Заместитель автора• 30 июля 2022
Що взяти з собою в Туреччину?
Ідемо з дочкою трішки в Туреччину. Що взяти саме необхідне? Без чого обійтися неможливо або поліпшує умови перебування?
1. Телефоны, зарядні, повербанки
2. Засоби гігієни
3. Змінний одяг, який також можна комбінувати
5. Крем від засмаги, опіків. Кілька пластин таблеток ( на всякий випадок).
6. Загрузили фільмів та мультиків в дорого.
7. Книгу ( читати в вільний час).
8. Взуття ( хоча можливо і там купити, щоб не тягнути і їх).
Що ще порадите?
1. Телефоны, зарядні, повербанки
2. Засоби гігієни
7. Книгу ( читати в вільний час).
Що ще порадите?
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Головные уборы.
Ось, за них забула.
Ляля Убийвовк• 30 июля 2022
Полотенца можно не брать. Там цены смешные на текстиль, а текстиль хороший.
Советчица Года• 30 июля 2022
Змінний одяг ,який можна комбінувати - найнеобхідніша річ в часи війни.
Давайте вже труселя тут виставіть, покомбінуємо.
Совість треба мати з такими питаннями.
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Таблетки в Турции дешёвые. И хорошие. Не везите свои.
У мене є а наявності, не дуже є бажання бігати в шукати.
Так, там і дійсно набагато дешевше. Дещо хочу навіть курити і привезти в Україну
Непогодка• 30 июля 2022
Автор, у вас нормальный стратегический набор. Все остальное можно купить в Турции. Главное наличие финансов.
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляСоветчица Года
Совість треба мати з такими питаннями.
Я розумію, що війна. Але як в мені і дитині потрібна інша обстановка. На фоні стресу помилився атоп.дерматит і тримати тут я її не маю права. Життя та здоров´я дитини - важніше думки інших людей.
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляНепогодка
Так? Значить досить. Боюсь щось забути, ось як наприклад головні убори. Щоб не шукати там їх на місці
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляНепогодка
А куда вы едете? В какой город?
До Стамбула
Непогодка• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
До Стамбула
Если будете покупать товары не в туристических районах, то можно очень хорошо сэкономить.
Директриссимо• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
До Стамбула
А Вы впервые едете куда либо?
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Візьміть з дому ’Ніфуроксазід’, бо з поносом по аптеках в Туреччині не побігаєш)
І ще засоби після засмаги з пантенолом. Хороша штука)
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляНепогодка
Я була давно в Стамбулі, по роботі. І дійсно, ви праві. Стамбул дорогий, ось в Дериндже мені більше сподобалось. Тихо, спокійно, з місцевими подружилися, та і ціни значно менші.
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Вчора повернулися) казково)
Ой, як гарно! А де ви були? Як вода?
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Правильно! Не тримайте життя дитини на паузі.
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ дляДиректриссимо
А Вы впервые едете куда либо?
Ні, не вперше. Вперше закордон з дитиною.
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Ой, як гарно! А де ви були? Як вода?
Біля Кемеру.
Вода вогонь)) і прозора)
Лагшмивара• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Якщо взуття є беріть. Нащо там бігати шукати
Заместитель автора
• 30 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
В дитини завжди проблеми з нудотою, ось тут я навіть і не знаю що робити. Ви мені нагадали про це. Може щось порадите?
Кишмишная Мая• 30 июля 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Автору в дорогу нужно
+ я всегда беру аптечку, чтоб не бегать в поисках, если нужно срочно. Тем более в воскресенье аптеки в большинстве не работают.
Лагшмивара• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Дормід
Таблетки від захитування
Швидка Настя• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Ой, автор, жаба она такая.
Есть возможность - отдохните с удовольствием, перемените обстановку.
По некоторым комментарием наших людей, остаётся только лечь и умереть. Зачем жить, если война?
Леплю из пластилина• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
До Стамбула
А что там делать? Это ж не пляжный отдых