2022
Ответ дляBest hit Bonanza
А как потом, с ребенком? Всю схему расскажите, пжл
автор gingergirl 30 июля 2022
Ответ дляLyudaT
Почему дочь с мамой не оставить в Украине?
Потому что война и не хочу разлучаться на неделю, мало ли что
автор gingergirl 30 июля 2022
Ответ дляYamarisha
Не вказуйте дитину. Спальні місця будуть ті ж самі, а ціна нижча. Але і для 3х осіб це дорого, не знаю як ви шукаєте.
Може дати невдалі( з 24го серпня

Шукаю на трьох помешкання, бо якщо на двох, то всюди лише ліжко двоспальне. А нам потрібен ще диван додатково для мами. І реально, все таке дороге
автор gingergirl 30 июля 2022
Ответ дляClub girls
200 злотих / ніч гарна ціна . Є кухня .
Шукайте ще , я думаю що знайдете .
Окрім букінгу є ще сайт олх польський, можна там дивитись
Про олх дякую!!! Там реально дешевше, правда, страшновато, шоб люди виявились норм і не передумали там чи ще шось.