Заместитель автора• 30 июля 2022

Що взяти з собою в Туреччину?

Ідемо з дочкою трішки в Туреччину. Що взяти саме необхідне? Без чого обійтися неможливо або поліпшує умови перебування?
1. Телефоны, зарядні, повербанки
2. Засоби гігієни
3. Змінний одяг, який також можна комбінувати
5. Крем від засмаги, опіків. Кілька пластин таблеток ( на всякий випадок).
6. Загрузили фільмів та мультиків в дорого.
7. Книгу ( читати в вільний час).
8. Взуття ( хоча можливо і там купити, щоб не тягнути і їх).
Що ще порадите?
Я б такое не носила, но продаю• 30 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
З України.
Про рашистів відповіла вище.
а как именно добирались из Украины, автобусом до Турции или по-другому?
автор Заместитель автора • 30 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Лоперамід.
Каплі в ніс.
У мене було аптечки дві косметички середнього розміру.
І це при тому, що моя дитина майже не хворіє. Але дорога, інша вода, харчування, клімат.
Беріть все.
Заскринила, у нас також є самі необхідні з собою. Але мало що, так як ви написали.
Кишмишная Мая• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Дякую, за подробиці
Платки для мечети.
И длинные юбки или платья. Или большие палантины, чтоб повязать, закрыть ноги и плечи.
Коко Шанель• 30 июля 2022
Битку, пиздитикацапів)
автор Заместитель автора • 30 июля 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Ещё, если есть свой пляжный зонтик-берите, тем более вы на машине. Сможете остановиться где угодно и покупаться.
У нас є якраз, точно покладемо. Це супер ідея!!!
автор Заместитель автора • 30 июля 2022
Ответ дляГомосноб
у,так вы вообще умничка, супер,рада за вас, у моей тоже АД, знаю что это за ад, нам только море дает стойкую ремиссию ,тоже 12 дочке,надеюсь тоже вырвемся на море ,дела порешаю и вперед
Дякую! Їдьте звичайно! Думаю дитині буде краще, дитина буде рада і вам спокойніше за неї.
З АД тяжко, розумію.
Николь1986• 30 июля 2022
Мысли про Украину.
Домовенок Кузя• 30 июля 2022
Ответ дляСоветчица Года
Змінний одяг ,який можна комбінувати - найнеобхідніша річ в часи війни.
Давайте вже труселя тут виставіть, покомбінуємо.
Совість треба мати з такими питаннями.
А до чого тут совість? Людина живе і їде відпочиввти, насолоджується життям, так само як і я, і інші.

Якщо у вас нема можливості це робити, співчуваю, сидіть і далі у своєму негативі.
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Можна автобусом.
Можна доїхати до Молдови і потім літаком.
Або через Польщу так само.
автор Заместитель автора • 30 июля 2022
Ответ дляНиколь1986
Мысли про Украину.
Знаєте, це дійсно так. Думки про рідну землю і Україну, особливо коли ти десь далеко.
На початку війни я кілька разів їздила за допомогою в Туреччину. По обставинам прийшлося затриматися і я не могла витерпіти сей час. Я тааак хотіла додому. Коли перетнула кордон до України, навіть заплакала. Так було тяжко.
Зараз також куплю ліків деякім дівчатам з цього форуму. Мені нічого за послуги не потрібно, там дійсно дешевше. Мені не потрібно вигоди чи ще щось. Я працювала і працюю. Слава Богу поки хватає на необхідне, а ось не відпочивала дуже-дуже давно. Планували на цей рік кудись в Європу, але поїдемо до Туреччини.
Ответ длявыходные пролетают
Можна автобусом.
Або через Польщу так само.
так я в теории это знаю)) я просто хотела конкретику, как именно вы добирались, с турагенством или самостоятельно, насколько это было тяжело, сложно и т.п.
Но, в любом случае, спасибо за ответы)
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
В самому Стамбулі будемо, потім на море.
Суууупер!!!!)))))) Стамбул класний)))
ЗдесяЯ• 30 июля 2022
Ответ дляКоко Шанель
Битку, пиздитикацапів)
А ще взяти яду, щоб кожному рускому підлити в чай
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Но, в любом случае, спасибо за ответы)
В Туреччину через агентство.
З Києва до Анталії і звідти трансфер до отелю.

Назад своїм ходом.
Трансфер в аеропорт 35 дол.
Літак 6600 за одного з Анталії до Кишиневу.
Таксі з аеропорту до автовокзалу Кишинева 15 євро.
Автобус Кишинев-Київ 2200 грн, якщо бронювати онлайн. Якщо купити квиток в касі на вокзалі - 1900 грн.
выходные пролетают• 30 июля 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Но, в любом случае, спасибо за ответы)
Автобусом 40 годин важко. Але цікаво.
Літаком швидше. Але між літаком і автобусом 6 годин. Не дуже добре.

Літак+автобус однозначно легше.
І це я з дитиною 8 років.
Двом дорослим взагалі норм.
АлывердЫ• 30 июля 2022
Ответ дляЗаместитель автора
До Стамбула
А чего не на море с атопиком ?
Ответ длявыходные пролетают
Автобусом 40 годин важко. Але цікаво.

Літак+автобус однозначно легше.
І це я з дитиною 8 років.
Двом дорослим взагалі норм.
большое спасибо за развернутый ответ)))
АлывердЫ• 30 июля 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Но, в любом случае, спасибо за ответы)
Дешевле всего через Бухарест, самолёт от 60€ в Анталию
До Бухареста ехали поезд Киев-Черновцы, такси до границы, волонтеры в Сучаву на жд вокзал отвезли, оттуда в Бухарест, там сразу поезд в аэропорт, поезда были бесплатные, сейчас, наверное, уже нет
Злюка-закусюка• 30 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Біля Кемеру.
Вода вогонь)) і прозора)
Подскажите, пожалуйста, что за отель? Пляж хороший? Сразу глубоко?
Ответ дляАлывердЫ
спасибо))